Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Vujacic je lider, kljakavi smo pozadi mahom zbog nesigurnosti koju ima Miletić. On u svakoj utakmici proda loptu na 20m od našeg gola iz svog poseda. Ne postavlja se u liniji sa Sanijem i time rizikuje pas izmedju njih dvojice bez ofsajda. Kanal je u vazduhu. Na 3:0 je imao reakciju gde je sprečio gol i to je jedino pozitivno.
Ne razumem zašto je doveden, iskreno.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Bravo za pobedu.Rikardo vredi kao pola tima.Kad on igra slabo,slabo igra ceo tim.Da ga odmorimo u Kupu,a ovi drugi mogu da igraju..Ionako nam je pola tima za Teleoptik.Da ih ne nabrajam,svi ih znamo(te).PS Zasto Stanojevic ne odmara Rikarda posle 55 min(danas recimo),to mi nikako nije jasno.Sta je fora?Da covek padne na terenu,da mu slome nogu???
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Da malo ne pretjerujete sa Rikardom i povredom?

Bila je reprezentativna pauza, nije odigrao utakmicu vise od 10 dana, poslije toga je odigrao 3 utakmice (na 2 zamijenjen) i sad vjerovatno ne pocinje protiv Dubocice.
On je napadac sa instiktom ubice, treba mu minutaza, konstantnost, serija golova, stalno bildanje samopouzdanja...

Jeste u jednom periodu bio opterecen vise nego sto treba, ali sad nema razloga za kukanje(hvala selektoru Zelenortskih Ostrva) .
To sto nam je on jedini krsteni napadac je bruka i sramota, zato se i strecamo svaki put kad dobije neki udarac, ali sigurno mu zbog Stanojevicevog mazohizma nije 'faca upijena i karijera pri kraju'...

Jos jedna recka, idemo dalje!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Она статива је окренула ток меча. То да је ушло тешко би се извукли с обзиром да смо десетковани и да улазимо у меч после оне бламаже са Флором. Маркеца смо изгубили, а Менига ваљда коначно добили. Надам се да смо научили нешто и да ће против Дубочице да одмори већина играча нарочито они са највећом минутажом.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@pfc Champion
Bas sam isto to rekao Bratu.On ulazi kod mene,bas dajemo gol,ja urlam Goooool...I isto sam pomislio,da je 1 pol. zavrsilo 1-0 ,ne znam kako bismo se izvadili.I nije bila samo ta stativa,imali su jos jedan dobar sut.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Da nismo imali srece i ovde bi prosuli bodove.
Uopste nisam zadovoljan.
Pojacanja pod hitno!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Za pojačanja pamet u glavu.
Prvo da se drogirani investitor konsultuje sa Stolicom.
Da se oformi jedna stručna komisija: Iglica, Stolica i Jorgovanka Tabaković!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Kako znamo i umemo moramo zavrsiti kao jesenji prvaci. Pripreme i prelazni rok nikad nisu bili ovako vazni.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Uz to neophodno je da se ne izblamiramo protiv Anortozisa i prodjemo grupe. Pobeda donosi preko milion (uz nagradu za 2. mesto). Nadam se da je to jasno. Mogli smo da obezbedimo dva kvalitetna pojačanja sa dve pobede tu. Ima još dosta utakmica do pauze iako je to vremenski 16 dana…
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
1638184705752.png

Saničanin dečko izgubljen u vremenu i prostoru, slična situacija iz utakmice sa Florom, samo što je tamo lopta letela 50 metara
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Taj screenshot ti je dokaz o onome o čemu sam pisao. Nikad nisu u liniji prilikom pasa protivnika. Generalno imamo problem centaršuta, primismo ga od cigana, genta dva puta, flore, verovatno još negde ali sam zaboravio. Bez Vujačića ne samo da gubimo stabilnost tu već i samo iznošenje lopte postaje problem.

Treba nam neki prekaljen štoper uz Vujačića ali se to neće desiti.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Sve me ovo podsjeca na 17.05.2017 i veliki put u Nis, na gostovanje koje nam je donijelo titulu. Autoput krcat brace moje grobarske, navijanje konstantno, vozi pokojni brat Dugi, nek mu je laka crna zemlja, koji konstantno ponavlja "ma ne mozemo ovo da izgubimo, kad ovoliki narod gleda isto i svi zive za pobjedu, onda mora da se pobijedi", i tako i bi, dade ga Leonardo, ubode Djuka jos 2 za erupciju na tribinama. Ajde dace Bog da se privede ova sezona kraju kako dolikuje i da slavimo kako samo mi znamo.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Погледајте прилог 14814

Saničanin dečko izgubljen u vremenu i prostoru, slična situacija iz utakmice sa Florom, samo što je tamo lopta letela 50 metara
U navedenoj situaciji Jojic mora bilze igracu br. 6, jer je br. 6 zadnji vezni i ima 34 god. Ne treba da ga brani tako daleko nece mu pobeci sa brzim prvim korakom, nece ga pretrcati kretnjom u desno. Nije bek, nije krilo, poluspi ili spic, nije omalen, brz, nema brzu reakciju. Trenutak dekoncentracije, jer su sigurno dobro prouceni svi igraci do detalja. Da je blize blokirao bi centarsut ili br .6 ne bi ni centrirao.

Miletic u ovoj situaciji mora da gleda i prati Sanicanina, mora da drzi liniju sa njim. Sanicanin je stoper blizi lopti tako da Miletic mora da prilagodi svoju poziciju u odnosu na Sanicanina. Sto ne amnestira Sanicanina za lose postavljanje, mora blize igracu koji je par sekundi kasnije bio sam i sutirao glavom. Dosao mu je igrac u zonu, mora da ga preuzme i da glavom otkloni opasnost ili bar u skoku udje u igraca i omete ga u sutu. On je daleko za sve to.

I sad se vracam opet na Miletica koji je oborio zadnju liniju, da pomerite Sanicanina na ovoj slici uz igraca Vozdovca, iza ledja ostaje zona sirine 2m iza njegovig ledja koja nije zona ofsajda. Znaci posto je Jojic daleko od br 6, on lagano u toj situaciji gura pas po zemlji u visini prve stative ispred peterca a napadac dijagonalnom kretnjom izlazi 1 na 1 sa Popovicem prosavsi iza ledja Sanicanina jer je Miletic pomerio liniju ofsajda.

Od Miletica sam vise ocekivao. Hajde neka i on prodje pripreme, pa da vidimo. Ako bas ne mogu 1 kvalitetnog stopera da dovedu, bio bih iznenadjen prijatno da ga dovedu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top