Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Od Miletića ništa na štoperu ne možeš da dobiješ. Ni posle sedam priprema. Čovek je i kod Save bio težak krater i na štoperu i desnom beku. Ali da, @Dusan sve si fudbalski primetio i postavio, malo ko te stvari vidi (kao što sam ja tabula raza za košarku). Nadam se da Vujačiću ističe izolacija i oporavak od virusa za vikend da se vrati u stroj i završimo polusezonu.

Imamo još 5 utakmica do kraja, vreme je za odličan 5. Mislim na 5 0 0 i gol razliku jedno 16:1.

A posle da maštamo o deda mrazu, zvaničan predlog da se zimski rok nazove Deda Mraz 2021. Pošto ćemo od pojačanja dobiti šarenu lažu, pre će Bebek da se vrati iz depresije.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Srećno sutra u Nišu !!! Iskreno, muka mi je više slušati Stanojevića, samo alibi, nema samokritike, baš narcisoidan tip. Neka pobeđuje, ali samo neka smanji proseravanje.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.861
Reaction score
13.576
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da će igrati u najjačem sastavu meč osmine finala Kupa Srbije, kao i da potpuno motivisano i koncentrisano idu na put.
Igramo sutra utakmicu Kupa, znamo šta donosi Kup, jedna eliminaciona utakmica. Ne znamo ni kakvo će vreme biti tamo. Mi smo spremni u potpunosti, idemo u najjačem timu, samo će Saša Zdjelar odmoriti, ostali su svi spremni – rekao je Stanojević na konferenciji za medije
........................................

Ако се опет буде форсирао Рикардо и остали који треба да изнесу највећи терет до зиме онда не знам како мислимо да без киксева изгурамо овај део сезоне. Као да резултат са Флором није никаква опомена него ето десило се јбг. После ће да нам буду криви пехови ако кикснемо, а форсирали смо тим беспотребно у купу против два нижелигаша. Од тима који се планира да за викенд изађе на терен у Нишу треба да почну штопери и голман......остале треба сачувати за викенд. А ако тренер нема поверења у неке играче чак ни у овим мечевима онда кад дође прелазни рок не треба да се прича да смо попуњени на свим позицијама.
 
Последња измена:

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo

Ja cu da ponudim svoje vidjenje konkretno ove situacije, a vi procenite da li vam to pije vodu ili ne. Vrlo je jednostavno, u fudbalu je najjopasniji igrac sa loptom, a posle njega je najjopasniji igrac koji je najblizi golu.

U ovoj konkretnoj situaciji Jojic je po meni dovoljno blizu igracu sa loptom ( i uvek bi trebalo da bude postavljen tako da usmerava loptu na deo terena gde je fokusirano najveci broj odbrambenih na najmanjem prostoru ), ali je zato Sanicanin poprilicno daleko od igraca koji je najblizi golu. Naravno i Mileta je neophodno sa stoji blize pomenutom igracu. Cak i Zdjelar mora da stoji plice i da brani liniju direktnog dodavanja ka igracu koji je najblizi golu.

Sanicanin je po mom misljenju retko fudbalski nepismen igrac.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Klupa: A. Popović, S. Saničanin, Q. Menig, R. Gomeš, M. Ilić, N. Štulić, V. Vlahović, S. Urošević, N. Jović, M. Petković, M. Smiljanić
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Ma bravo, bravo momci
Ma svaka čast
Prosto ne bih znao koga da izdvojim:
Lucidni Lutovac ili hitri Jojic, možda stameni Miletić, ili vrhunski tehničar Pantić ili možda neverovatni Pavlović.
Možda ipak sigurni Šćekić ili konstantni Miljković........nastavite niz po svom ukusu....
Majko božija pomozi bi da razaznam koji je ovo sport... Batrganje sa bauljanjem....Hrkljuš ?????
Ma bravo i hvala za divno popodne...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Pa da..... Teren je problem.....zna Stanoje gde se krije problem
Dobro, biće bolje na Stanford bridge ili na V. Calderonu. Tamo ćemo da pokažemo šta stvarno možemo
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
"Znate, imali smo utakmicu prije 3 dana, imamo opet za 4 dana."
Rikardo mora zaigrati, pa makar i 25 minuta.

Svaka čast Dubočici na borbenoj i požrtvovanoj igri do kraja!
Svaka čast i nama na prolasku dalje.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Ne moze Rikardo sam.A ostali kao da ne znaju da daju gol.Iskusniji igraci narocito,kao da su zaboravili da rutiniraju ovakve slabije ali borbene timove.U padu smo igre.Ovo ne valja pred Anortozis.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Doslo je vreme da se polako razilazimo.
Stanojevicu, nadji neki bolji klub gde ces da prodajes maglu.
Trazio si dva prelazna roka da slozis tim i dovedes "svoje" igrace.
Jedino sto si uspeo je da razjuris sve sto je vredelo.
Da mi je neko rekao da cu da strepim 90 minuta jer igramo sa Dubocicom.....
Dosli smo do dna.
Molim te kada odlazis povedi SVE tvoje ljubimce: miljkovic, jojic, obradovic, miletic..... i onog imaginarnog centarfora sto ti ne igra a placen je debelo....
UPRAVA NAPOLJE BANDO POKVARENA
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Memoj tako Kalejac. Miljković je danas bio neprelazan a i ponavljao se u napadu..... Jbga ipak je to Dubočica...
Lebe mekani
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top