Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.932
Локација
ante portas
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nisam ja koliko treneri iz te omladinske škole koji ih porede. Za mene je Džigi i dalje najveći talenat na ovim prostorima, ali jbg luda i bezobrazna glava... Nama pre nisu davali da nosimo šarene kopačke danas deca na Teleoptik dolaze u Balenciaga majicama i duksevima i autima od po 50 000 evra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
U imenu nešto crno
Za vojevanje i fajt izuzetan dar
Pa ako dosad niste znali, e odsad vala znajte:
I Crni Đorđije bejaše Grobar!

IMG_20211218_123619.jpg

JNA se lagano puni, i potrajaće to...naravno nećemo imati epohalni posetu, ali je bar atmosfera slavljenička...
Par ljudi sa Istoka prozivali ,,Kolubarce,, da moramo da igramo u jedan, jer nisu isporučili ugalj TENT-u pa nemamo struje...
I to je poslednje javljanje vašeg ,,izveštača,, pred početak utakmice, ko nije na stadionu nek uživa pokraj TV prijemnika!

:napred-partizan:
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
svidja mi se Stanojeva ideja da se sa 3 igraca ispred lopte postigne gol.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.104
Čestitke na jesenjoj tituli svima, kako struci i igračima na ostvarenom, tako i nama koji smo ih preživeli.

Dva detalja su meni obeležila meč:
  1. Komentator na Areni negde oko 80. minuta, u trenutku kada Miljković gađa korner zastavicu: "Mogao je Miljković da reši meč." :pop
  2. Teren - da smo normalan klub u normalnoj državi za ono bi neko debelo morao da odgovara.
Još jednom, bravo svima! :clap
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo Menig! +5 za miran san za titule za Partizan!

Konačno. Rekao je Stanoje: ovo je naša najlošija utakmica ove polsezone. Pritom Kolubara bez 5 standardnih. Jadno je izgledala organizacija napada, poput terena danas. Mora ovo mnogo bolje.

Bez plejmejkera nema ovde govora o bilo kakvim trofejima. Užasno spora sredina i bez igrača koji će da vodi tim.

Pauza do 12.jan. Kipar 24.1. Pamet u glavu, pojačanja sad treba da pršte.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Sad zbiti redove pa ko neće da bude tu i sledeće sezone ne mora da bude ni ovog proleća. Daj jednom da se upale ti zadrigli lenji mozgovi!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Bravo, momci! Sjajan posao ste uradili! Idemo još, do kraja.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Najteže je pobediti unapred dobijene utakmice.Ne sme se dozvoliti da jsl timovi dominiraju na nasem terenu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Neka nam je srećna Jesenja Titula!
Rezultatski odlična godina,čestitke igračima i treneru.
Ne slažem se da je ovo loše izdanje Partizana.Primetna je bila želja igrača da pokriju greške i idu jako u duele nakon odigranih 45minuta.

Tako da sam srećniji i zadovoljniji od 90% odigranih utakmica ove godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top