Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Vise me i ne zanima. Inicijalni šok je bio tokom njegove konferencije sa navijačima. Sad sam ravnodušan.

Kako uopšte planirati tim ako trener nije tu sledeće god? Eto zašto je prelazni rok bled. Sve ono što sam pisao tamo bilo je u metu. Bedna uprava nije sposobna da zadrži trenera jer nema viziju. Terajte se u pičku materinu svi.

Ovakva izjava trenera demotiviše i igrače i navijače. Ovo je mogao da zadrži za sebe kao Ćelavi, ovako je samo izazvao ružan osećaj kod svih.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A možda je ovo samo neki vid pritiska Stanojevića na govnare iz uprave da mu obezbede igrače.

Bar se nadam da je tako. Pogledaš kurvu i vidiš koliko dugo na okupu imaju domaću bazu, koliko im dugo neki stranci poput Kange, Sanoga, Bena igraju zajedno ni ne čudi što u 5 godina imaju 3 proleća u evropi.

Na 5-6 fudbalera kada bi se u 2 nadolazeća prelazna roka dodalo ono što fali to bi bila bombona ekipa za LE.

PS. Evo sad video vest u kojoj Stanoje demantuje današnje pisanje medija.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

99% vas se ponasa kao da ne zna sa kakvim govnima imamo posla, pa nasedate na pisanja tipa informer, mozzartsport, itd itd. Dajte ljudi, pa zivimo u Srbiji, svi se ovde secate kakvih sve lazi, spinova i manipulacija je bilo one cuvene 2017.

Podrska za ekipu i trenera, zajedno do titule!
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ipak tom Mozzartu oni sa osmehom daju izjave a Ivković se čeka na konferencijama. Tako da iskren da budem kada vidim da oni nešto pišu presečem se uvek.

Stanoju neka vreme sudi.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Previše se ovde energije utrošilo.
Neću, hoću... Teško, reko mi da ne odustajem.. Nikad ne odustajem, videću... Previše je ovoga. Radim ne osvrćem se... Teško mi padaju određene stvari...ti ljudi nisu navijači, svi navijači su bitni...

Ništa od toga nije ni hteo da kaže a opet
energiju su novinari izbušili ciljano (ili ne
Nebitno.)
Poenta je da Stanojević bi morao biti pametniji pogotovo posle individualnog životnog iskustva iz prethodnog mandata.

Sve što je potrebno jednom treneru jeste da radi u okviru svog posla.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Znao sam da je Mozzart objavio sranje pa Stanoje sada da objavi da nece ostati ko ce od igraca da gine na proljece, autoritet otisao kroz prozor. Samo sam cekao demanti on njega. Ali mi je drago sto su objavili jer ce sada ostati 100% ako uzme titulu. Nece uraditi ono sto je Marko uradio siguran sam.
Trazice pojacanja da napadne LS.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Trazice pojacanja da napadne LS.
Stanoje mora sada na zimu da trazi pojacanja ako se uopste misli o nekoj tituli, kakva liga sampiona
Po meni ovaj sada prelazni rok ce reci da li zelimo ili ne zelimo titulu, ako se ne pojacamo ali stvarno pojacamo a ne ivicine bombe, vec ostanemo sa ovim krs timom - ok sve mi je jasno
Stanoje je izvukao maksimum maksimuma iz ove ekipe bukvalno iscedio iz njih sve za ovih +5 u decembru... ako on ili bilo ko misli da tako igra i celo prolece mislim daj nemoj me ebati
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Vidi, ako stvarno misli i premislja se da ode na kraju sezone nek NE kupuje nista. Sta vredi da on sad kupuje i dovodi za do kraja sezone i onda ode, dodje novi trener i pola tima koje je doveo Stanoje mu se ne uklapaju u tim, pa opet cekaj dva tri prelazna roka da se postavi tim po novom treneru, cekaj ovo cekaj ono...
Ako mora da se kupuje to moze da bude samo neki kvalitetan stranac koji moze i posle Stanoja da ostane i igra (kao Sadik, Suma, Natko, Asano i sl.), ove stare domace ispusene mustikle nek ne dovodi vise i ako ide i ako ostaje, pun mi kurac penzionera koji osecaju klub a ustvari osecaju da su kuci sa porodicama i primaju dobru lovu jer nemaju gde i nemaju vise kvalitet/snagu/kondiciju....
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ovo mocartovo je nebitno. Treba takodje reci, da je taj isti mocart prema Stanoju imao vrlo blagonaklon odnos od pocetka i da se ne secam nekog ranijeg slucaja gde su ga zakacili, a da je na njegovu stetu. Ono sto je sigurno sumnjivo je formulacija DEFINITIVNO. Ako se sa najvise pozicije u drzavi proceni da je Stanoje potreban za atmosferu u drustvu, kako bi razni Bogdani Obradovici mogli da seru da Predsednik daje vise Partizanu nego Zvezdi nista nece biti definitivno. Koje crno DEFINITIVNO. Ovo moze samo da ide Stanojevicu i u prilog, da se strecnu navijaci i da se oni koji ga podrzavaju glasnije aktiviraju u podrsci. Stari srpski recept: Ja, braco, idem, a vi mi ne dajte... Da trener zeli da ide i pravi planove po tom pitanju, to ne bi islo u javnost na ovaj nacin, jer je kontraproduktivno po sve ono sto ce raditi u narednoj polusezoni pre odlaska, a mora se priznati da bi titula u necijem CVu dobro dosla na ovu skupocu.

Meni je licno sve jedno. Da pruzam podrsku nekome ko se zalaze za nacionalni stadion bas me boli uvo, sto titula da uzme, sto puta da prezimi u evropi i sto talenata da lansira u Fiorentinu. Sa druge strane, ko god da ga zameni nece imati manje SNS kompatibilan stav i verovatno ce samo imati manji autirtitet, energiju i znanje. Tako da mi ne pada na pamet da se radujem ovoj spekulaciji.

Porez, koji sam krvavo platio, da ode u nacionalni stadion, ili u neko kurcevo novo pojacanje 'ala suma, najjaci transfer u istoriji'.... Pa da se roknem... (vrlo namerno pominjem Sumu, jer dobrom broju ljudi pored svega ovde bolesnog i suludog, 'teranje Sume' i dalje najveci zlocin i dokaz bolesti u klubu. :buhaha Sto se ne nasmejati necemu, s vremena na vreme...) Al dace nama nas predsednik i za Lesora i za Boks tu Boksa, samo da se strpimo do aprila. Lepo rece Nemanja Matic kod Miklje: u Srbiji ne postoje fudbslski navijaci... Da postoje, bunili bi se. Zato i mozes da kupis njihovo cutanje jedanim Katarom, tituluom, ili pojacanjem. Ili da da ih sa stadiona oteras jednim Vazurom i Kokezom. Bitno da mi obracamo paznju kad mocart pise DEFINITIVNO, GOTOVO, POTPISANO, KRAJ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja sam mislila da ste do sada shvatili da kada vidite neku vest, odmah potražite audio izjave, i to integralnu verziju. Ako je nema, onda sačekate par dana pa tek onda komentarišete - a posle par dana se ispostavi da uglavnom nema šta da se komentariše...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Kako uopste mozes da pomislis tako nesto kada znas da su nama samodestrukcija i autosovinizam u krvi. Nikad nista ne valja, svi sve bolje znaju i svi gađaju u metu :D
Lepo je govorio general Vujošević - "propustili su lepu priliku da cute"
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Propustio je on prvi priliku da ćuti sa svojim izjavama u oktobru već da to drži na način na koji je Nikolić radio. Ovako je normalno izazvao reakcije.

No to je sad manje važno kao i naknadna pamet iz postova posle ovih medijskih čarlama. Da vidimo šta nam donose sledećih par meseci pa ćemo onda bolje razumeti sve.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne znam kako ne vidite da je ovo sve priprema za to da Stanojevic da ostavku 2 meseca pred kraj sezone, i onda dodje neki Stolica ili slican njemu i izgubi titulu. I onda da bude eto nije Stanojevic kriv ni za sta, dok je on bio bili smo prvi. A posle njega ostaje potop, nemamo nijednog igraca za prodaju, nemamo tim za kvalifikacije sledece sezone, nemamo nista. I onda opet da bude jao Stanoje sto nas ostavi spasoice nas. Covek malo malo pa se izleti na konferenciji tipa- dobro je ako izgubimo derbi na JNA nece da nam pobegnu mnogo, i OBECANO JE da ce sudjenje biti fer (ko je obecao?).. Tako da dzabe se primate na sve ove spinove u kojima i on svesno ucestvuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top