Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Dođe čovek i napiše kako nemamo koga da prodamo, uđeš lepo na TM i vidiš kako je cena skočila za 10 miliona. Šampioni utakmica koje ništa ne donose od pre 2 godine su bili vredniji za 4 miliona.

Da ne pričam o tome ako osvojimo titulu i uđemo u le, to je još dodatnih 15ak miliona, a sigurno imamo u džepu konferencije. Baš nas je uništio Stanoje.

Na stranu što mi se ne sviđa ni ova FK Rekreativo&Mega selekcija kao što mi se nije sviđala ni ona FK Mega&Lids ali ova bar ne dopušta blamiranja protiv livadara.

Što se tiče selekcije, da se Stanoju omogući kao pre 2 godine da mu ostanu svi što vrede, a da mu se da 3-4 miliona za transfere imali bismo tim za ligu evrope.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
U teoriji da, s tim da je za Sadika, Ficu, Asana, i Pavlovica bilo realno uzeti te pare, a ja ne znam ko ce dati za Vujacica 3, Urosevica 1.5, Zdjelara 3.5, Scekica 1.8, Jojica 2, Markovica 2.5 Holendera 1.2 ... Samo uzmite u obzir da je tipa Everton otisao za 800 000 i tjt.. Mogu da odu Rikardo I Jovic, ostali mogu za pola od ovoga u Emirate i to uz bonuse koje necemo videti nikad.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Evertonu se izašlo u susret. Nisu zatezali oko obeštećenja, jer je on isplatio sam sebe kroz igre. Ta priča je išla..
I jednostavno, nije tačno da nemamo koga za prodaju. Pop, Jovic, Terzić itd..
Ne znam kako ne vidite da je ovo sve priprema za to da Stanojevic da ostavku 2 meseca pred kraj sezone, i onda dodje neki Stolica ili slican njemu i izgubi titulu. I onda da bude eto nije Stanojevic kriv ni za sta, dok je on bio bili smo prvi. A posle njega ostaje potop, nemamo nijednog igraca za prodaju, nemamo tim za kvalifikacije sledece sezone, nemamo nista. I onda opet da bude jao Stanoje sto nas ostavi spasoice nas. Covek malo malo pa se izleti na konferenciji tipa- dobro je ako izgubimo derbi na JNA nece da nam pobegnu mnogo, i OBECANO JE da ce sudjenje biti fer (ko je obecao?).. Tako da dzabe se primate na sve ove spinove u kojima i on svesno ucestvuje.
Nisam znao, da je Stanojević ovoliko jak. I da se sve režira, da on ispadne heroj.
Daj brate, nemoj fazon.. Teorije zavere.

Stanojević, ako ode.. To ce bito na leto i to je to. Znaju se i razlozi. Vise puta se ovde pisalo.

Ako ga jedan Duško Vujošević podržavaaa..
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Ne znam kako ne vidite da je ovo sve priprema za to da Stanojevic da ostavku 2 meseca pred kraj sezone, i onda dodje neki Stolica ili slican njemu i izgubi titulu. I onda da bude eto nije Stanojevic kriv ni za sta, dok je on bio bili smo prvi. A posle njega ostaje potop, nemamo nijednog igraca za prodaju, nemamo tim za kvalifikacije sledece sezone, nemamo nista. I onda opet da bude jao Stanoje sto nas ostavi spasoice nas. Covek malo malo pa se izleti na konferenciji tipa- dobro je ako izgubimo derbi na JNA nece da nam pobegnu mnogo, i OBECANO JE da ce sudjenje biti fer (ko je obecao?).. Tako da dzabe se primate na sve ove spinove u kojima i on svesno ucestvuje.
Jer je Stanojevic imao 5 miliona za transfer politiku i unistio nas i uprava mu dala sve predispozicije da uspe...vecina prica ovde kao da zive u Svajcarskoj na ne u zemlji Srbiji. Uzmite vi nulu pa pravite od nje milion.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
На страну све, али је л' стварно верујеш да би неко дао по 3 милке за Вујачића и Саничанина? :D
Дао би али 3 милка чоколаде. За Вујачића би неко можда и дао неки пристојни новац ал за Саничанина тешко. Штопери у тим годинама који играју на овом ниву фудбала нису баш на цени. Да су млађи једно 5-6 година можда би била другачија ситуација.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Stanoju kapa dole sto je sa ovim limitiranim timom na +5 znaci siguran sam da je bilo ko drugi trener da bi smo bili na -10 a mozda je realnije i -15

Sad zavisi kako na to gledate, u isto vreme to je jedno veliko bravo za stanoja ali i jedno koji q pa kakvi su to onda igraci, sta rade u pfc-u ko ih je doveo i zasto

Za mene je savo zavrsio kad je poceo da prica kako imamo dobar tim i kako nam ne trebaju pojacanja pa sa tim dobrim timom bude na -15 u novembru
Nije daleko od toga ni prica box to box i ostale gluposti koje smo mogli cuti
Istina opet kazem stanoje je na +5 i to ne treba zaboraviti kao sto ne treba zaboraviti da smo tek na polovini sezone i da ima jos mnooooogo da se igra
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
На страну све, али је л' стварно верујеш да би неко дао по 3 милке за Вујачића и Саничанина? :D

Mislim da za Vujačića možemo izvući 2 miliona. :D

Za Vujačića, Jojića, Lazara Markovića, Šćekića verujem da možemo dobiti 7-8 miliona. Malog Jovića možemo za minimum 3 miliona prodati i eto 10 miliona, a da nisi dirao one najbitnije igrače.

Rikardo se mora zadržati po svaku cenu, takvog gol igrača teško da ćemo naći.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.112
Локација
45
Мислим да је 7-8 милиона оптимистично, али не и немогуће...видећемо. :D А и Јовић ако се не тргне ускоро и за њега ће 3 милиона бити премија, баш је у паду форме.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

“Prvi deo novogodišnje želje mi je ispunjen time što ulazimo u 2022. godinu sa bodovnom prednošću u odnosu na Crvenu zvezdu, a onda i da je zadržimo do kraja sezone i podignemo pehar”.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
:)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
:)

Ovom prilikom, uz uslov da je paraf stavljen, se izvinjavam za kritike upućene Stanoju. Znate da ga mnogo volim ali sam bio besan na pomisao da nećeš da ostaneš tamo gde te većina ceni.

U slučaju da potpiše to znači da će se već sada praviti transfer politika za sledeću godinu što može mnogo da promeni klimu u srpskom fudbalu.

Hvala ti Stanoje!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Plan priprema.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top