Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
34
Reaction score
207
Локација
Sol
Јел има ко линк на коме би се могао пратити дерби?
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Kakav Natko, kakvi bakrači? Natko nam je trebao kad bio mlad, ne pred penziju. Mi ljudi nemamo sredinu. To jest imamo, ali ta sredina je bez ideje. Rade defanzivno dobar posao ali što se organizacije tiče, nula.

Koliko god veličali ovde Uroševica, nije lik za Partizan. Nama trebaju brzi bekovi, ofanzivni bekovi. Jednom u dvadeset pokušaja odradi upotrebljiv centaršut.

Kad sam ga video da on izvodi slobodsan udarac sa distance, video sam koliko je sati.

Očajno prvo poluvreme, drugo mnogo bolje ali nedovoljno.

Naš skaut tim mora za sledeći prelazni rok da radi rezanje i da dovede pristojna pojačanja.

P.S Jevtović na terenu, promena u igri na bolje. Bolji od Šćekića.

P.S2 Po meni nije bio penal, odbila se lopta i pravo u ruku. Odbitak se ne računa kao igranje rukom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.711
Локација
Храм фудбала
Очекивано је било да после пар добрих утакмица одиграмо к'о курац.
Нека неко преброји колико су пута наши проклизали и оклизнули се као да играју на леду.
Сувише споро, константно окренути од гола, са таквом игром боље и нисмо могли проћи.
Терај даље, за сада је Станојевић од овога тима извукао барем 70% више од реалног стања.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.061
Reaction score
4.226
Локација
Humska 1
S R A M O T A !

Lepo sam rekao koji sat pre utakmice. Prerano i previse smo poleteli a i njih potcenili. Onoga cega sam se najvise plasio, a to je pickasti pristup, se pretvorio u kosmar. Bez zara, bez zelje, bez muda...Ja jadniji Partizan u derbiju ne pamtim. Pocinje ozbiljno da zabrinjava Stanojevicev Partizan u derbijima u njegovom drugom mandatu a treba da igramo jos jedan. Ovo moze celu sezonu okrenuti i to smo znali i pre utakmice.

Jad, cemer, tuga... Nemam reci.

Analiza utakmice: Ohi prvi derbi, odmah sirenje muda i gestekulacije prema Jugu, niko od nasih da reaguje, cigance iz Austrije se unosi i smeje Rikardu u facu, nigde nikoga od nasih... svi ravnodusni, sve je cool, ajmo sa Jojicem posle utakmice na neku vegetarijansku klopu, meditiranje, joga... Odoh da se ohladim.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Au brate mili, ja se ne sećam da je neko izveo ekipu Partizana ikada da igra ovako ziheraški utakmicu kojom osvaja titulu, oće na kontru da osvoji titulu... pa nije nismo mi Inter, a oni Barsa iz 2010. jebotebogludi... sramna postavka Stanojevića, ubio je ekipu svojom koncepcijom da brani dupe bez razloga.
Jel ovo treći put uzastopno da sam poklanja tekmu komšinici,da im daje posed i prostor, da se jebeno brani od prvog minuta?
Ovako se ne osvaja titula.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Poraz direktno na dušu trenera i na pičkastu postavku igre do primljenog gola. Morali smo da ih pritisnemo od početka.

Nije mi jasno zbog čega Jović ima prednost u odnosu na Terzića, koliko god da razmišljam o tome. Jevtović jedini koji je nešto pokazao, nažalost, i Živković donekle.
Sraman derbi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top