Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
@zzzz
Pa nisam budala, naravno da je bolesnik koji jaše državu 10 godina zaslužan za pad našeg sportskog društva, ali imaš trenera koji je došao u klub, stao pored tih majmuna iz uprave, zadovoljan njihovim radom, prezadovoljan time kako je tim popunjen, kako klub funkcioniše. E onda dozvoli da budeš iskritikovan ili čak ispljuvan kad preteraš, a ne da na konto neke Partizanštine ljudi brane nešto što se ne može odbraniti.
Ušao si u sukob sa navijačima, pa valjda i u meni navijaču ima neke Partizanštine ili je to rezervisano za vas u klubu i za igrače povratnike.
Što za Zdjelara nikad niko nije reko da je odigrao loše, ali nema veze, to je naš brat Grobar. Ne, odigrao je loše i to je to, to je pošten odnos.
Samo se za braću padavičare koriste te fraze. Jebe mi se za tvoju Partizanštinu, možemo na utakmicu zajedno ali ne želim da te gledam kako nas jebeš u mozak na terenu.
Znam ja da su svi veliki treneri sujetni, ali ovde sam video sujetnog lika koji hoće da bude veliki trener.
Šteta je što se vraćao, sad da zaboravimo nekako ovih godinu dana koliko je već tu, on se posrao po svom prvom mandatu i nekom kultu koji je postojao, meni zbog toga bude i krivo da pričam bilo šta ali se onda setim nekih izjava.
Pa nije ni on pao sa marsa, verovatno nije imao bolje opcije, znao je sta očekuje, sigurno mu ni uprava nije obećavala da će da mu dovodi svake sezone 2 milionska igrača, i bilo bi licemerno da sad po njima kenja. Tako da ako ga to čini saucesnikom, ok, nek vam bude.

On je procenio da će u tim uslovima rezultat moći da ostvari. Ova evropska sezona je što se tiče rezultata kad se podvuče crta vrlo korektna i svako ko drugo kaže je maliciozan. Meni je u četvrtak pri izlasku sa stadiona bio licni utisak da smo se ponovo udaljili od nekog evropskog proseka, ali to je druga tema, rezultat je korektan.

U prvenstvu smo krenuli odlično prva dva meseca, u proseku dobijali 3,4 razlike. Pa I tad je bilo kritika. Rizikovao je sa Sumom, odlučio se za pricu zajednistva, zbijanja redova, naše dece... Jbg, deluje da ta opcija neće biti pobednička, jer titula je svakako bila jedini pravi cilj ove sezone. Nisam ni ja slep, mislim da se razumem koliko toliko u fudbal, nije ovo delovalo kao super priča koja će lagano da se izgura do kraja. Samo ne znam sta je alternativa? Zadnjih 7, 8 godina koliko trenera i koncepta smo izmenjali, osim Tanga smrti koji se hvala Bogu desio, šta smo dobili i ostvarili? Uveren sam da će Stanoje u bilo kojoj varijanti otići na kraju sezone. I ako ne osvoji titulu, mislim da treba da ide. A sta ćemo i u kom smeru mi posle, Boga pitaj. Jedino je bezobrazno hajdukizaciju ili još gore saboterstvo svaliti na Stanoja, kao da smo pre njega bili velicanstveni i neprikosnoveni.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Marku Nikolicu vec sutra, da popuse kurac svi iz uprave, (svi jebeni metuzalemi i govna mrtva i ziva) da prodaju bubrege svoje i svu svoju pokretnu i nepokretnu imovinu i blizu i dalju rodbinu, da svaki uzme kredit od po 500.000€ kako znaju i umiju i da mu daju sav novac i odrijesene ruke i da mu se ne obracaju u toku trajanja sezone. Da mu daju da dovede i otjera koga zeli i da okupi svoj strucni stab. I da kondicionog trenera u odlasku nasamara prvi dan po preuzimanju ekipe, a onda da ga nabije nogom u bulju. Idealno bi bilo da niko se ni ne pojavljuje u lozi nikada vise u zivotu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Marku Nikolicu vec sutra, da popuse kurac svi iz uprave, (svi jebeni metuzalemi i govna mrtva i ziva) da prodaju bubrege svoje i svu svoju pokretnu i nepokretnu imovinu i blizu i dalju rodbinu, da svaki uzme kredit od po 500.000€ kako znaju i umiju i da mu daju sav novac i odrijesene ruke i da mu se ne obracaju u toku trajanja sezone. Da mu daju da dovede i otjera koga zeli i da okupi svoj strucni stab. I da kondicionog trenera u odlasku nasamara prvi dan po preuzimanju ekipe, a onda da ga nabije nogom u bulju. Idealno bi bilo da niko se ni ne pojavljuje u lozi nikada vise u zivotu.


Bravo, jedino rešenje !!! :pfc:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Za pocetak neka malo deca igraju .
Voleo bih da gledam derbi sa 4 5 klinaca...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Marku Nikolicu vec sutra, da popuse kurac svi iz uprave, (svi jebeni metuzalemi i govna mrtva i ziva) da prodaju bubrege svoje i svu svoju pokretnu i nepokretnu imovinu i blizu i dalju rodbinu, da svaki uzme kredit od po 500.000€ kako znaju i umiju i da mu daju sav novac i odrijesene ruke i da mu se ne obracaju u toku trajanja sezone. Da mu daju da dovede i otjera koga zeli i da okupi svoj strucni stab. I da kondicionog trenera u odlasku nasamara prvi dan po preuzimanju ekipe, a onda da ga nabije nogom u bulju. Idealno bi bilo da niko se ni ne pojavljuje u lozi nikada vise u zivotu.

Zasto bi to uradili? Ne razumem? Jesmo li se zbog neresenog rezultata i gubitka titule nasli u nekoj drugoj drzavi?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Našli su formulu da satru Partizan do temelja u kome će Stanojević biti karcinom Partizana koga uprava će liferovati i idemo nanovo.
Svi su aktivno učestvovali ,ponajviše Stanoje svojim glupim i ne promišljenim izjavama.
Desetinu puta sam to akcentovao kako i na koji način kontradiktornost u izjavama pravi od sebe strano telo koje će neko žrtvovati da bi opstao.
Stanojeviću želim još 5 sezona na klupi Partizana jer sve što je moglo ići u drugom pravcu sa drugim načinom videlo se da neće ,ne može i ne sme ići zbog raznoraznih stvari.
Ovo je sve što nam je preostalo, to je sudbina navijanja za Partizan i bodrenje "institucije" od igrača.
pomirite se sa tim.
Zasto bi to uradili? Ne razumem? Jesmo li se zbog neresenog rezultata i gubitka titule nasli u nekoj drugoj drzavi?
Možda bi trebalo još i da trener Napretka da se izvine njihovim navijačima za nerešeno time što će reći da im rival ima igrače od 500.000 evra na klupi,a oni to nemaju...Pa da uzmemo njega
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.446
Reaction score
5.741
Локација
beograd

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Stanoje danas tvoja ekipa je uradila 5 koraka unazad za osvajanje titule, i osvajanje dugo najavljivane titule ucinila skoro nemogucu misiju. Nazalost i ti si postao saucesnik alave tompus uprave koja jase klub vise od 5 godina i nista dobro nam nije donela. Majku mu jebem sta je tolika filozofija da 90 i kusur minuta ne mozes da ubacis jedan gol. Sta sada i sta dalje? Posto nekome ne ide u prilog da se klubovi privatizuju (nema ko da krade pare i titule ), najbolje je da se krene sa promenu tamo gde najvise smrdi od glave a to je uprava kluba totalno nesposobna. I to da bude birana neposredno od strane navijaca jer ovako vise ne mozeeeee. Ako ostane stanje status kvo mi semo jos dugo gledati u dupe ciganaa. Zaista ovo boli i ne po prvi put od strana krusevljana.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Ево пуна два сата како сам изашао са истока, кунем вам се да се и даље тресем због ових 0-0. До данас сам веровао у освајање титуле, надао се томе, али наше данашње издање.. каква црна титула..јебо им пас матер свима, зрели смо за ремонт поодавно, не знам шта још треба да се деси да неко други преузме клуб уместо ових лешинара из управе..
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
799
Reaction score
4.219
Локација
Beograd
Trener kao stanoje je trebao da bude upgrade za savinu viziju...umesto toga nas je unazadio i vratio 10godina nazad...samo je trebalo nastaviti istim putem sa boljim trenerom
Nazalost situacija kada su u pitanju domaci treneri je katastrofalna, tek nekolicina ima neki kvalitet, a i oni koji imaju kvalitet uglavnom forsiraju fudbal slican Stanoju. Meni osim Jokanovica ne pada niko na pamet ko ima i kvalitet i nesto sto lici na savremen i moderni pogled na fudbal, a nesto ne verujem da se njemu tad vracalo u srpski fudbal, kao sto ne verujem ni da bi se vratio sad na leto ako Stanoje ode.
Druga opcija je stranac sa modernim pogledom na fudbal na mestu trenera, neko poput Litvanca koji trenira Hajduk recimo, i to bi po meni bilo najbolje resenje, ali sansa da ce neki kvalitetan stranac da dodje da radi sa gmazurom, iglicom i udbasem tezi nuli.
Treca opcija je bataliti Savovu viziju i dovesti najboljeg raspolozivog trenera, sto Stanoje i jeste tad bio, ako ne racunamo nerealne opcije tipa Marko Nikolic.
Cetvrta opcija je bila istrpeti Sava dok ne postane kvalitetan trener, sto mozda i jeste bilo pravo resenje, ali za to on nije imao strpljenja, a ne verujem ni da bi navijaci pretrpeli jos jednu sezonu sa dvocifrenim minusom dok se on uci, a i kad bi istrpeli opet je pitanje da li je on bio spreman da se maksimalno posveti tome da postane dobar trener. To zna samo on i eventualno ljudi koji su blisko saradjivali sa njim dok nas je trenirao, tako da je glupo nagadjati. To sto ti pricas bi bilo ispravno i moguce da je ovo normalan i funkcionalan klub, nazalost realnost je drugacija.
Poenta svega je da dok ljudi kojima je cilj da uniste klub i iz njega ukradu sto vise para vode taj isti klub, nijednom treneru boljem od Stanojevica nece pasti na pamet da vodi klub. To ne znaci da je Stanojevic neki ultra dobar trener, nego da je klupa Partizana uzasan posao kojeg se kloni svako ko nema drugu opciju. I zna se ko je za to kriv, a to sigurno nisu ni Stanojevic ni igraci, oni mogu biti samo posledica.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
983
Eto ko voli titulu u nasoj ligi vise nego dobra izdanja u Evropi i derbiju naravno.

Ovi leze celu utakmicu. Valjaju se. I to je fudbal.

I to je bitnije od meceva u Evropi, naravno sa krstenim timom koji ima dobre strance a ne ove koji osecaju Partizan.

Derbi da ne pricam... Ponovo cemo se radovati golu u rupi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Dobro, koliko utakmica za redom mucimo muku, zar ne vidi da nesto treba da se promeni u igri. Procitani smo kao bukvar.
Daj neki muski poteg, testiraj nesto na treninzima, neko iznenadjenje, negde mora da smo duplo bolji od protivnika i da popusti u 90 minuta. Dali 2 desna zajebana, 2 spica, 2 leva.
Na sut se ne krstim jer imamo tim od mlitavih fudbalera bez suta.
Totalna apatija, jedno te isto. Daj mu ga malo, odigraj muski, promeni formaciju, kad ces ako ne protiv JSL.

Terzic promasuje ali decko je zesce zajeban u napadu, mora da igra.
Igraj 3-5-2 igraj 3-4-3
------Vujacic-Sanicanin-Urosevic------
Terzic-Markovic-Zdjelar-Natho-Menig
---------Milovanovic---Ricardo--------

Tragedija je sto nemamo 2 spica, moze da se ispostavi da je nas ulog u Milovanovica pojeo titulu.
Partizan mora da ima 2 spica, zrela iskusna.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
O Stanojevoj viziji dovljno govore 4 izmene na poluvremenu.
Nijedan igrač nije u formi. Klinci su svi u kanalu. Šta radite vi na treninzima, sunce vam jebem?

Poziraju Bilji Pinkuši koja od toga pravi rijaliti program na našem oficijalnom kanalu. Ulazi im u sobe, presreće po hodnicima, snima dok jedu... Ona i onaj mutavac Mijatović sa Pinka su ogledalo ove uprave....
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ljudi o kom treneru pricate? Da imamo bilo kakvu dozvolu da vratimo klub na noge, vratili bi ga za godinu dana. Doveli bi Sava za sportskog direktora, Veljka Paunovica za trenera, i Stojanovica kao kondicionog. Prodali bi sve sto moze da se proda, doveli prospekte slicne Sadiku i Asanu, odigrali dobru evropu, i sklapali tim za LS kvalifikacije one tamo sezone. I uz dobar skauting i malo srece, ako bi se nekako dokopali grupne faze gde bi tim igracima skocila cena, mi bi za godinu i po dana ponovo bili mocan evropski tim. Ne treba tu neka pamet posebna, samo dozvola koje nema, i dok god je tako, nece se promeniti apsolutno nista.

Sto se Stanojevica tice, sledeca destinacija ce mu biti neko jako mesto u FSS-u, kao nagrada za dobro obavljen zadatak. Isto kao i Tumbakovic, Krstajic, Bjekovic, Nenad Krstic, Grbovic. Toliko bivsih asova, trenera i igraca se svesno prodalo, jedino oko Stanojevica i dalje postoji dilema kod nekih ljudi, a sigurno je 10 puta gori covek od svih navedenih.

I dalje kao najocigledniji dokaz izdvajam- izbacivanje Sadika i Stevanovica na poluvremenu i blacenje u novinama dan pre prodaje. Vi sto mu i dalje verujete i branite ga, dajte mi samo jedno logicno objasnjenje tog poteza. Da ne pricam o reakciji posle gola Natha koja je najveca sramota koju je ovaj klub doziveo. A nakon toga odjednom idu njegova i Terziceva konferencija gde se svadja sto je Zvezdi pomerena utakmica, a ovaj isto nesto mlati, da se kao skloni paznja sa toga, i da se kao stvori vestacka tenzija i rivalstvo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top