Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Ajmo braco grobari pobedu veceras da slavimo titulu nemam zivce da gledam utakmicu ali 100% verujem u pobedu. U rqnu zoru dok svane da jebace kurvu nas Partizan.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
Evo link za svaki slučaj ako je nekome potrebno. Aj pa srećno nam bilo. :navijac

 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ne znam da li je Stanojević ovoliki amater, Terzić I Mening se nisu videli na utakmici, pre svega Terzić, drži ih u igri i u nastavku ništa nisu napravili. Mening umesto da pretrči odbranu, oni njega pretrče.
Dva krila koja danas zajedno nisu ništa uradili.

Jevtović i Zdjelar odlično odradjen posao, Natko je ranije trebao da udje kako bi povezao igru ka napred.

Rikardo se danas video kao veliki borac ali niko da mu da krštenu loptu.

Sve u svemu, razočaran sam igrom nekih igrača i to što Stanojević nije ranije uveo svežinu u timu.

Terzić za onaj promašaj. :eek:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Sramoto nad sramotama Miloše Jojiću, idi iz Partizana sramoto mlitava, da jedan tačan pas ne daš, da jedan koristan centaršut ne uputiš, da čitavu utakmicu trčkaraš kao na solo treningu, da li te je bar malo sramota dresa koji nosiš bre čoveče odjebi više i ti i taj ko te stavi u tim.
Da ima pravde u ovoj zemlji, u ovom klubu, taj što ti je dao ugovor odgovarao bi pred istražnim sudijom a ti navijačima koji te trpe i kojima kidaš živce čitave sezone, sramoto i mlitavko po sto puta!
Svi su se kidali i borili koliko su mogli, tukli su ih iz sve snage i nemam bilo kome šta da zamerim jer su dali sve od sebe koliko sam mogao da vidim ali ti...idi već jednom jer niko ne može da te gleda više bre!
Trunku obraza i savesti nemaš i najgori si od kad ja pratim Partizan a ne pratim ga od juče.
Fuj!!!
SRAMOTO.
Stanojeviću gde ti je Milovanović, čoveče, u ovom meču nam je bila neophodna pobeda, aman ljudi jel nas neko zajebava bre da sa JEDNIM klasičnim špicem juri pobedu a drugi i jedini osim Rikarda mu sedi na klupi!
Ma daj bre, treba bataliti gledati ovo jer ćemo oboleti svi.
Čerga nam njje mogla prismrdeti, šteta.

ŠTETOČINE MARŠ IZ PARTIZANA VIŠE BRE U PIČKU MATERINU!!!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.675
Reaction score
22.498
Локација
Beograd
Jadno, bedno i sramotno, zadnjih pola sata ne mogu da stoje na nogama. Stanojeviću, napolje iz Partizana, ovo je gore nego da smo izgubili. Mi bre ne možemo da uzmemo loptu zadnjih 10 minuta, a treba da napadamo, sramotna fizička priprema...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top