Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Svako od nas sumnja, a eto pa i jeste..namesten derbi, sve ovce na broju..musavci ostali na +2, ne kiksaju do kraja..Partizan eto nije izgubio derbi, malo mirnoce u klubu ali ne oko njega..svima je sve jasno..Sale bio sam na onom protestu, smrzao se kao nikada do tad i verovao da ti jedini mozes da vodis Partizan..sta se sa tobom desilo , ne znam..uvesti Natka na par min do kraja, Jojic bez promene pravca celu utakmicu, ti si saucesnik u ovom hororu..toliko o tome, drzi konferencije za stampu za sebe a ne za one koji vole PARTIZAN VISE od tebe! Posle se pitaju sto nema ljudi na stadionu, pa eto nema..niko nije slep!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Sta je Grobari, nezadovoljni, a?
Egal sa zv..kurvom, nista, ne dotice vas?

Fudbalski, pistojno prvo poluvreme i vec tradicionalno jedna (neiskoriscena) sansa za 45.min. Cigani nisu hteli/mogli da budu ozbiljniji i nula.
Racunam, ajde jos pocetak drugog slicno pa onda bar pola sata ofanzive. Totalne. Zbunis i nas i njih sa dva napadaca. Sve ispred kurvinih sesnaest, pa kako bude. Natho ima pola sata, ide konacno zavrsni pas, skace Rikardo, spusta Milovanovicu, obrnuto, bilo sta. Bar neki prekid, slobodnjak...

Umesto svega toga, sto je MORALO, kraj utakmice?! Bez ikakvog rizika, pokusaja- casne pogibije. Nulcina. Najkreativniji igrac ulazi na pet minuta do kraja, rezervni spic posle 90-og.
Dobar rezultat znaci. Kakav samar.

Sezona je zavrsena, sto se mene tice, sledeca ne mora ni da pocinje.

Stanojevicu, mandat bez pobede protiv kucke, bez datog gola na njihovom stadionu, dovoljno je da se razilazimo. Mozda je tebi "egal" prihvatljiv, navijacima nije!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Опет би га или отерали или натерали да оде после једне сезоне и убрали паре од свега што сагради па од тих пара уложили курац. Овде помаже једино неки Савидис који ће да улети клизећим са обе ноге али такав се није појавио од 66-е.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Ova uprava i ovaj trener ne smeju da dočekaju novu sezonu u Partizanu. Smena, a nakon toga rekonstrukcija tima !!! Oni više nemaju legitimitet da budu na tim mestima i tačka !!!
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Prokocka gospodin 5 bodova prednosti .
I jos se diskutuje o tome da li je trener za Partizan.

Sve i da cigosi kiksnu i Partizan uzme titulu , to ce najmanje biti Stanojeva zasluga .

O upravi da ne pisem . Sa jednom spicem igrati skoro celu sezonu , katastrofa.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Nama ne treba kiks cigana, nego poraz ciganije..a da se desi to u ovoj ligi je nemoguce, jedino da nasi premiraju nekog sa milion eura..ali posto oni nemaju milion eura i ne zele da ih daju, jer bolje sebi da strpaju u dzepove za starlete i tompuse dolazimo do toga da je gotova trka..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Da li se fan jojića seća ko je na prvom derbiju (1-1) dao gol iz ničega, dok ga je našmrkani glavonja čerečio i pukom srećom nismo primili 2 komada?

Ja i dalje ne verujem koji skandal da ne uvede Natha barem na pola sata. Verujem samo da nije hteo (smeo) da pobedi juče. Za mene je mrtav.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Koja razlika stanoje danas i onaj od pre 11-12 godina, prosto da se zapitam da li je u pitanju isti čovek.
U svakom slučaju, stanoje je još jedan dokaz da su ljudi kvarljiva roba.
Vidim da na forumu imamo dva njegova bota, jedan otputovao u kinsasu, drugi je preteko, za sada. Nadam se da neko od dobrih grobara sa foruma, neće zbog njegovih konstantnih provokacija i glorifikovanja trenera, popiti ban.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ono što su mnogi spominjali ovdje još na početku sezone, jeste da je isti kurac izgubiti titulu sa -2 i sa -20. Ali nije isto ako na tih -2 cigani pokažu da su bolji na derbijima i damo im legitimitet na sve krađe i na -20 kad im se poseremo i u život i titulu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sve u životu bih dao da sam na mestu Stanojevića bio pred derbi.
Imao je utakmicu života.
Da se usere u život ciganima, Terziću, sistemu, Vučiću... Pa da dobije i kredibilitet da svim Grobarima začepi usta kao Vujošević sa " Ja igram svoju igru"
Do poslednjeg trenutka sam očekivao to.
Mame mi sam verovao da će razguliti sve, pocepati sve na veličine konfeta i pokazati kurčinu.
Ovako mi dođe da uplaćujem SMS za pomoć organizovanja tranzicije sa naše polovine....
I to bi završilo u SNS kakve su nas napravili.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sudbina nam je zapečaćena na izborima. Ovo je samo tuzan sled dogadjaj. Od Stanoja i Fk sam i ocekivao ovakvu bedu i poltronstvo. Jedina nada je Zeljko da nece i on pristati na ovo. Em ima dobar tim je ipak velicina kojoj psiho ne moze nista. Fk temu ugasiti ili je ostaviti pravim mazohistima.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.814
Локација
U Kinšasi
Danas je novi dan, a ja i dalje ne verujem da je Natko dobio 5 minuta u utakmici sezone. Čovek je dao dva komada ciganima do sad. Jedini koji mozga ima. Igrao je 90 min protiv Loznice pre neki dan, juče ulazi u 86.
Levog beka Uroševića menja Lutovac. Skromno desno krilo, koje silom prilika ponekad loše odigra desnog beka.
Krademo vreme izmenama u nadoknadi vremena, kao da vodimo.
Jedino je još nedostajalo da dobijemo penal pa da ga Zeka Jojić majstorski izvede umesto Natka.
Pakao od vođenja utakmice, šta reći.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Na poslu prepodne, na poslu popodne, na poslu uveče - mogao sam samo da odgledam prvo poluvreme u kladionici i reprizu drugog na TV posle posla...

Sve ste već rekli...

Uspeh je sa ovakvim timom imati toliko pobeda u prvenstvu.
Slažem se i da su nas sudije osakatile u nekim utakmicama.

Ali je bilo dovoljno derbija u prvenstvu da pobedimo ,cigane, ako smo to u stanju i budemo bliži ovoj tituli.
Ali pokazalo se da nismo to u stanju, bar u prvenstvu...
Možda bude i onaj ,utešni, kup-derbi, ali...otom-potom... :icon-rolleyes:

Nikad se ne predajem do samog kraja, neću ni sad, ali ako je titula izgubljena, izgubljena je u zimskom prelaznom roku, dovođenjem igrača tipa Fejsa Fejsa vrati milion i dvesta, umesto igrača koji bi bio kombinacija Sume i Asana - kad smo već, vremenom, ostali bez Sume i Asana...

Da smo ovako odigrali onaj prethodni derbi, pa ajde, bila bi ,nula, ali bi bodovna razlika bila u našu korist...ali...nismo...pukli smo kad treba, odigrali nulu kad treba, ali kad treba ,ciganima, - a ne nama...

Igrači...su igrali na nivou svojih performansi, oni otpozadi čak i bolje od toga!
Jojić kreacija nula, Marković za derbi nula, Riki neoprostivo sebičan u kontri sa igračem više, svi ostali isto nesposobni u kontrama sa igračem više, Terza promašio ono što se ne maši ne derbiju kad znaš da druge takve prilike neće biti, Menig se trudio ali...

Natho je morao da igra pola sata, Milovanović da bude ,uparen, sa Rikijem bar 20 minuta...ako smo želeli da pojurimo pobedu...
A valjda smo želeli?

Pa ne možemo da očekujemo od Linglongaša da nam reše ono što ni mi nismo u stanju - da pobede ,cigane, umesto nas?!
E jebiga...

Podrška Partizanu na svakoj utakmici do kraja!
Ja i lično, na JNA - osim naravno ako ne budem morao tada da radim... :icon-rolleyes:
Jebiga.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Dan posle - osecaj isti. Bes, neverica, tuga, miks raznih negativnih osecanja.

Resenje? Svi na stadion u sredu i celu utakmicu UPRAVA NAPOLJE?

Stanoje.... jebiga brate, ja sam te branio ovde do skoro, juce kontam pobedices pa ce mi biti krivo sto te ne podrzavam kao od pocetka sezone, ali one promene juce, ona igra, ona postavka.... molim te da se drugarski razidjemo na kraju sezone pa makar i tutulu uzeli nekim cudom nevidjenim....

Jedino vredno pomena i pohvale je prvo poluvreme, tu se kao napadalo, borilo ali opet i to je malo, moralo je 90+ minuta tako. Morao je od 60og mali Terza napolje, ja ga volim kao brata i verujem u njega ali se pogubio juce posle onog promasaja. Milovanovic je morao uci umesto njega i onda sa njim i Rikijem pun gas na gol pa sta bude. Morao je sve karte da baci u napad jer je juce odbrana funkcionisala dobro, Celavi i Vujaca su radili posao, bili stameni, kidisali na njih, rokali ih.... Pojedini napadaci cigana se nisu ni videli ni culi skoro celu utakmicu.
Ne znam, da ne sirim dalje....

UPRAVA NAPOLJE SVE VAM ZIVO STO IMATE NATAKNEM NA TUKI!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Spavao sam 4 sata otprilike od bijesa koji sam sinoc osjecao. Danas isti kurac, ali malo mirniji (valjda od umora). Prvo, zasto nije napao od 70. minuta, zasto je jojic igrao i nista nije napravio kao i uvijek, izgubio svaki duel, svaki pas pod pritiskom promasio, to sto on trci 10 kilometara, zaboli me kurac iskreno, nek s bavi atletikom onda, igraci top klase na njegovoj poziciju pretrce 30% manje, ali spakuju koju asistenciju i daju poneki gol, vjerovali ili ne cak i na velikim utakmicama. Drugo, cigane je juce bolio kurac, odigrali su koliko im je trebalo, nisu rizikovali previse, jer znaju gdje nas imaju i koliko mozemo. Trece, uvodi igrace u 90+ minuti i jos mijenja poziciju za poziciju. Cetvrto, od 3 lijeva beka, nama Lutovac ulazi i mijenja povrijedjenog Urosevica. Peto, najboljem i najkreativnijem igracu daje 10 minuta u utakmici od koje nam zavisi titula. Ja ne znam da li je on zaista poludio ili sto neko kaze nije smio da napadne, jer ovo juce sto je pripremio je golo govno. Jos kad neko napise kao pickousti nas pustio zbog izbora da se kao borimo za titulu, a sad kad su prosli izbori sve po starom, pa znate sta bas mu puca kurac hocemo li se mi Grobari naljutiti, ionako mu 75% nasih daje glas, garantovano, nas zagrizenih 25% ne glasamo za govno, a motiv nam je izmedju ostalog nas klub, nas Partizan. Ovo je zalosno na sta su nas svela tri retarda iz uprave, zalosno je i sto svi cute, nase ”legende”. Rekao sam davno, niko mi od njih vise nije legenda sve dok cute i dok ih boli kurac za Partizanom. Jedina legenda za mene je Sale kapiten. Ono mutavo govno djuric je sigurno blizu istine kada kaze da je dug blizu 65 miliona €, ja se samo pitam sta rade oni sa parama majku im jebem lopovsku. Niko nema osnove znanja kako se vodi ekonomija nekog kluba, oni ne bi mogli budzet udruzenja stanara da kontrolisu, a ne velicine kakav je Partizan. Mlate tudjim kurcem (novcem) po gloginjama i sve im je potaman. Fuj mamu im jebem pokvarenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top