Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ovo juče smrdi na više nivoa. Grad izlepljen plakatima Stanoja u ludačkoj košulji. Katai i Ivanić šetaju po terenu. Sudjenje znalački perfidno. Uvodjenje Natha 5 minuta pre kraja. Suviše je para uloženo u kurvu da bi igrala Ligu konferencije dogodine.
Smrdelo je i ranije, mnogima i jace nego sadasnjem sefu pa se nisu sramotili poput njega, sto na terenu (igrom, sastavom, postavkom i izmenama), sto na kzs demagogijom i svadjama sa samim sobom. A kad smrdi prvo se krece sa ciscenjem svoje kuce! Da ima i trunke obraza i morala znao bi sta mu je ciniti. Al jbg moguce da mora da odigra svoju placenu ulogu do kraja. Samo sto ta njegova uloga nema veze sa Tangom smrti, nema taj ni minimum ljudskih kapaciteta za takvu ulogu. O strucnosti ne bi ovom prilikom, ukusi i pogledi na rezultate su razliciti. A grobarstvo i partizanstina doticnog na koje se i sam poziva- pljuc i po cenu bana!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja i dalje ne verujem da sam popušio priču i poverovao u neku taktiku sa kapitenom Izraela na klupi. On bre mora da igra od starta jer bolji nema a juče pre njega udje i Lazar. To su kao oni idiotizmi sa Sumom na klupi, nekim džokerom, dok ga još nije razjebao i oterao. Ali ajde, možda kao bude neka specijal utakmica, neka fora taktika pa posle udje Natho i bude sve ok. OK treneru, može igračina na klupu pa u zavisnosti od rezultata ulazi Natho i menja se taktika, formacija. Jbg, smetnuo sam sa uma da on radi samo šablonski izmene... Rezultat se ne menja, igra se me menja, Natho čami na klupi... 60. minut... 70. minut... 80. minut... ok, ne mora ni da ga uvodi. I bolje bi bilo da ga nije uveo uopšte nego ovo što je uradio. Ako je ovo od Stanojevića pokušaj stvaranja vica tipa: "Došao Natho kod hodže po blagoslov da prekine post zbog utakmice, ovaj mu dao, bla-bla, prodje derbi, sretnu se Natho i hodža, ovaj ga pita ZA KOJI KURAC SAM TI JA BLAGOSLOV DAO KAD SI IGRAO 5 MINUTA?", onda treneru...

I STVARNO, KOJI KURAC JE NATHO IGRAO 5 MINUTA!!!

Ovako se igrači teraju iz kluba, kao i Asano, kao Suma, kao Sadiq! Čovek je doktorirao sve moguće verzije teranja igrača a neki i dalje veruju da on to nije radio. Doduše ne veruju i dalje za Doktora!
1. verzija teranja: javno prozivaš igrače, vadiš ih na poluvremenu i istresaš drkicu na njih (Suma i Sadiq a ovaj drugi još u fazi pregovora za odlazak pa samo da ubrza, nedajbože da ostane, teraj to, nema veze što mu spušta cenu).
2. verzija: apsolutno ignorisanje problema bitnog igrača, držanje strane Upravi i odobravanje izjava njegovih igrača na račun tad već bivšeg saigrača (Asano).
3. verzija: javno ponižavanje najboljeg igrača ubacivanjem u kurčevom vremenu u derbiju u trenutku kad igrač treba da produži ugovor (NATHO).

Bravo Upravo, našli ste sebi ravnog!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Nesto mi se javlja... Stanojevic je ipak partizanovac, i cita ovaj forum, ali ne sme bas sve da kaze javno ili napise ovde, pa je mozda ono juce bilo sifrovana poruka bas onima koji imaju po koji gram mozga, a jos uvek glasaju za vucica, a su malo van tokova pa uz to i cekaju titulu.

Alo ljudi, svi vidite i znate da mi treba pobeda i da napadnem, a jedinog svog strelca na zadnjim derbijima ne smem da stavim u igru jer je stranac, pa ne razume ove nase kombinacije, i ako sutne malo jace moze biti svasta, pa ga stavljam kad njima odgovara da izgube malo vremena, da im ustedim na foliranju.

I uz to, pravim jos dve izmene da ne bi zvizdali "Dekiju" ako ih on napravi, a i da iz revolta pokazem da cu im evo ja ustedeti jos minut u jebenoj nadoknadi vremena duplom izmenom, jebala ih titula, LS i vucic da ih jebe.

Citas, Stanoje? Klimni glavom ako si otet na sledecoj konferenciji, nemo' se ludiras sa onim potezima od juce i kod izmena i na konferenciji, jbt.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Lepo je neko napisao , na derbiju gde smo imali +5 , on se covek otvori .

Na derbiju gde imamo minus on se zatvori.

Slucajno?
Ne bih rekao .

A on moze da pravi cirkuse po konferencijama , polako ali sigurno postaje nasa verzija Nenada Lalatovica .

P.S. Koji ono bese derbi gde je isto Natha ili Sumu drzao na klupi do 85og minuta?
 

Extreme 12

Početnik
Учлањен(а)
30.07.2018
Порука
8
Reaction score
9
Локација
Preko bare
Vi koji misliti da bi Natko nesto promenio da je usao ranije u velikoj ste zabludi.On je igrac koji nemoze da istrci trenutno ni 15 minuta u derbiju( sto zbog godina sto zbog povrede ) I Stanojevic je toga svestan zato nije ni usao ranije.Igrao je on derbije I na vecini se nije video na terenu realno.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Nismo se mi otvorili ni na jednom derbiju koji vodi Stanojevic. Na -5 cigani su napali a mi smo imali jednu sansu, naravno iz kontre, onaj sut Meninga. I juce smo isli isto a jedina je razlika sto cigani nisu napali nego su igrali isto kao i mi, udri, lomi, nabij loptu, zato je i bio derbi goli kurac. No oni ocito znaju da odigraju na bod i da zatvore utakmicu a mi ne znamo pa smo onaj prosli derbi lagano izgubili vec u prvom poluvremenu. Nazalost svaki derbi isti kurac igramo, imam osjecaj da sve zavisi od protivnika, ako idu na bod bez rizika to i zavrsi tako, ako nas stisnu mi garantovano napravimo neko sranje i primimo gol.
Nisam pametan sta nam je ciniti na ljeto, sa ovakvom upravom bojim se da je iluzorno pricati o treneru. Sve krece od uprave, ako tu imas neznalice i ljude koje zabole kurac za Partizan dzaba i Jirgena Klopa da dovedemo. Partizanu su potrebne korenite promjene, od predsjednika, UO pa sve do trenera i naravno igrackog kadra.
U nekom normalnom svetu bilo bi do jaja da se u klub vrate Mijatovic, Milosevic, Mirkovic, Tomic, Kezman, Jokanovic pa da oni svojim znanjem i vezama sa fudbalskim svetom postave temelje nekog novog i modernog Partizana. Ne, ne moramo odmah biti prvaci ali moramo da pravimo neke osnove i neki tim koji ce ako ne odmah onda sezonu iza da napadne titulu i da igra fudbal dostojan titule i da pobedjuje derbije. Ali dok god klub vode Vucela, Vazura, Iliev bojim se da nastavljamo da se valjamo u blatu da igramo LK i da se time dice ovaj nesretni trio dok sa druge strane cigani budu uzimali 10 titula u nizu...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.223
Локација
Novi Sad
Vi koji misliti da bi Natko nesto promenio da je usao ranije u velikoj ste zabludi.On je igrac koji nemoze da istrci trenutno ni 15 minuta u derbiju( sto zbog godina sto zbog povrede ) I Stanojevic je toga svestan zato nije ni usao ranije.Igrao je on derbije I na vecini se nije video na terenu realno.
Protiv cuke skoro 70min, protiv Loznice celu utakmicu, protiv Tsc 55min, za reprezentaciju protiv Rumunije 45min... pretera ga brate sa tih 15min :D da je usao u 60om, itekako bi doprineo da se promeni stil igre... niko ne kaze da bismo sigurno pobedili ali bi on uneo neke kvalitetnije pasove ka napadacima.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Vi koji misliti da bi Natko nesto promenio da je usao ranije u velikoj ste zabludi.On je igrac koji nemoze da istrci trenutno ni 15 minuta u derbiju( sto zbog godina sto zbog povrede ) I Stanojevic je toga svestan zato nije ni usao ranije.Igrao je on derbije I na vecini se nije video na terenu realno.
Pa nije bas tako. Lik je dokazao, da u svakom derbiju pravi razliku. 2x je dao ciganima gol. On je tekav igrac, da posalje onu njegovu loptu ka Rakiradu.. E na taj nacin, on resava utakmice. Mnogo mi je krivo, sto nije igrao bar do 70. Minuta.. Ubedjen sam, da bi rezultat bio drugaciji.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sećam se da su mi pričali pojedini novinari o plaćanju hvaljenja Babovića do te mere da se i komentatorima utakmica nudilo za "sugestibilnost"
Ali da će Jojić ni kriv ni dužan da dobije za dzabe epitet "ključa neutralisanja Zvezde kakva se nije videla ni protiv Šerifa"
Pa ovo je Zabava Miliona.

Iako se dalo sve ovo naslutiti odavno sa određenim strateškim koracima koji na prvi pogled ne deluju da će iko popušiti...jer su na nivou retardacije,
Iako njegova svetost već odavno hendluje sa narodom na taj način na tom nivou,
Prilično je poražavajuće da postoje Grobari koji su verovali pa još uvek veruju da ovo što se izdešavalo nije klasično satiranje Partizana.
U rezervi sam bio sa Stanojem očekivajući
Ples sa ružom u zubima dok jecaju zvezde kad je najpotrebnije...
Bolje da sam gledao njegov ples sa ružom SPSa dok Dačić peva u ZaM-u.

Samo se izvinjavam Miljkoviću na svemu što sam rekao za njega protekle sezone.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
U utakmici sezone,gde moras da napadnes sva tri boda,mi odigramo ovako?! Jednu krstenu sansu nismo napravili. Ne znam sta pametno napisati nakon svega vidjenog...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Šta se sve ovde može pročitati.
Igrao je Natko derbije i na većini se nije video na terenu. Osim što im je dva komada spakovao. Za razliku od kolege Jojića koji mu je juče zauzeo mesto i koji je svaki derbi od kad se vratio odlučio u cigansku korist. Svojim direktnim greškama. Dela govore.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Ovde postoji samo jedan krivac....a zna se ko je taj.....
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Vređanje trenera na ciganski način, provociranje uredništva
U evo, isplivavaju polako ovi Stanojevi svedoci sa pricom, Vucic je kriv, kriva je uprava, nema pojacanja, nebitan je Stanojevic i te fore. I onda jedva cekam da cigani namerno kiksnu protiv vose u kupu, da uzmemo kup, da se ti isti sa pamcenjem zlatne ribice raspisu kako treba da ostane jer boljeg strucnjaka i veceg grobara nemamo.

Banovan sam na 3 meseca jer sam na pocetku sezone napisao apsolutno sve ovo sto ce se desiti, da cemo biti prvi do izbora, da nece pobediti nijedan derbi, i nece osvojiti nista. Da je klasican saboter sa zadatkom da nas usere. Izjavljuje pred derbi na JNA da mu je najbitnije ako izgubimo da se ne odlepe, hvata se za glavu kad Natho da gol. Imao je najbolje sudjenje od svih trenera od dolaska snsa, to su ovde sizofreno pravdali time da smo toliko jaki da ne mogu da nas kradu ej....

Oterao nam je sve igrace koji vrede u pola cele ili za dzabe. Jel' ste svesni bre da su najbolji igraci koje je on doveo Miljkovic i Jevtovic? Da je Rikardo tu iz proslog mandata... Da je doveo Obradovica, Fejsu i Jojica da nam uzimaju milion i po po sezoni? Sta kao slucajno bira sve povredjene igrace ukljucujuci i onog Bajbeka? Oterao je apsolutno SVE IGRACE KOJI NESTO VREDE. Banjaka koji je bolji stoper od svih ovih zajedno. Oterao je Sumu koji je bolji igrac od svih ovih zajedno. Ne pusta Natha da igra derbi ali igra celu protiv Kolubare?

Koga bre vi zajebavate vise sa njim? Jel' ste i vi mozda SNS prica, pa vam sve ovo i nije toliko lose, ili vam IQ ne dozvoljava da ukapirate da se covek prodao odavno. Da je DIREKTNO KOSTAO KLUB 20-30 miliona evra? Ali vi i dalje pricate o nekoj taktici, pojacanjima i ostalim sranjima.

A vi sto pisete sad da treba Savi dati odresene ruke, pa trebalo mu je to dati odmah, i podrzati ga bez ikakvog rezultatskog pritiska na 5 godina. Nego ste svi pisali nebuloze kako eto kiksa u prvenstvu, pa naravno da kiksa kad svako prvenstvo pocinje sa 4 gostovanja u 5 kola, na najgorim terenima, i +50 stepeni uz sakacenje sudija. Ali zato je pisao zvezdi u usta na svakom derbiju, za godinu dana od najgore ekipe u istoriji pravi najbolju posle 2003ce, ekipu koja da se prodala kako treba, boleo bi nas kurac ceo za njih i njihove lazne titule, jer bi smo ih useravali na svakom derbiju.

I da ima malo pameti ovde, treba od prve sledece utakmice da se okaci transparent SAVO VRATI SE preko celog istoka, jer je to jedini covek koji moze da nas povadi iz govana ako je to uopste i moguce vise, i da se od 1-90 minuta skandira ovome da odjebe.

Ali ne, nas samrok je izjavio da cita svaku rec foruma, i sad je zbog toga u rangu sa Zoc-om. Najveci glumac i demagog, najgori covek koji je imao veze sa Partizanom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top