Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Дебили ставили утакмицу у 18:30 против Чукаричког иако се игра кошарка, зар нису могли изабрати неки ранији термин па да се може испратити и фудбал и кошарка.
jeste, bilo bilo bi 520 umesto 380 navijača, koliko bude... nemoj da se zavaravamo, i do sada je poseta bila nikakva, a tek sad... ali eto, sad ima opravdanje... što zbog rezultata, što zbog basketa..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ма они ме не занимају (управа, тренер), али вјерујем да ће доста људи доћи ван Београда на кошарку и да би добар дио њих одгледао и фудбал (успут) уколико би се временски ускладило.
Што неко написа њима и јесте интерес да буде што мање навијача.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.583
Локација
Beograd
Nemam ja ništa protiv Stanojevićevog shvatanja igre, hladne glave, da je ovako izašao u Februaru, ovde bi bio glorifikovan, jer realno je pročitao cigane do tančina i jedan Miljković je školovao Ivanića I Kataija da nisu pipnuli loptu, a slušali smo ovde od nekih, a posebno od jednog banovanog člana da su oni u najmanju ruku Lajpcig. Uz silne novce, i dalje tvrdim da su oni za nijansu jači od nas, ne može me i neće nikad niko uveriti da su Srnić, Pavkov, Gajić, pa i Kanga neke igračine.
Ono što mi smeta je to da imaš sve u svojim rukama, za poželeti, dakle mi se pitamo, mi odlučujemo, a ti si za napred napravio ništa, Jojić je lepo vršio pritisak na štopere, ali napred horor odabir rešenja. Bekovima, poziciji koja je u modernom fudbalu najbitnija, zabranio da pređu pola, citiraću Gorana Tomića, pa igra se za gol, a ne da pričaš kako si sačuvao mrežu.
Suština, izašao si kao sisa i nadaš se da će neki TSC, Napredak da odradi posao za tebe, a nisi ti,a itekako si mogao! Izmene u finišu su za otkaz na atletskoj stazi, a ne za jadikovanje Ilieva po Novostima i Informeru. Da je normalna liga, -2 šest kola do kraja nije ništa strašno, sve je moguće, ali se zna gde i sa kim živimo.
Uprava, samo ćutite jer ste obećali Vrhovnom Voždu, za godinu i po dana, ostaviće nam kokošinjac na Jugu njihove rupe i ćutaćete, a to su mali, ali itekako efikasni potezi na duži period unižavanja kluba i nas kao navijača istog. Da se pitam, dao bi im pola Severa kod nas sa 4 tampon zone, jbg, bezbednost, šta ćeš...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Kralju nadam se da si dobro placen.
:buhahaGde se toga seti?!
Ma gde bre dobro plaćen - neko radno mestašce u sektoru kulture... :icon-rolleyes: ...koje doduše ostavlja dosta slobodnog vremena tokom meseca, ali ga zato i uzima baš onda kad su neke meni bitne utakmice, vikendima, danju, noću, itd, itd, itd...

citiraću Gorana Tomića, pa igra se za gol, a ne da pričaš kako si sačuvao mrežu.

He, he, tako je kolega, gol više... :D ...e to je fudbal!
Doduše, ako sačuvaš mrežu, dosta je i samo jedan jedini...eto, i on je taj ,,gol više,,...

Ali samo pod uslovom da ima ko da ga da, ili da ima neko da doda onome ko će da ga da...
A to nam je, nažalost, kako videsmo na prošlom derbiju - falilo - doduše, istine radi, bilo je ono JEDNOM Menig - Terzić, ali jebiga kad to JEDNOM promašismo...

Pazi, Jojić se kretao prema štoperima ,,cigana,, pa im tako smetao da ,,akcijaju,, - pa za tu taktičku zamisao, mogli smo i nekog klinca iz Teleoptika da zadužimo, nek jurca i pritiska, pa brži je i mlađi od Jojića...

Ali problem je bio što na tom mestu (desetke) ne treba samo da smetaš protivničkim štoperima, nego i da iskreiraš nešto...
E, ali za to ti već treba mnogo više od pukog plašenja i jurenja protivničkih štopera...
OK, srpska liga je jedno, a Linglong nešto sasvim drugo, ali su zato i DERBI I EVROPA - nešto POTPUNO treće!

Zeka Jojić JESTE tokom sezone imao neku kreativu i asistencije i svašta nešto u ,,malim,, utakmicama, ali...za derbi se JOŠ ODAVNO trebalo pojačati KREATIVNIM OFANZIVNIM FIZIČKI SPREMNIM igračem koji je jači od...ovih koji su nam trenutno na raspolaganju...

I nije u pitanju samo ova sezona, nego i sledeća, i ko zna koliko onih dalje!
Đura Frizura Lopov nas je ,,ukopao u blato,, kad smo mogli da iz tog blata odemo, a Vazura i Vučelić već duže vreme kopaju još dublji kanal...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
jeste, bilo bilo bi 520 umesto 380 navijača, koliko bude... nemoj da se zavaravamo, i do sada je poseta bila nikakva, a tek sad... ali eto, sad ima opravdanje... što zbog rezultata, što zbog basketa..
Pa pazi ima dosta ljudi kao sto rece kolega koji dolaze zbog kosarke i koji bi dosli na fudbal usput.
Moje drustvo je htelo na fudbal i kosarku, al' smo sada odustali od toga, idemo samo na kosarku.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
@Tomic11
Ja da imam uticaja na kk i fk, tebi i tvojoj porodici bi dao besplatne sezonske za sva takmičenja za celu sezonu, to je najmanje što ste zaslužili. Zbog svega.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Klub bi sigurno vodio bolje od bande koja vodi klub. Ako nista drugo, bar bi znali da klub vodi neko ko bukvalno živi za klub.
Trener?! Možda ne bi bio bolji trener, ali bar ne bi bio patetičan trener, što bi takodje bila prijatna promena.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ljudi, novi trener i dosta novih igrača za sledeću sezonu.

Po meni je Zdjelar najbolji ove godine, iako ne volim defanzivne vezne, čovek je dao najviše na terenu. Videlo se da može glatko da igra u paru sa Jevtovićem ali nam je potreban ofanzivni vezni x 2, koji je brz i koji ume da misli a ne Jojić koji kad ga vidim, kao da ima 100 kila, u napadu je nula, svi ga pretrče.

Štoperi su nam tu i tamo, Saničanin definitivno loš.

Bekovi, koliko god gotivili Uroševića i Miljkovića, obojica su ograničeni. Obojica su previše defanzivni, kada centriraju, to je očaj.

Što se tiče krila, tu smo dosta, dosta loši. Iako na papiru imamo brzonoge Markovića i Meninga, videli smo da je Mening protiv zvezde pokazao ništa. Po meni promašeno pojačanje.



Napad nam je jak ali takodje ograničen, nisu oni krivi zbog tog ograničenja već su krivi oni koji ne umeju da im proslede krštenu loptu za gol šansu.

Rezerve ne želim da komentarišem.

Gde sam stavio crvenu boju, na te igrače mislim da nam nisu više potrebni i da pod hitno jurimo igrače.
 

Прилози

  • IMG_20220418_215146.jpg
    IMG_20220418_215146.jpg
    135,3 KB · Прегледа: 60
  • IMG_20220418_215103.jpg
    IMG_20220418_215103.jpg
    150,6 KB · Прегледа: 60

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Vrijeđanje članova
Ne mogu da verujem da neki ovde prizivaju Sava... Alo bre???? Zaboravili ste kako smo izgledali poslednjih meseci kod njega, 3 gola (moglo je 5) od tada drugoligaša koji je ušao tako što je platio mesto, Novog Pazara...

Ja bih za ovakve upise vešao.

Jel se sećaš te utakmice, PARTIZANE INSTITUCIJO? Bilo je sve regularno i u skladu sa pravilima? Đubre
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.993
Reaction score
11.714
Локација
JNA
Ja tebe nisam vređao, ali to samo pokazuje kakvo je tvoje vaspitanje. Kao drugo, Novom Pazaru je možda poklonjen penal, ali su i pored toga mogli da nam utrpaju 5 KOMADA. Tu utakmicu kao i svaku te sezone sam odgledao do kraja, tako da nemoj ti da me učiš. Kao treće, hajde pošto si se očigledno uhvatio samo ove utakmice, reci mi doktore kakva nam je to igra bila na ostalim utakmicama pred kraj Savinog mandata? Kako mu je to tim izgledao? Jesi bio zadovoljan, ili ga je 90% foruma teralo već posle utakmice sa Novim Pazarom jer je i pored poklonjenog penala novi Pazar mogao da nas petardira ( tada drugoligaš na sredini tabele koji je platio učešće u ligi ) i pored tog poklon penala ti si morao da ih pobediš zatvorenih očiju jer su jebeni drugoligaš. Ili sam ja sve ovo izmislio?
A sada bih te molio da me u širokom krugu zaobiđeš, pošto si em zlonameran, em nevaspitan.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Negde procitah da su Markovic i Natho u svadji sa trenerom Stanojevicem..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Crvena zvezda i Partizan igrali su bez golova u 167. večitom derbiju, te crveno-beli imaju dva boda prednosti i šampionsku titulu praktično u rukama.

Iz perspektive crno-belih bio je ovo još jedan derbi za zaborav, a armija navijača pita se zašto su najiskusniji prvotimci Lazar Marković i Bibras Natho dobili priliku da uđu u igru tek u finišu.

Kako je preneo portal "Meridijan sport", glavni razlog za to je sukob pomenute dvojice sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem!

Prema informacijama ovog portala, Marković i Natho nisu zadovoljni načinom na koji Stanojević vodi tim i iz tog razloga su se požalili upravi kluba.

Prvi je nezadovoljstvo javno izrazio kapiten Marković, ali je odmah naišao na nerazumevanje, pa je posle verbalnog sukoba sa Stanojevićem na treningu kažnjen selidbom na klupu.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Covek koji sedi na klupi Partizana, i koji radi sve u njegovoj moci da tim i klub rusi i busi, u svim normalnim okolnostima bi glavacke leteo iz kluba da imamo normalnu upravu i/ili navijace koji bi digli glas u interesu kluba.
Ovako on iz dana u dan nas laze i maze kako radi u interesu kluba, a svima je postalo jasno koja je njegova sramna uloga u rasturanju kluba.
Nakon sto je razjurio najbolje igrace, nosioce igre u nedavnoj proslosti i doveo rekonvalescente, nespremne, isluzene, igrace koji samo cede klub a pri tom u dva prelazna roka nije proizveo nijednog igraca za prodaju (od cega klub zivi) jos uvek nas laze i maze i zavrce nas sa utopijom zvanom titula. Taj covek je jos davno izgubio svaki kredibilitet, ne samo da vodi tim, nego bi mu trebalo zabraniti da pridje stadionu i da ima bilo kakve veze sa Partizanom do kraja zivota.
Uprava treba ne samo da leti nego da odgovara krivicno za zloupotrebu polozaja i sramnom ucescu u urusavanju kluba.
Zbog ljudi koji vode klub postali smo apsolutno bezopasni i nedorasli da dobijemo derbi i svedeni smo na mediokritet.
Sada se vidi pokvareni plan koji su nasi neprijatelji smislili da nas uljuljkaju "uspesima' na pocetku prvenstva, da nasi unutrasnji neprijatelji rade u miru na rasturanju tima i kluba.
Ovaj najnoviji sukob sa igracima je samo potvrda, da stanojevicu nista nije sveto i da nece stati dok ne dobije sut-kartu.
Nadam se da ce i taj dan doci uskoro i da ce odgovarati i on i oni koji su mu pomagali da se sroza Partizan.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ne prihvatam da je stanojevic izdajnik, peta kolona, saboter ili sta vec. Siguran sam da voli partizan. On jednostavno ne zna valjano da radi svoj posao, tacnije, njegova projekcija fudbala je dekadentna i sramna pozicije trenera u fk partizan. Skoro svakog stranca je oterao jer ima tu neku nebuloznu teoriju o “nasoj deci koja osecaju klub”.
Nadam se da je nakon ove sezone zavrsio sa nama jednom za svagda, a ozbiljno se plasim ko bi mogao da ga nasledi. Vvv bi i bijelsi rastrgli tim na mali mig sa andricevog venca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top