Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.708
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
Ali su zato navijači tu, da od loše situacije naprave još goru...


O.k. - slažem se da ne treba ,,robovati,, TV Areni, ali... ako je neki ugovor sa njima potpisan, ako su dali neke pare, ako imaju pravo da odlučuju o terminu utakmice, šta sad?
Znate onu poslovicu - ko s đavolom tikve sadi...o glavu mu se lupaju...
Ili onu (da izvinete) - posle jebanja, nema kajanja...

I kao drugo, a kad biste vi ,,organizovani,, hteli da se igra utakmica?
Ne odgovara vam radnim danom u 14 časova? A koliko od vas radi negde? I u koje radno vreme?
Koliko od vas uopšte zna neke podatke o tome od koliko do koliko sati radi većina Beograđana ili većina stanovnika neke bliže i dalje okoline, ili u celoj Srbiji, regionu?
Ja priznajem da ne znam.

Ali znam da bi ljudima koji u BGD-u rade, da kažemo od 9 do 17, ako uopšte ikada požele da odu na utakmicu, odgovaralo da to radnim danom bude tek tamo negde od 19 ili 20h, da se malo odmore od posla, možda pojedu nešto, probiju kroz užasne beogradske saobraćajne gužve, itd...
Vikendom mogu lakše da se ,,organizuju,, za utakmicu...ali bedna poseta na JNA dokazuje da to veliku većinu naroda u Srbiji ič ne interesuje.
Čak ni vikendom.

A znate li vi ,,organizovani,, koliko uopšte ljudi u Beogradu ne radi tako ,,klasično,, od ujutru do popodneva, nego rade po smenama, ili dvokratno, ili noću, itd, itd, itd...
Kad rade vozači gradskih buseva? Zaposleni u Maxiju, Rodiću, Lidlu, Amanu? Kad rade portiri i noćni čuvari? Kad profesori, učiteljice, vaspitačice, oni iz tržnih centara, lekari, medicinske sestre? Koji termin odgovara učenicima, studentima, onima koji rade u muzejima, bibliotekama, pozorištima, bioskopima, domovima kulture, pekarama?

Ja sam recimo radio noćas, i posle mi se nije spavalo, i evo već je pola tri ...noću... sad ću pokušati da nekako zaspim, da se naspavam, odmorim, i kad ustanem i pojedem nešto - meni je baš idealno da utakmica bude u 14h...

Ali...ja volim da odem na JNA da gledam Partizan...a onome kome se ne dolazi...svejedno mu je kad je termin utakmice...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Da, Gorane, ali velika većina radi od 8 do 16 ili 9 do 17.

Igrati radnim danom u 14 po suncu, ima li toga igde u Evropi? Siguran sam da NE.

Sve oko našeg fudbala je skandalozno, pa i termini.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
364
Reaction score
1.109
Локација
the middle of nowhere
Radovao sam se odlasku na JeNeA sve do juce dok nisam video da je utakmica u 14h. Pored najbolje volje nikako ne mogu da se uklopim. Pas, mater, ljubav... upravi,areni i svoj ostaloj bagri koja radi na stetu kluba!!!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Ne kapiram koji je problem da se nasa utakmica igra u isto vreme kad i cigani?
Arena ima 10 programa, obicno ko ima arenu1 ima i arenu2-3-4-5-6-7.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
I treba bojkotovati, kakav debilan termin, da je bar vikend pa i nekako.

A sto se tice satnice u odnosu na cigane - mislim da je Stanoje nedavno pricao da su uprave dogovorile da jednom igramo mi prvi u toku dana, a drugi put oni, kao zbog nekog pritiska nesto, to je valjda bilo jos u regularnom delu sezone
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.708
Reaction score
29.396
Локација
Beograd
1. Jedna je stvar mišljenje o TV Areni i odnos prema njenom ,,uplivu,, i uticaju na srpski fudbal i FK Partizan, druga je stvar bojkot dolaska na utakmice...

2. Kada se poziva na bojkot, prvo se razmisli šta se njime dobija, šta se gubi, kome on najviše šteti, kome koristi...

3. Nikad nisam bio za bojkotovanje utakmica Partizana, jer to najviše šteti onim našim momcima dole na terenu...uvek uz Partizan i kad je fensi i kad nije, i kad je hladno i kad je vruće, i kad je termin danju, noću, kad je mala ili velika utakmica, kad se titula osvaja ili kad se titula gubi, odnosno: kad ko može i hoće...pa kad je jedan Miša Tumbas bojkotovao utakmicu Partizana?

4. Malo mi je sebično to, ako ja ne lično mogu, onda niko ne treba da dođe...pa 100 puta ni mi ,,noćne radne ptice,, ne možemo na utakmicu, pa pustite nas onda da dođemo kad je utakmica onda kad mi možemo da dođemo...

5. Naravno niko nikome ne može da zabrani da dođe, niti da ga ,,pusti,, ili natera da dođe na utakmice - svaka rasprava o dolasku ili nedolasku na stadion Partizana je ionako skoro pa BESPREDMETNA jer nam je poseta tamo ionako dovoljno - BEDNA.

U potpisu:
G.T. - taj jedan jedini i beznačajni čovek više na stadionu JNA...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Termin očajan, ali po ovakvom danu ne mogu da zamislim lepše mesto od Stadiona JNA, ko je u mogućnosti.

Ko nije, razumljivo.

Ko bojkotuje, neka razmisli o tome da našem Partizanu danas treba podrška kako bi izbio na prvo mesto. Pa makar i na par sati...

NAPADAJ, NAPADAJ!!!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.103
Reaction score
27.517
Локација
Из Чикага (моји...)
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
364
Reaction score
1.109
Локација
the middle of nowhere

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Hajde da ne pravimo od komarca magarca i da pljujemo samo zato da bismo pljuvali:
1. Ovaj termin je stavljen jer je trebalo danas da bude basket.
2. Prosle nedelje smo pomerili za pola sata, jer vise nije moglo.
3. U istom terminu ne mogu vise od 2 utakmice ne direktno zbog prenosa na Areni nego zbog VAR tehnologije. Zbog toga cele sezone pocinje kolo u petak, a zavrsava se u ponedeljak.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Samo da poručim sudiji i naglasim neophodnost spomenute radnje:
Šipu,šipu ti odvratni tipu!!!
A komentator,brbljivac neka podlizuje.....
I još da se upitam,tj da pitam Stanojevića: kako je moguće da nas onako razmontiraju u prvih pola sata.
Pored toliko skautiranja,analiza,neprospavanih noći,mukotrpnog ali predanog rada,izzzzzuzetne selekcije,internacionalaca evropskog renomea oni nas napraviše na majmune prvu trećinu utakmice. I nije prvi put...pa da kažeš jbga slučajno...

Ali ipak je bilo sladostrasnoooooo
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.448
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Miljkovicu bravo, Jojicu zdravo.
Voli filipovic da primi vise od seke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top