Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Koji su to seljacki fazoni da se zvizdi i vredja igrac Partizana a ne ponasa se kao dzukela tipa kao Babovic ili Ninkovic i opet. Vi nikada u zivotu niste imali los period,pad samopouzdanja pa opet niko ne ide da se ubije nego gleda da pregura dan po dan i da se izvuce iz kanala. Da smo imali takav mind set pre pa da posle onog poraza od Hajduka 7-1 izvredjamo igrace,dignemo ruke i postanemo ono sto su ovi preko puta.

Evo rasplakaću se jer je život mladog milionera težak a i dalje ga klub plaća dok on za uzvrat nudi očajnu igru i nikakvo zalaganje od prvog dana povratka sve do verovatno poslednjeg.

Staviti njega u istoj rečenici sa igračima od pre 15 godina a kamoli 20-30-40-50-60 je bogohuljenje, čuj Hajduk tad i ovo sad..
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Jojic sad treba da bude šmeker i da svaku utakmicu do kraja sezone potišteno greje klupu i tako motiviše saigrače u igri. Neka bude da smo "proigrali" u čast Zeki.

Želim mu da bude pošten pre svega prema dresu koji nosi, a potom i prema navijačima, a ništa manje i prema sebi, te da se zahvali treneru, izvini navijačima na nemogućnosti da doprinese zalaganjem i da se preseli na tribine.

Možda tim gestom probudi plemenitost kod polovine tima, kod trenera i kondicionog dela stručnog štaba, neka naprave solidnu navijačku ekipicu na tribinama, podno lože, i neka svaku tekmu skandiraju "UPRAVA NAPOLJE".

Kakav bi heroj onda bio. Kao iz knjige.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Naravno da igraju igraci koji nisu na nivou Partizana i naravno da nisu ista vremena ali crvena linija mora da postoji. Za mene je to da ne vredjam igraca Partizana ma koliko me on nervirao,to samo kod Cigana sam vidjao jednu tekmu im Kalinic bog a kad izgube na lomachu. Bas je lako biti igrac Partizana,bukvalno beneficirani radni staz treba svi du protiv tebe od tvoje uprave do celog jebenog sveta i dodje neko ko treba da te bodri kad ti je lose a on burazer dao za kartu 400 dinara i misli da je njegov stadion i da moze da jebe majku kome hoce.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Utakmica kao utakmica i nije neka za komentarisanje, ali moram da pomenem da nisam uživo gledao puno majstora koji su bolji od našeg Natha.

Danas je Natho preokrenuo ceo tok meča svojom majstorijom. Isto kao Zeka pre skoro 9 godina.
Na taj Zekin potez sam skakao do plafona, a na neke njegove današnje poteze sam psovao. Psovao, ne i vređao.

Za prvi gol je dobio tešku loptu i ima delimično njegove krivice. Već tad su krenuli zvižduci.
Onda je dobio loptu u noge, NIKO nije viknuo "LEĐA!", on je izgubio loptu i umalo 0:2.

I tad kreće lečenje kompleksa.
Koji kurac si došao na JNA ako ćeš da vičeš "Alo Jojiću pičko, jebao te Šamrok Stanoje"?
Hoćeš tako pomoći Partizanu da izjednači?

Ja nisam konfliktan, ali u tim momentima bih nekoga za uši izvukao sa Stadiona...

Jeste, trebalo je da Zeka izađe danas, i jeste bio jako loš.
Ali uzmi pa ga bodri.

Natho je dao gol i nije ga slavio sa navijačima, nego je odjurio kod Jojića. Za mene je to dovoljno da znam da je Zeki bilo teže na 0:1 nego meni.

Uvek i zauvek će svaki igrač Partizana od mene dobijati samo aplauze. Ne zbog sebe nego zbog dresa koji nosi.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Uvek i zauvek će svaki igrač Partizana od mene dobijati samo aplauze. Ne zbog sebe nego zbog dresa koji nosi.

Jako lepo, ali u poslednjih par godina je kriterijum za dobijanje tog dresa nažalost drastično opao po pitanju kvaliteta i zalaganja.

Upravo zbog takvog razmišljanja ova uprava i radi šta hoće, znaju da navijači trpe sve i svašta u loži, na klupi i u dresu.

Ne kažem da treba psovati i vredjati igrače, ali ako im je jedina vrlina to što su "igrači Partizana" a već znamo ko ih i kako dovodi i šta nude na terenu i van njega, onda to baš i nije neki argument.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ma koja vrlina, toga trenutno u Partizanu ima manje nego ikada.

Ali postoji adresa za sve pogrešne poteze i odluke. Trener i uprava.
Jer njima i ako jebeš mater tokom utakmice, ti ne nanosiš štetu svojoj ekipi. Ali kad urlaš na dečka koji ne zna gde bije, samo će opet zasrati nešto.
Da se razumemo, ovde se ne radi o Zeki, nego o tome da to sve ide na štetu Partizana.

Ja sam danas bodrio njega da bi on nešto korisno uradio za Partizan, ništa ni više ni manje od toga on nije meni bitan.

Izuzetak od toga su, naravno, likovi koji stavom izjavama i postupcima ulaze u lične konflikte sa navijačima, ali to ovde nije slučaj...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.801
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Koji su to seljacki fazoni da se zvizdi i vredja igrac Partizana a ne ponasa se kao dzukela tipa kao Babovic ili Ninkovic i opet. Vi nikada u zivotu niste imali los period,pad samopouzdanja pa opet niko ne ide da se ubije nego gleda da pregura dan po dan i da se izvuce iz kanala. Da smo imali takav mind set pre pa da posle onog poraza od Hajduka 7-1 izvredjamo igrace,dignemo ruke i postanemo ono sto su ovi preko puta.

Zašto je ovaj momak džukela?
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Stanojević je mogao da saceka 5 minuta pa da na poluvremenu menja igraca da ga postedi zvizduka, neprijatnosti. Ovo izvodjenje da sluša zvizduke je samo kontraproduktivno, trebao je to da ima na umu jer mu je to vec priredio jedanput. Da se razumemo, Jojic trenutno nema mesta u timu po ovom do sada prikazanim ali nije taj Jojic sam sebe stavio u tim. Sumnjam da nije moglo da se saceka poluvreme pa da se igrac ostavi u svlacionici.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Pisaću sve dok Jojić ne ode.
Kako imaju dušu ovi iz uprave, trener ili ko god da je odgovoran što je on starter, ladno nas prave budalama kad takav jedan nazovi igrač ima mesta i to u prvih 11.
On ni za klupu nije.
Dečko se ponaša kao da kapi krvi u sebi nema, kao da nije jeo 3 dana i kao da ga tišti neka velika tuga.
Niti je u stanju da dobije duel, 90% lopti koje daje izgubi, a ostalih 10% je na ivici toga.
Imaj obraza Miloše kad ga ovi koji su te doveli nemaju i idi dostojanstveno.
Nemoguće da smo svi ludi što pišemo da je tvoj doprinos 0.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Jojić nije igrač na nivou Partizana, kao i mnogi drugi, ali je trener pokazao koliko je loš čovek jer nije sačekao još tih 5 minuta, pa da ga izvede na poluvremenu. Ovako, još više ga je ubio u pojam. Pobeda, koja u suštini ništa ne znači.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Kad je resio onomad derbi za titulu Jojić je bio dobar. Slažem se da u ovom mandatu Jojic nije na potrebnom nivou. Danas su do 40 minuta svi bili loši. Jojic se "istakao" ali ne verujem da je to bilo namerno kako ga ludi Pantic ocrnio.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
On jeste pogrešio, ali i Vujačić je "zaspao", i to mu nije prvi put .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top