Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Кад за Салета нема места не верујем да ће да има ни за "неког тамо странца који не осећа клуб".
Да је среће и мозга наша омладинска школа би до сад постала интернационална јер имали смо бивше играче преко којих смо могли да се повежемо са јаким фудбалским тачкама у свету. Имао си Ривалда који ти се нудио да пешке у 40 година игра ову лигу......па да ти после он буде амбасадор омладинске школе.......... Откријеш клинца у 15-16 година, договориш се, доведеш кад напуни 18, добрим скаутингом надокнадиш недостатак новца....до сад би били у топ 5 клубова истока.....ма шта причам који к.......то је за нас недостижна димензија од оснивања. Партизан је вероватно једини клуб у историји фудбала који никад није имао управу.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.136
Локација
Novi Sad
Nema sanse da neko spomene Zeku a da meni u glavi ne krene "...i da molis ispred Juga, robija te ceka duga, Zeko lopove, zeko lopove...", pa zatim i kanavara, materacija, 4 krune.... ah ta pesma, secam se u srednjoj dezuram i ceo dan udaram u sto onaj i pevam Zeki. Riba sto je bila dezurna samnom odlepila... ah Zeko zekane, znao sam jos onomad da ces nam tako nedostajati.....

 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.620
Reaction score
8.716
Локација
"preko bare"
Bravo :clap

Jedino me brine užasno okruženje. Koliko god neko ima dobru nameru i ideje, u klubu kao što je Partizan neće moći da uradi ništa. Od kada pamtim za sebe imamo isključivo lopovsko-partijske uprave.

Iskreno ne vidim svetlo na kraju tunela. Jedino ta famozna privatizacija. Gde u 90% slučajeva dolazi neki srpski tajkun mafijaš koji će da nas dokrajči. Ali barem postoji 10% nada i šansa da će nas kupiti neko ko ima sportske i finansijske ciljeve. Koji neće da dozvoli da ovakvi likovi kao vučelić, vazura i iliev priđu našem klubu. Zaista mi fali motivacija i da ih pratim kao nekad..
Ja bih se pripazio da vidim svjetlo na kraju tunela. Sa ovim ljudima na čelu kluba, jedino što možemo očekivati je da to svjetlo bude voz.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa napisao sam da ne vidim svetlo na kraju tunela. Ne razumem tvoj odgovor.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
Bravo :clap

Jedino me brine užasno okruženje. Koliko god neko ima dobru nameru i ideje, u klubu kao što je Partizan neće moći da uradi ništa. Od kada pamtim za sebe imamo isključivo lopovsko-partijske uprave.

Iskreno ne vidim svetlo na kraju tunela. Jedino ta famozna privatizacija. Gde u 90% slučajeva dolazi neki srpski tajkun mafijaš koji će da nas dokrajči. Ali barem postoji 10% nada i šansa da će nas kupiti neko ko ima sportske i finansijske ciljeve. Koji neće da dozvoli da ovakvi likovi kao vučelić, vazura i iliev priđu našem klubu. Zaista mi fali motivacija i da ih pratim kao nekad..
zadnja recenica...osecam se upravo tako. posle zadnjeg derbija sam propustio da odgledam 2-3 utakmice. negde u sebi sam nalazio izgovor da uradim nesto pametnije za to vreme. onaj jebeni osecaj kad si izgubio svaku nadu.
divim se ljudima koji ce kupiti sezonsku za iducu sezonu.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
A sad kad nam experti Ivica Iliev i servilni Ivica Kralj dovedu istorijska pojačanja....ima da's useremo od fudbala. Pa još gdin Stanojević da vrati Šćepovića...ihhhhhh...
Bog da nas vidi!!
Stolica će nem odati priznanje...
I svi ciganski portali i botovi
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Da mi je neko rekao da ce me boleti kurac za FKP i sve sto ide uz to u 21.godini zivota ne bih mu verovao. Do nedavno nisam razumeo ljude koji tako razmisljaju, ali sad kapiram. Toliko su me ubili u pojam da je to strasno. I u slucaju da se osvoji titula nista se nece promeniti. Stanoju i momcima puna podrska, ali dzaba kad nas jebe uprava u zdrav mozak. Vatreni sam navijac i do skora sam pratio svaku utakmicu, ali doslovno svaku, ali ovo je vec preterivanje, vise ne znam ni kako bih nazvao ovu situaciju. Nadam se samo da se klub nece ugasiti i nadam se nekim lepsim vremenima.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Braco. treba mi pomoc!

Ono sto znam je da se sve agende sprovode decenijama, a ne godinama, tako i agenda oko SD Partizan je ns svom putu da ga ne bude, ili da bude na nivou na kom nikad nije bio od osnivanja.

S tim u vezi imam jednu bas moju recenicu i cesto je izgovaram, a to je “NIKO NIKAD U ISTORIJI SPORTA” a odnosi se na kurvetinu pod zvalavom picketinom.

Kakva mi pomoc treba? Trebaju mi dobrovoljci koji ce raditi na selekciji i objedinjenju svih anomalija u svakom sportu od kako je zvalja dosao na vlast.

Sve ono sto su radili! svaki penal transfer svaka kradja manipulacija, svako devradiranje sporta!

Ako vec imam uverenje da ce da nas “gase” i ne mogu nista da uradim kao pojedinac po tom pitanju, ono sto mogu je da napravim jebenu “knjigu” “dokumentarac” o njima!

Naci cu i jebene sponzore! Zainteresovani - DM.

:Sisaj kurvo!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zeka Jojić kuka po gradu što mu ne daju istu platu pa da produži ugovor, a smanjeni ugovor koji mu nude neće da prihvati.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Cudno kako misli da moze da bira s obzirom u kakvom je stanju.mogu da se kladim da sutra postane slobodan igrac niko od domacih timova ga ne bi hteo..eventualno druga tajlandska ili sl
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top