Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Pa ne znam sra znaci konkretno podrzavati… imali smo +5 i onda dozvolis sta si dozvolio i izjavis da ti najbolji igrac nije mogao pomoci u derbiju i uvedes ga u 87 minutu…

To je nesto za sta nema opravdanja, bez da ga je neko zaposeo i upravljao sa njim
Pa nema ni opravdanja, kad imaš plus 5, proleće u Evropi i na stadionu 3000 ljudi. Kad malo bolje razmisli, mi navijača Partizana nismo ni zasluzili ovu titulu. Isti se ovaj trener prozivao i na plus 5. Nema razlike.

Ali stoji da je Stanojević, sam zasrao do neke mere.

A ovo što je pomenuo Vodju, samo ga je na fin i ironičan način prozvao.. Jer, misli neko da može biti drugačije od onoga što on kaže.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa nema ni opravdanja, kad imaš plus 5, proleće u Evropi i na stadionu 3000 ljudi. Kad malo bolje razmisli, mi navijača Partizana nismo ni zasluzili ovu titulu. Isti se ovaj trener prozivao i na plus 5. Nema razlike.

Inače je poznato da se pod zastavom Partizana daje sve od sebe ako ima navijača na JNA?
"Šefe, koliko ih danas ima?"
-"2680".
-"Miljkoviću ti možeš da vraćaš loptu, Zeko pomozi ako neko ima grč, Natko na klupi... "

"Koliko ih ima danas"?
"10060"
-"Može,visok presing... Idemo jako!"
"Šefe, neko sa zapada se dere i vređa..."
-"A u pičku materinu, motaj kablove, daj mikrofon... Šta prozivaš! Titulu Niste zaslužili!


Imaš utakmicu koja se zove
" SVE ILI NIŠTA" X 2
Serem se na titulu, hoću ono za šta sam se odlučio za Partizan... Hoću ono što Partizan predstavlja što me determiniše.
Ne ordenje, titule i slikanje sa predsednikom i trofejima.
A ti se odlučiš da se kriješ pod svetom zastavom Partizana kao pod Maminom suknjom a igrače u dresu sa natpisom FK Partizan obučeš preko
majice "Tu smo negde" i očekuješ da će da dođe 20000 ljudi da ih bodri?!
-Ako ne dođe ovek okrivi njih,
-Ako dođu, okrivi ih što ruše instituciju igrača Partizana prozivajući ih
-Ako ne prozivaju nikog, okkrivi ih što ne prozivaju igrače koje uprava kaže da narušavaju instituciju Partizana.
Mrš u kurac Asano, Suma, Sadiku... Da se goni u kurac i Leonardo i Everton i sve pičke zbog kojih nije bilo mira u instituciji.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Stoji to, da smo imali laku grupu. Ali činjenica je da smo igrali to proleće i izbacili Spartu, Soči itd.. Ja samo kažem, da je na +5 bilo po 3000 ljudi na stadionu. Pa vi vidite, da li je to okej. I da li smo, kad se to uzme u obzir zasluzili titulu. Ako nekome smeta ova činjenica, jbg.

Da ne bude zabune, ne kažem da su navijači krivi. Krivac je trener i to je to, pre svega zbog pristupa u detbijima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Opravdanja ili razloge za ne-dolazak ili nečiji dolazak negde
Je bitan isto koliko i nečije mišljenje da li smo izgubili od ekipe koja je bila tu negde sa Milanom.
A potenciranje nečega što je sekundarnog ili na 20 mestu bitnosti kako bi se njušilo gde ne treba je posao nekog koji viče na "carevo novo odelo" da je Car odeven po najnovijoj modi.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Čim su ušli Jojić i Marković usrali su nam utakmicu koja je bila pesma dok oni nisu ubačeni.
Kako lep meč do 60-og minuta, Natho mađioničar, Terzić ga zavuče kao Rikardo Kvarežma svojevremeno što je znao, a naš Rikardo inteligentno i iskusno.
Kako uđoše ova dvojica sve upropastiše.
Jel zna neko od vas članova foruma da razreši enigmu kako oni imaju mesta u Partizanu?
Znaju li da ih očima ne možemo gledati?

Trener slaninara je posebna priča, traži da se gleda VAR nekim čudnim gestikulacijama i izrazom lica kakav nema čovek zdrav u mozgu.
Tražio je VAR da se gleda a njegov igrač faulirao svog saigrača.
3 boda i čekanje poraza proklete čerge kojima je vreme da prospu mast u propast.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Meni je najveci utisak Partizan sa Zecom Jojicem i Pfc bez istog.. Koliko smo opusteniji povezaniji konkretniji... Covek udje u 60tom min i bukvalno ga jos vise boli kurac nego ono kad je izasao u 39'.

Usudio bi se da kazem da mi ovih +5 ne bi prosuli da nije bilo njegovih bravuroznih partija.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Izašao sam ranije sa posla, tj. oko 13h (što je zahtevalo da me neko malo menja tamo), žrtvovao ručak, odmor, da bih stigao na utakmicu...posle sam žurio na BG voz, bus, pa pojeo nešto kući, onda opet bus, posao, i evo kada sam pored kompjutera - dok završim post proćiće ponoć...

Postavio sam vam one fotose pred utakmicu, ali, mogu vam reći da je desetak minuta kasnije već bilo više gledalaca, atmosfera je bila blakonaklona prema našim igračima, svaki dobar potez je pozdravljen, nije bilo vređanja naših igrača...ja sam (u drugom poluvremenu!) malo drečao na poteze koji su mom shvatanju ove igre apsolutno nefudbalski i neprihvatljivi, ali...ja ionako nisam iz ovog vremena...

A nekad se znalo, baš ono našta je nekom prilikom podsetio Ivica Osim, i što su danas postavili oni klinci sa Juga:

1. shta je rekao osim 1651928335745_111.jpg


Dakle, navijači Partizana hoće da gledaju dobar fudbal i dobre igrače...to je aksiom, a posle možemo i o nečem drugom...
Ili je bar nekad bio aksiom...

Na sreću, Natho je držao čas kako se dele lopte, Terza i Riki dali ono što treba da daju, bilo je još šansi, Riki posle gola mahao nekome sa Istoka, lepo...
Ali...
Onda dolaze izmene, igra pada, utakmica se svodi na ,,otaljavanje posla,, što mene itekako nervira:
Ponavljam, da bih krenuo na utakmicu mene je neko na poslu m e nj a o , a kad sam noćas ponovo bio na poslu, niko mi tamo ne bi tolerisao ,,otaljavanje,,! Koga je briga što ja danas hoću na utakmicu i nisam stigao da se odmorim?! Mogu da se odmaram kući, ali na poslu - ne mogu.

E pa, gospodo i drugovi radnici u fudbalskom sektoru, to isto i ja zahtevam od vas, nisam ja došao da gledam poluvreme fudbala i poluvreme ,,otaljavanja,, nego dva poluvremena fudbala...
Mi smo 5 izmena izvršili, znači 5 SVEŽIH igrača je bilo na terenu, a...izgledalo je kao da smo ubacili 5 umornih...

I nije u pitanju samo današnja utakmica ili da li je titula osvojena ili nije - nego shvatanje fudbala, neka buduća utakmice, sledeća sezona, neka perspektiva i naravno - IGRA i da li neko ima ili NEMA kvalitet za Partizan...

Kako je utakmica odmicala Čaki je izgledao sve više kao da mu nije bilo dobro (vidim u medijima i da nije).
Obradović se vratio posle duge pauze, dosta je usporio, pitanje je kako će i kad moći dalje...
Fejsu sam pohvalio za prošlu utakmicu, ali tek ovako uživo video sam da on nema šta da traži protiv neke brze evropske ekipe, jednostavno, spor je, od 10 lopti vratio je 9 unazad (naravno, pretpostavljam, to je i trener zahtevao od njega),jednu fantastičnu je dao na krilo, ali to što je on danas odigrao, pa za takvu igru neke takve igrače imaš od treće lige pa naviše, samo za mnogo manju platu...
Markec unese svežinu, ali...za gol mu očigledno treba...ja ne znam koliko utakmica?
Sve se nadam ,,proradiće,, u finalu kupa, ali...nadao sam se ja to i ranije za njega...pa...sećamo se svi šta je bilo...

Jednostavno, od igrača u godinama i slabih fizikalija, nemamo se čemu nadati.
Natho nek ostane da drži čas bar u LInglongu, jer je on ,,meštar od baluna,, a ovo ostalo...hvala na saradnji, ali potrebni su nam mlađi, brži i bolji.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Utisak utakmice, pozitivan Terzic, sa koliko hrabrosti igra ovaj momak, svaki njegov potez ima smisla, lucidan igrac nema sta.

Miletic i Sanicanin uzas, uspeli su da budu katastrofalni cak i protiv nikad slabijeg tima slaninara, rupe nevidjene.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top