Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Ovo pišem na poluvremenu.
Baš mi je bila lijepa i sadržajna igra, jedna od ljepših ove sezone. Užitak.
Ono što je prosto rečeno, užasno je tolika nonšalancija u situacijama sam pred golmanom, dva puta Marković, Rikardo i Natho.
Onu prilika koju je imao Terzić u zadnjem derbiju je bilo lmnogo teže realizovati od ovih današnjih. Takođe i onaj napad 3 na 1,
Bože sačuvaj da je od tih svih situacija kakvih bude svega jedna-dvije na nekim većim utakmicama ostanu ovako upropaštene.
Kad je onaj cigan V.S. šutirao dva puta, prvi put u životu poželio sam da Partizan primi gol, samo da se ne zajebavaju. i shvate da se mora igrati s potpunom koncentracijom.
Menigu ćestitke na prekrasnom golu, kao i onom driblingu i šutu prije toga.
Dominacija! 13 šuteva, 10 u okvir naspram njihovih 3 (2).

Nakon meča:
Dade Vojvodina gol. Iz lijepe prilike, ali ni blizu onim našim propuštenim.
Igra je potpuno nestala!!!
Sad se štrecnem što sam poželio da onaj V.S. dadne gol u 1. poluvremenu. Svelo se na strepnju da nam ne umuljaju još jedan. Samo jedan šut u gol smo imali u 2. poluvremenu, na 5 minuta prije kraja (Terzić). Statistika 16 (11), oni 4 (3).
Šta je razlog tome?

Ako budemo igrali cijelu utakmicu sa elanom iz 1. poluvremena, uz mnogo bolju koncentraciju kod prilika onda sam srećan i biće i uspjeha.
A ovako kao u 2. poluvremenu, tako smo izgubili ovu titulu.
Lep je tvoj entuzijazam al zabranjeno je pisati dok traje utakmica.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.261
Локација
U Kinšasi
Kupu se radujem jedino zbog prilike da otresemo cigane. Sve ostalo me ne zanima, osim da je danas bilo 5 bonusa na terenu koji su drknuli stoku iz NS. Stanoja očigledno zanima sve kontra od toga.
Što se tiče samog meča, Miljko i Jojić pod hitno na neki sangejzing, bosanske piramide i slično.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Po meni Partizan je vise nego dobro odigrao danas.Da nije njihovog golmana,Partizan bi se nadavao golova na ovoj utakmici.Sve sto nije uslo danas,neka udje u zvezdanu u finalu.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Lep je tvoj entuzijazam al zabranjeno je pisati dok traje utakmica.
Pa nisam pisao dok traje utakmica. već započeo bilježiti utiske na poluvremenu, čekajući nastavak, da ne zaboravim (starost!), a onda dovršio na kraju I TEK TADA poslao,
Tako da to nije ni greška ni entuzijazam, kako ti navodiš.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
KUP JE NAŠ!
Osvajamo kao prošli put, verovatno će Borjan da bude (opet) asistent.
Ova rapsodija od igre u 1. poluvremenu je skoro pa kao što kurva igra celo proleće... za prijavu UEFA-i.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Kup je nas zapisano na piramidama, sretenjskom ustavu, kremanskom prorocanstvu.......hvala vodjo, daj cigane ludake da... Cestitke za ulazak u finale i za potpis Natchka
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.816
Ovom pobedom i plasmanom u finale smo izbegli start u Ligi Konferencije od drugog kola.

Ako ne osvojimo tituli, mada neverujem da cigani neće zatvoriti i zadnja dva kola, igraćemo od trečeg kola LE i u slućaju poraza imaćemo popravni u play-off LK.

U slučaju da Glazgov Rendzers pobedi Ajntraht u finalu iduće srede (18 maj 2022 u Sevilji) i time osvoji LE, pomeramo se za jedno kolo napred. Igrali bi play-off LE a u slučaju neuspeha igrali bi grupnu fazu LK i to iz drugog šešira a moguće i iz prvog a u LE bi verovatno bili u drugom šeširu pri izvlačenju grupa.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Koliko je utakmica u ovakvom popodnevnom terminu malo nezgodna za one koji tad još uvek rade, toliko je prijatna za one koji vole besplatan ulaz...ali i jedni drugi treba nekako da stignu do JNA...a to nije baš uvek lako u zavisnosti od toga odakle dolazite i kuda hoćete da prođete...
Ja sam 20 minuta proveo u trolejbusu 41 od stanice prekoputa ,,Politike,, do prve sledeće koja je pored skupštine, a peške to može da se pređe za 10 minuta...ili za manje od 5 ako požurite i ,,preprečite,,...
Jednostavno, čak i kad je zeleno na semaforu u Makedonskoj i Takovskoj ulici - kolona stoji pa stoji... Strašno.



Sat pre utakmice sam ušao u ,,trolu,, rekoh vam gde, a na JNA stigao negde pred početak utakmice...ali ipak ranije od većine onih koji su danas došli na utakmicu...do kraja je poseta (za naše uslove, raspoloženje i prilike) bila sasvim solidna...



Koliko je bilo toplo dole na terenu, to ne znam, ali je na istočnoj tribini bilo sigurno preko 30 stepeni Celzijusa!
Celu utakmicu sam gledao go do pasa, a do poluvremena i stalno pogledavao na semafor da vidim kad ću konačno na ,,tuširanje,, u one naše ,,luksuzne,, stadionske prostorije pa da nekako preteknem...

Ipak - Partizan je pružao iznenađujuće dobru igru pa smo vrućinu nekako ignorisali - Markec je pokazao ,,klasu,, i velemajstorsku asistenciju a Riki opet pogodio, i bio je to početak utakmice kakav se samo poželeti može...

A onda je ,,klasa,, promašio ono što mora da se da...pa je još jednom ponovio to isto...pa je imao par nedoumica i loših rešenja, i...publika ga je već ,,uzela na zub,,...
Jbg, nije on klinac pa da se oduševljavamo kako lepo ulazi u šanse - od njega se očekivalo da buši mreže, a on ne može da pogodi i kad je 1 na 1 sa golmanom!
Čak mu se i Natho ,,pridružio,, u današnjem ,,takmičenju za mister promašaja,, - promašio je ono što MORA da se da, a onda i očajno odigrao kontru koja je 100% gol...

Jbg, ljudi, mali Terzić je promašio našu jedinu šansu na derbiju, nismo pobedili i - ode titula.
A gledajući Markeca i Natha kako ,,maše,, šanse jednu za drugom, razmišljao sam o finalu kupa - a koliko ćemo tamo imati šansi? Jednu, dve? Pet, deset? I hoće li tada svi da pogađaju? Ili niko neće? Pa kad ne mogu protiv raspale Vojvodine...morao sam da im uputim ,,par saveta,, sa tribine...valjda su me čuli pa da u finalu budu neuporedivo koncentisaniji. To mora tako. Jbt, pa ne može neka ,,zajebancija,, kad si 1 na 1 sa golmanom, pa koju i kakvu bolju šansu možeš da poželiš?

Na sreću, Menig je dao ono što je teže dati nego ovo što su ovi promašili, jbg, holandska škola, misli dečko i na gol, ne samo na srpski fudbal...

U međuvremenu je i Zeka ušao u igru (nadam se da je Jevta dobro?), pa je publika sad osim Markeca malo zezala i njega...a da li su nepravedni ili pravični...nek vam odgovor bude to što je Zeka izgubio loptu kad smo posle primili gol.
Čast svakome, veresija nikome, momak nema fizikalije za ovaj rang takmičenja.

U drugom poluvremenu smo ,,stali,, sreća naša pa Vojvodina i nije baš neki tim...a publika je, kako je utakmica ,,odmicala,, već više mislila kad će kraj pa da se negde nekako osveže nego što im je bilo do zezanja Markeca i Zeke...Ti si prvi trener Stanoje je dobio podršku nekog dela publike, a neki drugi su i negodovali na takvo skandiranje...
Na neka druga skandiranja odgovarano je ono uobičajeno da je Vučić peder, i kako čitam, Arena je opet LAGALA javnost ne puštajući da se sa utakmice čuje ono što se tamo čuje. Sviđalo se to nekome ili se ne sviđalo nekome.

No dobro, ušli smo u finale i šta još reći osim ono uobičajeno: KUP JE NAŠ! :šal

Čekamo žreb da vidimo gde će da se igra finale...red bi bio da bude kod nas...odavno nije...

 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jel sam je to nešto loše čuo ili stvarno tako bi u prenosu kad je pred kraj utakmice skandirano "uprava napolje" da su ovi sa arene "lagali" svoje navijače kako kaže kolega @GT. Arena sad osim ciganšture sa severa štiti i našu bajnu upravu. Jebo im pas majku, pljuc...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
lepo prvo poluvreme. kasnije veliki pad, ali nisu nas posebno ugrozili.
zar je jebeno moguce da tonemo svaki put kad jojic udje?
odlazi!!!

stanoje ce tek u finalu da zaigra cekalicu koju smo gledali u derbijima, jer ovaj put nema pritisak pobede u 90 minuta igre(nema bodovne razlike). sa takvim stavom ne nadam se nicemu dobrom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.726
Kuda plovi ovaj brod?
Miljkovic,Lukac,Miletic, koga jos nismo produzili?
Kakav je status Smiljanica,Holendera,Brezancica,Obradovica?

Ovo je sprdnja, koja je sve veca iz sezone u sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top