Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Ne smatram za izdajnika ni jednog ni drugog, dok ti smatras za trenera Partizana (sada vec bivseg) da je izdajnik.
Finale posle 9 godina suse u aba je isto sto i - 2 u ligi nakog 4 godine gde je bilo - 20.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.404
Локација
Brdo Banovo

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
717 dana od bilo kakve pobede nad kurvom
979 dana od poslednje prvenstvene pobede nad kurvom
1011 dana od poslednjeg trofeja Partizana
1833 dana od poslednje titule Partizana
898 dana od poslednje utakmice Partizana u grupnoj fazi lige Evrope
4189 dana od poslednje utakmice Partizana u grupnoj fazi lige sampiona
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Jebemti koja statistika
Uh bre Kujblo , sprži me sa tim brojkama.
A opet dovedeni smo u stanje da će se masa ljudi zahvaljivati prvoj usmini države kad budemo pobedili kurvu.
Znaš ono ,zahvalan sam kad mi posuđuješ moje pare...hvala,hvala šefe
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Samo privatizacija je nama spas..do tad smo ,,hakduk split,, u Srbiji
Da dodje neko i da ih odjebe sve(mislim na cigane terzica vucica) da ga zanima samo Partizan i sve oko Partizana.
Ovo je sve politika..posle dve lige sampiona,6 titula,gomilu prodatih igraca,a pritom je kurva bila pred gasenjem,i da se ovako okrene situacija,e pa ne moze neko da mi kaze da nije politika u pitanju,konkretno sadasnja vlast!
Oni su nam skebali Partizan i to je to.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Jeste,u pravu si. Opet, nije da im nismo pomagali svojski..
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ne smatram za izdajnika ni jednog ni drugog, dok ti smatras za trenera Partizana (sada vec bivseg) da je izdajnik.
Finale posle 9 godina suse u aba je isto sto i - 2 u ligi nakog 4 godine gde je bilo - 20.
Za tog izdajnika sam bio medju onih par hiljada idealista i budala, kad smo ga podrzavali one zime, dok su me zena i jednogodisnji sin cekali u hladnom jugicu, omamljeni od uberlaufa koji je pustao, cisto da ti se bar malo predstavim, po pitanju Stanoja.
Da si procitao moj prethodni post, video bi i kracu analizu njegovog puta od legende do palog andjela.
Finale aba posle 9 god suse nije isto sto i - 2 u njiva ligi, i ti to dobro znas.
Finale Aba je doneo djavo koji se vratio po svoje, i uzece sto mu pripada, sad, sutra ili prekosutra.
Onaj moj Stanoje u koga sam se kleo, bi uz mrske strance oterao i domace stetocine, koje je sam doveo. Igrao bi sa vise nasih igraca, ali aktivnih a ne bivsih. Ne bi pisao po nama sa Jojicem i Lazarom, sa Miljkovicem i Obradovicem.
Igraci bi izlazili na derbi sa nozem u zubima , a ne sa integralnom kelerabom ko Jojic.
Proslog mandata se posibao sa upravom, postao idol i otisao uzdignute gllave.
U ovom mandatu, je dosao neki drugi covek, po vokaciji bivsi trener i sadasnji izdajnik.
Da li je on svestan sta je uradio, nisam siguram. Mozda je samo bio korisni idiot ove premazane udbaske garniiture.
Mozda cak ni toliko.
Ali sve sto je radio radio je protiv interesa tima, posto rec klub ne koristim iz prakticnih razloga, jer klub trenutni ne postoji ka nezavisan. Ciganski protektorat ne racunam u klub, bar ne u moj lepi klub.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.931
Локација
NbG
@dusan.petrovic Pa ajde da uporedimo.
Za pocetak za razliku od fudbalskog kluba kosarkaska sekcija ima igracku osnovu za sledecu sezonu i to posle jednog prelaznog roka i prve sezone koju je Zeljko odradio. Bivsi sef u fk je potrosio vise prelaznih rokova nego sto mu je po sopstvenim recima bilo potrebno, a rezultat mozemo svi da vidimo. Igracka osnova je takva da niti imamo koga da prodamo niti koga da zadrzimo (osim Zdjelara, Rikarda i ev Urosevica), a koliko nas kostaju ugovori tih "vedeta" bolje i da ne razmisljamo.
O sportskim rezultatima mozemo ali su neke stvari neuporedive jer su razliciti sportovi u pitanju, kao i ambicije i renomei klubova uopste. Sto se tice fudbala ciganima nismo ni zapretili u derbijima, finale Kupa obojica izgubili ali je Zeljko (za sad) bar jedan derbi dobio. I mozemo dalje da idemo sa decijim pricama i poredjenjima tipa ciji je tata jaci ali po meni najvaznije kakva je ta osnova za sledecu sezonu, koju sam namerno i na pocetku pomenuo. Dok je Zeljkov tim itekako nadogradiv za sledecu sezonu, uz par korekcija prvenstveno na 1 i 3, fudbalski sastav je razoren i na nivou resetovanja na fabricka podesavanja, sto cete priznati nije bas lako izvodljivo.
O ljudskim kvalitetima jednog i drugog je izlisno pricati i kao i za sportske ne mogu ni u isti post (al ajde).
Dok je prvi samokritican, izdvaja svoje greske i greske ekipe, drugom su svi krivi osim njega samog i selekcije koju je sam napravio. Smetaju mu navijaci koji zvizde, pa onda oni koji ne dolaze, igraci koji ne osecaju klub, stranci koji traze platu... Partizan mu je odskocna daska za odlazak u zapadnu Evropu, ima neka obecanja od Predsednika republike, "izvodi" ekipu sa proslogodisnjeg finala Kupa zbog prisustva ciganskih navijaca. Zadovoljan sudjenjem u svakom derbiju, isto +5 i +2, pa nakon pevanja lepih pesmica o sudjenju obrtanje ploce kad je vec postalo kasno i kad su stvari vec bile resene. Gomila demagogije i lazi izgovorenih iz usta ovog aj da kazemo coveka...
Al najbolje su mi one price da je sa ovakvim timom ostvario neverovatne uspehe. Pa to je njegov tim, rasturio je sve sto vredi da bi ovo sastavio, a u rezultate i igru smo imali prilike da se uverimo, dok je on ko funjara pobegao sa zgarista koje je doslo kao ocigledan rezultat rada i selekcije doticnog. Mozda i najbolji pokazatelj njegovog "rada" ciganski sever koji mu peva da ostane. Evidentan napredak od proslog mandata u PFK al i ocekivan rezultat kad udjes u kolo napredno.
I za kraj- govno, lazov, demagog, saucesnik uprave i dusa prodana i slobodno ban pa da imate mir i harmoniju jednoumlja na ovoj sekciji foruma. Jer vazni su rekordnih 98 bodova i nizovi protiv njiva ligasa i jedne prejake Surdulice, koja se za razliku od nas zezne i bar jednom pobedi cigane u medjusobnim duelima.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Nerealno je da sam pročitao da je neko pokušao da uporedi Željka i Stanojevića, po bilo kom osnovu, sve mislim da se tripujem. Sa Željkom ni Anćeloti ne može da se meri, možda Fil Džekson ili Greg Popović(možda)...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Sto lajkujes onda poruku coveka koji je nicim izazvan poredio Zeljka i Saleta? :D
Pocetak price je sezona FK vs KK. Ne znam kako ste uspeli da dodjete do poredjenja Zeljko vs Sale.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
533
Reaction score
2.144
Локација
45
717 dana od bilo kakve pobede nad kurvom
979 dana od poslednje prvenstvene pobede nad kurvom
Због овога хоћу да полудим.
Уместо да једва чекам дерби, да навијам да га ни не буде.
Да ми 'надања' за дерби буду само да нас не рутинирају.
Да га толико равнодушно гледам да не одем ни на стадион.
Јебем вам матер свима који сте учествовали у овоме.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.931
Локација
NbG
U pravu si, ja sam ih stavio u isti post ali ne mozes da se bavis rezultatima ekipe, a da se ne bavis trenerima koji su nosioci rezultata, igre i selekcije tih timova. Uglavnom dok su rezultati slicni u fudbalu imamo zgariste, a u kosarci itekako potentnu i nadogradivu ekipu. I tu bi iskoristio reci Duska Vujosevica ma koji sport bio u pitanju: Partizan mora da ima sampionsku tim ili tim koji to moze da postane. Tu su po meni svi odgovori i razlike vezani za ovu sezonu obe navedene selekcije!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
ali su neke stvari neuporedive jer su razliciti sportovi u pitanju
To stalno potenciram.
Dok je Zeljkov tim itekako nadogradiv za sledecu sezonu, uz par korekcija prvenstveno na 1 i 3
Ali i o tome pričam...različiti sportovi...baš zato jer...
KK ima pozicije 1,2,3,4,5, ali FKu su potrebne pozicije 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11...i primetićete da su to vrlo različite cifre, a da ne pominjem i sve ono ostalo u čemu se fudbal razlikuje od košarke...

Ipak, potenciram i sličnosti: ovde smo uspešno drugi, a i tamo smo...zasad drugi...
Razlika je (opet zasad) u tome što tamo još imamo šansu da ne budemo drugi...

A opet...u fudbalu ne postoji plej of pa da gledamo 3, 4, ili 5 uzastopnih derbija koji bi odlučili prvenstvo, pa ma šta da neko sad kaže koliko bismo ih sa Stanojevićevim timom dobili ili ne...
 
  • Like
Reactions: BiP

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Da se mi nesto pitamo pa i ajde, nagadjamo ovde ..bice kako drugi nalazu, bice po volji onog koji mrzi Partizan i sve oko njega.. ja bi zatvorio ovu temu jer nema vise smisla! Sacekati neko vreme pa otvoriti 22/23 ..u svakom slucaju Bog neka ti je u pomoci Partizane kad vec nema ko..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Nikolić ima ponude Dinama iz Moskve i CSKA, Armejci mu nude 2 miliona evra godišnje i dvogodišnji ugovor. Tako da očekujmo naprednog Krstajića ili velikog stručnjaka iz bratske Crne Gore Branka Brnovića. Šta nam poradiše od kluba, strašno !!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Nerealno je da sam pročitao da je neko pokušao da uporedi Željka i Stanojevića, po bilo kom osnovu, sve mislim da se tripujem. Sa Željkom ni Anćeloti ne može da se meri, možda Fil Džekson ili Greg Popović(možda)...

Ja listam stranu i ne verujem… u istoj recenici Aleksandar Stanojevic kojem je najveci uspeh van ove raspale zemlje 15dnevni angazman kao trener Paoka i covek koji je promenio kosarku i kojeg poznaje citav kosarkaski svet…

O trofejima, finalima necu jer je degutantno…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top