Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.664
Локација
.
Koga boli kurac za ovaj kurton od lige

Pa mozda nas boli zato sto bez ove lige nw mozes da igras evropu, a i kad pritisnes malo cigane vidis kako se odma uspanice i krecu da se sviraju penali na svaki kontakt, da se igra 98+, da se daju golovi iz auta, da se svira penal na 18metara itd. itd.

A ovako njima lagano, samo im dajemo legitimitet njihovim titulama.

I da je ovo normalna liga sa ovoliko proautih bodova pitanje da l bi bili prvi
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Tačno. Svi vidimo da je liga poluregularna i šta se radi i ko se protežira. Svima nam je jasno. Ali to nije opravdanje da kod kuće ne možemo dobiti Javor i Spartak. S ovom igrom i rezultatima pitanje je da li bi bili prvi i da je sve regularno a kamoli u ovoj situaciji kad se cigani guraju a mi još sami prosipamo bodove....stvar je nemoguća. Nebitno je, svi smo oguglali i pomirili se s tim ali treba pogledati istini u oči. Kratka klupa, umor? Jeste, svi imaju kilometarske klupe i pregršt odmornih igrača, samo smo mi najebali, moramo da trčimo. Molim vas. Upali smo u krizu rezultata, loša forma pojedinih igrača, pročitanost naše igre, šta li...sreća da je pauza blizu.

Uopšte nisam razočaran i nemam neku zamjerku na račun Petrića. On je takav kakav je, grobar do koske, nema neke fiks ideje u igri i namjerno ne sabotira klub. Za sad dovoljno jer boljeg nema. Da je neko rješenje na duže staze, pa nije.

Podrška momcima, nisam siguran da će na proljeće biti neka rapsodija kao što se mnogi nadaju, ali biće bolje nego sad. Idemo dalje.
 
  • Like
Reactions: BaX

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.614
Локација
Novi Sad
Nemojte molim vas ljudi da pisete zvezda sa jos velikim slovom... moze kurva, kucka, zgadija, ma sta god....

Utakmica je bila klasican kiks, umor, pa cak i bol u kurcu u nekom trenutku. Citam Dijabate nije igrac za nasu ligu... batica kida fudbal al ne mozes ocekivati da kida svaku jebenu jos u ovom smrdljivom prvenstvu gde u on vidi sta nam rade...
Pop mora da se uozbilji, kritikovao sam ga prosle sezone mnogo, ove mi se cinilo da se popravio malo ali i dalje ima nekih problema sa sigurnoscu i verom u sebe. Moras covece da izletis na tu loptu, na taj skok u svom prostoru punom snagom.
Ostatak ekipe preumoran, Natko, Riki.... Gordan mora malo bolje te minute da rasporedjuje u ovoj smrdljivoj ligi. Bazdar decko kida, hoce da se dokaze. Pa ima takvih jos, daj im sansu....
Sve u svemu ćeraj dalje!!!
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Odakle čovjek da krene,vjerovatno od veličanja ekipe poslije pobjeda nad Kelnom koji nas je potpuno potcijenio u prvoj utakmici I poslao na teren drugi tim..
Selekcija našeg tima je katastrofalna...Traore i Diabate nebi došli u Partizan da su bilo gdje drugo mogli dobiti veće pare,pričamo o strancima koji treba da prave razliku makar u našem prvenstvu,u veznog liniji gdje treba hitting defanzivnog veznog mi imamo Traorea koga je presmiješno gledati kad potrči,nikad nismo imali sporijeg veznog igrača u istoriji..Diabate koga svi dižu u zvijezde 0 golova u prvenstvu..halo null golova ?????
Pa zar treba da igra stranac koji ne može našim livadarima dati gol,pa da smo doveli Đakovca imali bi više koristi,zar ne?
Petriću da govorimo o umoru?
Danas..Lutovac odigrao par utakmica,Traore skoro 2 sedmice na klupi,Saničanin više ne igra nego igra ,Pavlović?,Baždar?Pantić umorni????
Ne ova ekipa Partizana nema kvalitet..Pantić je slika ove ekipe,okreći se oko sebe poka minuta i onda vratiš nazad loptu..
Loše sekektirana ekipa i zdravo..a i takva treba da pobijedi ovakvog Spartaka,prvo poluvrijeme bačeno,hodanje do 40 minuta..Sramotno...,da se igrači opuste i uživaju zar ne Petriću?
E baš su se opustili..oni će svoje pare čak i za ovo hodanje dobiti a mi za razliku od njih nećemo uživati nego do 89 minuta se nadati I strijepiti kao daćemo gol,a naši momci kljaj,kljaj do 70 minuta pa onda trči,spašavaj utakmicu.
I laiku a kamoli ljudima koji se razumiju u fudbal je kristalno jasno da mi nemamo kvalitet,al eto nek nam se vratio Pantić pa nek carini loptu na sredini dok svi ne izludimo..
Od 1 do 11 najgori Partizan zadnjih 30 godina moje skromno mišljenje..ti kad uđeš kao što su oni ušli u ovu utakmicu sa idejom da će Spartak sam sebe pobijediti bolje ne možeš očekivati..još nešto ova utakmica je vani,a ja sam u UK u 15 minutu skinuta sa klađenja,možda oni nešto više znaju..
Uprava napolje a koja god dođe biće opet na usluzi Vučiću.
Palimo se na Evropu,odigraćemo još 1,2 možda 3,4 utakmice ispasti ..Prvenstvo izgubljeno..Kup takođe ,i oni će reći da je sezona uspješna...I još imaju hrabrosti da izdaju saopštenja o posjeti..pa neće niko da dođe da vam daje neki alibi koji ni po čemu niste zaslužili...Kupiti se svi zajedno,kad nas je mogao Ivica ostaviti a doveo nam igrača od 30 sekundi koji čitavu sezonu ne može dati gol livadarima..pa ja stvarno ne znam,mi smo ili ludi ili bolesni kad padamo na ove priče????
Nama treba Uprava koja nema nikakve veze sa politikom a to je nemoguće,tako da adio pameti..budemo prvaci kad ne bude toliko bitno i kad Vučić naredi..haj Zdra
A ko da.otera upravu? 1000 navijaca koji dodju na JNA....Sadanpricamo katastrofalna selekcija igraca....Pa kako nije bila katastrofalna selekcija igraca kada se dobio Keln....Sada i Petric nevalja....A ekipu koju je "dobio" od Stolice je zaista ogranicena kvalitetom ali je Petric izvukao maksimum....I ajde sada pitam ja tebe da te je neko pitao posle izvlacenja za LK koji ce Partizan biti u grupi sta bi mu rekao....Verovatno ko iz topa 3 ako ne i 4-ti....Ali opet kazem lako je kuckati dodji na stadion teraj upravu podrzi igrace.....Pun mi je kofer pljuvanja po svemu a nas 1000 na stadionu.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
A ko da.otera upravu? 1000 navijaca koji dodju na JNA....Sadanpricamo katastrofalna selekcija igraca....Pa kako nije bila katastrofalna selekcija igraca kada se dobio Keln....Sada i Petric nevalja....A ekipu koju je "dobio" od Stolice je zaista ogranicena kvalitetom ali je Petric izvukao maksimum....I ajde sada pitam ja tebe da te je neko pitao posle izvlacenja za LK koji ce Partizan biti u grupi sta bi mu rekao....Verovatno ko iz topa 3 ako ne i 4-ti....Ali opet kazem lako je kuckati dodji na stadion teraj upravu podrzi igrace.....Pun mi je kofer pljuvanja po svemu a nas 1000 na stadionu.
Ja ne pljujem,uvijek ću biti uz igrače al je i laiku jasno da smo od 2017 svaki prelazni rok lošiji a ne bolji..može zvučati prepotentno ali me ne interesuje liga Konferencije pogotovo ove godine kada se trebalo pojačati i baciti sve karte na prvenstvo..ova UPRAVA to ne smije uraditi jer joj Vučić naređuje šta će raditi.
Ja ne krivim ni igrače,oni su kakvi su takvi su,ni Petrića..krivim Upravu koja je odradila jedan zakašnjeli i nedovoljni prelazni rok ..uvalila Stolici vruć krompir,normalno žrtvovali ga pa se čupaj u Ligi Konferencija ..OK odigraćemo još 2,maksimalno 4 utakmice I šta onda,zaradili 5 milki?
Od marta opušteno bez stresa ...Kup pukli,Prvenstvo pukli,dolazi ti ljetni prelazni rok koji će se iskoristiti da se i ovo malo što valja i ima tržišnu cijenu proda,čitaj BAŽDAR i Diabate za ARAPE..
Ja se slažem sa vama 100% da na stadionu treba tjerati UPRAVU jer dok su oni tu nama bijela dana nema,nažalost živim vani tako da ne mogu to da radim,a volio bih više nego išta..
Brzo će slijedeći Jul daj Bože da griješim pa da budemo igrački jači ali gledajući zadnjih 5 godina šta ovi kvislinzi iz Uprave rade čisto sumnjam..
A u potpunosti shvatam vaše ogorčenje posjetom jer je stadion mjesto gdje se UPRAVA tjera a i igrači podržavaju..
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Puna podrska za Petrica . a igracina Dijabate od cuda koji je zalutao kod nas do zonglera ,prolazi istu sudbinu drugog majsrora Sume koji je bio zongler ali na pocetku. Hvala onom ko ih je doveo da ih gledam u svetom dresu.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
51
Reaction score
330
Pozdrav svim navijačima Partizana od novog forumaša!

Povodom većinskog nezadovoljsva zbog poraza u poslednjoj prvenstvenoj utakmici, želeo bih dati sledeći komentar.

1. Treba imati u vidu da je potpuno normalno da se nekada dese i porazi, pa čak i u utakmicama u kojima smo apsolutno očekivali da rutinski pobedimo, kao što je bio slučaj sa Spartakom u četvrtak. Ako pogledamo na naš dosadašnji učinak u domaćoj ligi, od 18 utakmica imamo 12 pobeda i samo 6 "kikseva" (4 nerešene i 2 poraza). U nekim normalnim okolnostima, takav trenutni skor bi bio sasvim pristojan i omogućio bi nam da se do kraja sezone ozbiljno borimo za titulu.

2️. Ono što, naravno, nije normalno u našoj ligi, je to što jedan tim skoro nikada ne pravi kikseve, čak i onda kada je u očajnoj formi, i što se igre tiče, a i atmosfere u timu. To je posebno izraženo tokom poslednjih 6 sezona (izgleda da ih je Tango smrti baš pogodio). Statistički gledano, u poslednjih 6 sezona (uključujući i ovu), cigani tokom celog prvenstva su kiksnuli najviše 4-5 puta. A ako pogledamo, 10ak sezona pre toga (pre 2017. godine), skoro u svakoj sezoni, bilo da smo mi ili cigani osvojili titulu, šampion je imao 7-8, pa nekad i više kikseva u ligi... i na kraju ipak uspevao da osvoji titulu. Recimo, 2014/15. sezone smo osvojili titulu sa 21 pobedom, 8 nerešenih i 1 porazom. Dok, prošle godine nismo osvojili titulu sa 31 pobedom, 5 nerešenih i 1 porazom.

3️. A, ako hoćemo baš da analiziramo i Tango smrti iz 2017, uprkos sjajnom Nikoliću, Đurđeviću i Leonardu i pobedama u 2 od 3 derbija, da su i te sezone bili uslovi kakvi su poslednjih 5-6 godina, mi najverovatnije ne bismo ni te godine bili šampioni. Jer, treba imati u vidu da su te 2016/17. cigani kiksnuli na čak 7 utakmica, a i da se tada ukupan broj bodova delio sa 2 na kraju odigranog 2. kruga, tako da, umesto da smo pred play-off zaostajali 6 bodova, radilo se o samo 3 boda koje smo nadoknadili pobedom u rupi i kiksom cigana na krovu Stadiona.

Sve ovo sam napisao, jer sam hteo da skrenem pažnju na to da se nekada možda previše fokusiramo na neke sitnice, u smislu, da li je određeni igrač bolje ili lošije odigrao određenu utakmicu... A sve to su samo mali nebitni elementi u senci ogromne ciganske mašinerije koja ništa ne prepušta slučaju već godinama. Partizan, da bi osvojio titulu u ovim okolnostima, trebalo bi da odigra besprekornu sezonu, da skoro nikada ne kiksne i da pobedi cigane u barem 2 od 3 derbija... što nije nemoguće, ali je jako teško za očekivati, čak i za jače klubove od nas... i to nikako nije nešto što bi trebalo da se podrazumeva da mora da se uradi.

Dakle, treba biti svestan trenutnih jako negativnih okolnosti u našoj ligi, biti strpljiv, ne zamerati mnogo Partizanu zbog toga (naravno, teranje uprave na svakom koraku je obavezno), voleti klub sve više, radovati se svakoj pobedi, truditi se da se koliko toliko ostane u trci za prvo mesto, pobediti cigane makar jednom ili oba puta u rupi na proleće.

I naravno, izbaciti Šerif, a nadam se kasnije i neki Sivaspor, pa da idemo ka Eden Areni u junu. :)
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Krenule su spekulacije u vezi dolazaka.
Biće interesantan ovaj zimski prelazni rok.
Vojvoda Putnik otvaraj novu temu! :)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Jovic se setio da je fudbaler. Dobro je da idemo na pauzu,lose izgledamo.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Kakvi god da smo, sve je ovo normalno, da si nekada u formi a nekada ne, a ono što nije normalno je ono što oni bolesnici rade, zato još jednom - hvala ti Bože što sam Grobar!

I kakvi god da budemo posle pauze - vidimo se u rupi na Jugu.

 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.096
Локација
Nis
Pauza....hvala bogu!
Igra malo bolja nego protiv spartaka.
Sad je najvaznije odmor, pripreme i pojacanja.

Tuzna tribina je jos jednom pokazala svoj pedigre, postali su ozbiljni gulanferi...marljivo su radili na tom uspehu!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Gledam ovaj snimak ciganskog gola, ovo nema ni u Belorusiji!Dobro smo pobedili,Jovic najbolji na terenu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Kako i zameriti igracima posle svega sto oni moraju da vide i igraju i dalje ovu usranu ligu koja je gora od severnokorejske....pauza, za nas, za zivce, za mozak i za Gordana i igrace.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
777
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Jako mi je drago sto je Jovic dao gol danas, ove sezone nije imao preterano mnogo prostota za igru, nadam se da ce mu ovaj bitan pogodak podici samopouzdanje i da ce u narednoj polusezoni imati prednost u odnosu na Lutovca. On i Pop su verovatno dvojica igraca koji su trpeli najvise neopravdanih kritika i kojima su se stalno trazile greske, za razliku od nekih drugih igraca prema kojima navijaci nisu ni izbliza tako strogi. Ostalo je za zaborav, ali s obzirom na umor igraca i ocekivano.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Konačno pauza od mulja. Mulj danas pokazao da se sudije obavezuju životom za 3 boda romkinji. Uživajte u pobedama kurvini sinovi.

Još jedno bledunjavo izdanje ali na kraju pobeda kojoj se u zube ne gleda. Momci hvala za sve i pored užasnog starta.

Radujem se dvomeču sa Šerifom. Selimo se na milevu do Februara.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Срећа па играчи нису имали прилику погледати "фаул" за циганску побједу, мсилим да би их додатно психички уништило.

Одморити се, посложити редове, довести барем 3-4 играча који ће доносити разлику, па напасти ту Лигу конференције.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top