Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Jug peva vučiću je najbolji deo utakmice. Nismo u formi, spori smo i neefikasni ali smo zato nemotivisani i umorni. Kao da naši fudbaleri kopaju kukuruz po mesečini celu noć. Razumem ih, Miša ih sprema, vazura ih vodi, sudijska organizacija ih motiviše. Uvek se setim onog crtanog filma gde slepi indijanac vodi lovca u lov, a neki su vodjeni rukom iskusnog vodiča, e to smo mi, na stramputici srpskog fudbala.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Zaista ja ovim momcima nista ne mogu da zamjerim, ne bih imao ni srca za to. Ginuli su ovu polusezonu, svaku pobjedu i bod smo krvavo zaradili. Bilo je losih trenutaka, ali to je normalno. Zamjeram jedino ”kondicionom” koji je idiot klasicni i neznalica, a upravi smrdljivoj zelim da izginu. Nasi momci su lavovi, pored svega kroz sta prolaze i kako nam klub srozavaju i tretiraju oni su za mene jebeni heroji. Iskreno ja licno ne znam da li bih mogao da dajem sve od sebe uvijek nakon toliko godina koliko nas jebu. Ciganski savez, liga, sve filijale, ugasili se da Bog da, majke vam jebem klosarske, umrite zajedno sa svojim majkom kurvom ciganskom. Fuj sve vam jebem.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Vratili smo pazarcima istom merom. Ukupno 1:1. Sreća pa ne igrasmo produžetke. Dobra su tri boda ali duša ostade prazna... U celoj polusezoni bili smo u formi jedno petnaest dana.
Previše malo da pariramo kurvi sponzoruši.
Taman da regulišem pritisak do drugog dela prvenstva,pošto me za repku baš nešto zabole kurac
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Нема ту шта да се замери. Да је ово нека нормална лига у којој један клуб нема монопол и где се суди док не дају гол можда би имали неке шансе али овако.......себе погурали на 3-4 утамице нас закинули на 1-2 и то је то, сад се шепуре на +10, а ја треба да критикујем играче...напротив, пуна подршка, момци су дали све од себе. Проласком групе у Европи је екипа остварила циљ, пролазак Шерифа би био само додатни плус. Остало је да не направимо неки циркус и не одемо испод другог места јер су цигани у пуном ВАР-алачком моду и наравно највећи циљ за Гордана и играче у наставку је да раставе курву на комаде, у та два меча не смемо пасти ни једном, а они морају макар једном, то ми је једина жеља у наставку
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.618
Локација
Beograd
Pantić i Jović kad su ušli utakmica je postala grobarski zanimljiva. Baš su se uklopili i uradili odličan posao. Do tad je bilo teško za gledanje. Sad zaslužen odmor i da Petrić upotrebi neku čaroliju. Možda se nešto i promjeni do kraja februara. Fale pare u državi, to se vidjelo po skandiranju. Ne mogu se više rupe pokrpiti.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Sinoć sam imao divan san da su Lutovac, Saničanin, Fejsa i Pantić "pojačali" Zvezdu, a ovi su zainteresovani i za Živkovića.
I danas počinje utakmica, vidim dvojicu od ovih da su u prvoj postavi kluba koji "nije odustao od titule!".
Al smo nepopravljivi mazohisti! Do 60-og minuta sam se izlagao. Pa, dosta.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
949
Reaction score
4.237
Локација
Nis
Stariš pa ni ne vidiš ono što misliš da ne vidiš a ipak si videoo_O.Pevao je jug Vučiću pederu i dobio aplauz istoka.
Pevao je jug kao sto ce i rezimska stampa da ga pljuje kad ne bude vise trebalo da ga hvale...a to sto su tukli ljude na istoku celu sezonu....to nema veze?

Tuzna tribina je politicki instrument i nista vise.
Rak rana zajedno sa upravom.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
ja ne mogu da se otmem utisku da je pomenuta situacija u fudbalu, kompletnoj ciganskoj drzavi jednim bas dobrim delom ovim "nasim" neka vrsta alibija i opravdanja za sve njihove propuste. Naravno pored svih onih vec pomenutih objektivnih stvari.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Pevao je jug kao sto ce i rezimska stampa da ga pljuje kad ne bude vise trebalo da ga hvale...a to sto su tukli ljude na istoku celu sezonu....to nema veze?

Tuzna tribina je politicki instrument i nista vise.
Rak rana zajedno sa upravom.
Naravno,i oni su interesna grupa,a veceras su pevali zvalavom zbog pada vracarske grupe a ne zbog Partizana i kradje na svakom koraku u fudbalskom prvenstvu.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Pevao je jug kao sto ce i rezimska stampa da ga pljuje kad ne bude vise trebalo da ga hvale...a to sto su tukli ljude na istoku celu sezonu....to nema veze?

Tuzna tribina je politicki instrument i nista vise.
Rak rana zajedno sa upravom.
Mozda je i do toga sto su im desetkovali tribinu hapsenjima. Pola ekipe im je u zatvoru pa mu vise ne vjeruju.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Bravo za zatvaranje polusezone pobjedom, pogotovo nakon svega sto se desavalo. Steta sto se utakmica cigana nije igrala ranije pa da ovi nasi vide onu bestidnu kradju i naprave neku sprdnju od utakmice jer to ova liga i zasluzuje. Sad se kao vade da su se zalili da im on ne sudi a garant je ono i sudio zbog konstantnog pritiska na bilo koga od tih sudija ko ima imalo nezavisnosti.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Hvala igračima i treneru Partizana što su danas našli i smogli snage za pobedu i tako mi doneli radost.
Sad na zasluženu pauzu,momci nek odmore, bio je ovo jako turbulentan period i po nas i po njih,a Ivica Kralj nek zasuče rukave zajedno sa Petričem da se ovaj tim nadogradi/pojača tamo gde treba!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
949
Reaction score
4.237
Локација
Nis
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
322
Reaction score
1.244
Локација
Београд
Само је битна победа, види се да играчу дишу на шкрге и ова пауза до фебруара је више него добродошла за наш тим. Далеко је ово данас било од квалитетног фудбала, али то и није битно када се победи. Толико о дешавањима на терену.

Драго ми је било да чујем оно скандирање са јужне трибине, добили су позитивну реакцију од свих нас са источне трибине због тога. Наравно, нико од нас не заборавља оне убачене батинаше на истоку против Дунајске стреде прошле сезоне и против ТСЦ-а ове сезоне, али овакво скандирање јесте за подршку. Не бих превише давао на значају провокацијама и препуцавањима на националној основи јер је то све део навијачког фолклора на овим просторима. Да се не лажемo, нису ни пазарци (тј. њихове групе торцида и екстреми) неки аполитични и мирољубиви љубитељи фудбала.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
322
Reaction score
1.244
Локација
Београд
Статус
Затворена за писање одговора.
Top