Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Željan sam fudbala ,Gordanovih konferencija za štampu, golova Rikarda,Nathovog plesanja po terenu.
Kad će više te pripreme?
Drugo,vidim da je Tatku produžen ugovor.
Podržavam taj potez.
Treće šta se dešava sa pojačanjima?
Tu je baš nešto utihnulo :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Прошле године смо у ово време играли са кипранима, а прелазни рок је жива ствар

 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.103
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ne znam na cemu da gradimo optimizam i da cekam pocetak proljecnog dijela?! Titulu smo izgubili u avgustu, ovo sad pred kraj jesenjeg dijela je bilo sumorno gledati ekipu i Gordana. Pojacanja nema, onaj kreten ostao kondicioni trener gdje mu igraci mogu trcati do 60- og minuta i to je to. A o ovim olosima u upravi i na tribini, sta reci?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Gajimo ljubav. Optimizam je onako usputna zabava. Ja jedva čekam da se nastavi drugi deo posebno jer smo i dalje na evropskoj mapi a možda se desi i neko gostovanje pride. Ako može Maroko možemo i mi. :D
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
309
Reaction score
889
Локација
Boston
Kako mi nedostaju moja braća...
Jedva čekam pripreme.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Sve je već sređeno, Vazura lično bio tamo da se uveri u kvalitet pojedinih fudbalera za koje će dati pare. A Ajmo Milivoje već podrobno skautirao kako ko izvodi penal serije, da nam se ponove ulasci u LŠ.
Čekamo još samo da odgledamo i finale svetskog prvenstva pa da sa odlučimo za pojačanja iz Argentine ili Francuske, jer, ne treba trčati pred rudu - nek se prvo na terenu pokaže koji su bolji, pa tek onda mogu na probu u Zemunelo, pa ako prođu tu probu, tek onda mogu da potpišu ugovor sa Partizanom sa klauzulama na dođem ti, pa...
I tako redom...
Mi doduše već imamo potpisan ugovor o saradnji sa Argentincima, ali ček da vidimo da nisu Francuzi bolji. A i od Asana nam stižu pare, pa suma za pojačanje uopšte nije problem. Suma je bio problem.

I, šta bi s onim Cimrotom? Jel već zadužio opremu? :cekanje:
 
  • Like
Reactions: BiP

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tema o prelaznom roku zaključana...
--------------------------------------------

SAZNAJEMO! Partizan hoće "dželata" Zvezde! Haziza po meri crno-belih

Krilni napadač i jedan od najboljih fudbalera Makabija iz Haife – Dolev Haziza (27), želja je Partizana u zimskom prelaznom roku, saznaje Telegraf! Crno-beli su već stupili u neposredni kontakt i sa izraelskim klubom, koji potražuje obeštećenje za svog igrača, ali i sa samim Hazizom, odnosno njegovim zastupnicima, koji nema ništa protiv da se pridruži klubu iz Humske ukoliko se dve strane dogovore.
Neće biti lako, jer je igrač pod ugovorom sa izraelskim klubom, koji potražuje prilično veliko obeštećenje, tim pre što je Makabi protekle jeseni igrao u grupnoj fazi Lige šampiona, ali dobra volja samog Hazize postoji, jer je svestan da bi iz Partizana daleko lakše došao do liga i ponuda sa zapada Evrope...
Što se igračkih karakteristika tiče, radi se o izuzetno brzom, tehnički potkovanom fudbaleru, koji se podjednako dobro služi sa obe noge i može da pokriva nekoliko pozicija u napadu. Primarna mu je desna krilna, ali može da odgovori i na levoj strani, odnosno u centralnom delu terena.

fk-makabi-fk-psz5-830x0.jpg


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top