Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.427
Локација
okupirana Srbija
Danas u 17:30, prenos na A2P

Partizan%20%E2%80%93%20Cluj.jpg
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Teško da ćemo mi od Fejse imati neke koristi. Bliži je Jojićevom učinku....
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Raduje me svaka utakmaica Partizana pa i ove prijateljske. Jedva čekam da vidim kako sve to izgleda.

Jedino neznam zašto nam ArenaSport odredjuje termine i ovih prijateljskih utakmica.. Pošto cigani igraju u prijatnijem terminu u 19h mi moramo po vrućini od 17:30h.
Razumem termine za prenos ali zar cigani moraju biti uvek u prednosti pa i u terminima na prijateljskim utakmicama. Zašto ne igrasmo od 21h.

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Довољно је видети на арени најаву за овосезонску ЛШ чини ми се и схватити колико има сати. Пусте људи неку најаву, прикажу Реал, ПСЖ, Ливерпул и ту убаце цигане.....не Шериф, не Лудогорец и остале него те највеће клубове и само цигане од ових малих. Пропаганда им ради пуном паром. Међутим, ништа неочекивано. Иначе, никад немам никаква очекивања од припремних утакмица нити их сматрам меродавним за процену стања тима али биће интересантно први пут видети на делу неке нове играче.
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Treba u ovakvim utakmicama videti koliko mogu Baždar , Milovanović i ostali klinci, mada tek je početak priprema i treba dati iliji i momcima vremena da se vidi ima li tu štofa za Partizan.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Fejsa ce odigrati odlicno, to je izuzetan fudbaler i ni malo ne sumnjam u njega.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.382
Reaction score
3.198
Локација
Tamo gde su Grobari
Raduje me svaka utakmaica Partizana pa i ove prijateljske. Jedva čekam da vidim kako sve to izgleda.

Jedino neznam zašto nam ArenaSport odredjuje termine i ovih prijateljskih utakmica.. Pošto cigani igraju u prijatnijem terminu u 19h mi moramo po vrućini od 17:30h.
Razumem termine za prenos ali zar cigani moraju biti uvek u prednosti pa i u terminima na prijateljskim utakmicama. Zašto ne igrasmo od 21h.


Zato što i nema neke razlike između prijateljskih i takmičarskih utakmica cigana..
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Je li gledao neko utakmicu protiv Kluza? Jesmo li stvorili neku sansu,gledao sam prvih pola sata i odustao,dosadan fudbal,lomili se i jedni i drugi da sacuvaju loptu,bezidejno,sporo,nista novo i sa ovim Stolicom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
FK Jedva Smo Se Skupili. Srdačn pozdrav za mentolčinu od SD koji strateški radi rokove, ma milina božija.

Ja sam odgledao celu, nisam nešto loše a ni dobro video obzirom na improvizaciju. Jedan posve nebitan meč jer nemamo kompletan tim zahvaljujući bugarskom zadušničaru Ilievu.

@Vlad nisam siguran da će nam doći Soro verujem da je više patka, ali je po svemu što sam video jedan jeben igrač. Mislim da je oličenje modernog defanzivnog veznog koji je takodje i prodoran sa izuzetnim pregledom igre. Čovek je u stanju da povuče loptu i preleti par igrača bez problema. Evo zašto su ga pevci tražili, video.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Evo Grobari da se mi ne bismo bez veze gložili ovde, da li su nam na vreme stigla pojačanja, kakvi su nam igrači, trener i slično, da podelim sa vama šta sam čula večeras, javno, na TV-u...
Gledam na Areni prilog sa ove promocije knjige Petera Čeferina, i naranvo prisutan i Aleksander, sin njegov. I Aleksandera intervjuišu ovi sa Arene i pitaju ga, između ostalog, da prokomentariše što će Srbija imati direktnog učesnika LŠ one tamo sezone, i on mafijaš kaže, doslovno "lepo je što se klub koji je bio prvak Evrope, na takav način vraća u takmičenje" !!!!

Ko ima mogućnost, neka vrati tu emisiju, bila je posle naše utakmice protiv Kluža..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top