Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
dovoljno je pogledati CV njegov,gde god je trenirao i to male klubove,provodio je po par meseci,nesto slicno kao i stolica,ja bih bio prezadovoljan da prodje ove maltezane i da bude drugi u prvenstvu,maltezane mozda i prodjemo,a da bude drugi hmm,videcemo posle 2-3 meseca dal sam bio u pravu,voleo bih da nisam,ali...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
E sad pocinje ono glavno dali smo ciganima foru od 10 boda,moze nam se.Ovo stizemo,kako,neznam ali Flash Gordan zna.
Ako se ovo moje seruckanje obistini stavljam vucelica na avatar,jebo ga vucic u usta metiljava.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kako biti prezadovoljan drugim mestom u šugavom prvenstvu, na koju foru?
Nemoguće ga je osvojiti, to stoji, ali čemu zadovoljstvo?!
zato sto smo u kurcineli.
zato sto nemamo igru, a mozda ni igrace sa kojima smo mirni bar za "titulu vicesampiona".
zato sto drugo mesto donosi kvalifikacije za ls..koje zeljno iscekujem samo ako padne meteor i krene se u reset
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ovo je zakrpa klasična. Nisam očekivao da će Petrić prihvatiti ovako nešto, s obzirim da čovek ima druge izvore prihoda... Al eto... Jos jedan čovek manje...

Iznajmiš obezbedjenje da bi Vazura bio miran, a igrače ostaviš na milost i ne milost, organizovanom maltretiranju ne bi li i to malo kvaliteta zapalilo preko čim dobije prvu priliku.

Biljana Obradović (nevezano za to da li dobro radi ili ne) je jedno krtako vreme bila jedini operativac u klubu... Ona je predstavila novog trenera sa izrazom lica kao da stoji pred streljačkim vodom.

Klub ne postoji. Aj da ga napravimo iz početka. Ni jedan uspeh, ni jedna pobeda, ni jedno pojačanje ne smeju biti razlog da se milimetar odustane od progona najdestruktivnije, najnelegitimnije i najjadnije uprave u istoriji kluba!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
765
Reaction score
1.877
Stolica se bas pokazao kao ozbiljan.

I Stolica je zadržao Mišu Filipovića za kondicionog trenera i deo sručnog štaba, tako da si u pravu što se tiče ozbiljnosti i Stolice.
Po mene ni jedan ni drugi nisu nivo trenera za Partizan
Meni ova smena trenera liči više da uprava samo želi ta time sačuva svoje mesto tj eto kao oni dovode legende kluba...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.085
Reaction score
5.029
Локација
vezenemam
I Stolica je zadržao Mišu Filipovića za kondicionog trenera i deo sručnog štaba...
"Miša Filipović"kada se pominje miša pilates?:puke:
Štetočina, "vojnik kluba" sa stalnim radnim odnosom, najbolji je pokazatelj ozbiljnosti šefa struke.
Koja god promena da bude a miša bude deo stručnog štaba zadužen za kondiciju, od te priče, za nas, nema ništa.

Neko napisa i kako je Petrić "Stolica 2". Daleko je on od stolice, nije čak ni tronožac, više je goli patos.
Ali ako je to cena da ovi lešinari napokon odu, dobro. Samo još kada bi i duh zaštitnik smrdije odmsrdeo svoje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nije mi jasno da mi kao Partizan angažujemo trenere koji ne mogu da nađu klub u našoj bednoj ligi. Koji smo mi nivo onda? Ako nema nijedan Srbin, neka dođe Makedonac, Turčin, Grk, Rumun, Poljak?
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
U kakvoj letargiji smo mi navijaci Partizana, mislim na prave navijace, bice potrebno cudo da se klub otarasi ovih pacova. I jos jednom da iskoristim priliku da cestitam novinarima Srbije. Svaka cast sedma silo zemlje Srbije.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ajmo Gordane, da se bar malo moral digne, dobijemo sad Mladost, pa one cipiripi spartance sa Malte za grupnu fazu cipiripi evropske lige, i aj u kurac.
Ne vidim da će nam nešto mnogo doneti novi trener s obzirom na stanje u klubu, ali svakako podrška!
Nadam se barem podizanju morala, kao kod Batice, a i ova situacija me neodoljivo podseća na dolazak Batice posle Đukića sa onim 0 timom, samo što je ovaj još gori... Al aj bar da suđenje bude iole normalnije, jer su Baticu krali nenormalno koliko se sećam, kao i Đukića, Sava.

Imamo sada i dosta dobar raspored u Ligi, ali ono što nenormalno brine je nenormalno nepostojanje smislenih igrača na klupi, al aj, nadam se dobrom. Gore od ovoga niza pod Stolicom će teško biti.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Ja se kladim da Petric nije imao u plaanu ni da se bavi trenerskim poslom, inace, od kad on ne vodi niti jedan klub? Ali eto dosao je poziv Partizana pa u fazonu "Hajde da pokusamo" iako je pre toga bio u opustenom fazonu, nevezano za fudbal. Sad vidim na Wiki, zadnji klub bila Gorica, 2020. Ja ne znam kako takav covek uopste ima neku ambiciju da vodi Partizan? Hteo sam da mu dma vremena da donosim neki sud, naaravno, i dalje to vazi, ali mislim da ce ovo da bude zesci fijasko, daj Boze da gresim.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.485
Reaction score
29.155
Локација
Novi Sad

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.208
Reaction score
33.444
Локација
vaginamandibularia
U ovoj sezoni muceni lutovac je igrao svaku poziciju sem stopera i golmana.
Toliko o kvalitetu i kvantitetu fudbalera koje posedujemo.

A Petric ako uspe da bude drugi sa manje od 20 zaostatka i da ne bude pertardiran u utakmicama sa kurvom 1, od mene ima kapu dole. za ove matezane i kojekakvu evropu me ove sezone iskreno zabole kurac. Bilo koja ozbiljnija ekipa u ovom takmicenju bi nas petardirala.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
- GOVNA pregovaraju sa Savom...
- GOVNA potpisuju Nađa kao pomoćnika!
- Savo saopštava da traži svoje ljude, što znači da ima plan da skloni sve ili veliku većinu iz trenutnog stručnog štaba!
*** PREOKRET ***
- Savo odustaje od trenerske pozicije!!!
- GOVNA potpisuju Petrića posle 30 sekundi!
- GOVNA, ne iz kluba već medijska GOVNA, saopštavaju da je Savo odustao od posla jer nije uspeo da okupi svoje ljude (šatro neki rekli da nisu radi da rade u ovakvim uslovima). *(Niko živi više ne pominje pare Olimpije, sad je drugi problem. Ja koliko znam, ako hoćeš neki posao da sklopiš i ako odmah dobiješ pozitivan odgovor - super, ali ako čuješ NE, pa sigurno ne okrećeš odmah glavu i ideš kući već pregovaraš za krajnje DA. Naravno, neko ostane kod NE, ali malo mi čudno da za sat vremena uspeš ili ne uspeš da ispregovaraš sa 4-5 ljudi i odmah odustaneš. Ali ok, neka bude da je to iako meni više liči da GOVNA nisu htela neke ljude da sklone a na to me navodi niz od gore do dole)*
- Petrić na predstavljanju kao da je nateran da dođe, GOVANA nema nigde, ni izjava, ništa, jedina osoba koja kao nešto radi je ZOMBI sa Pinka!
- Nađ ostaje pomoćnik!
- Ostatak stručnog štaba ostaje gde je i bio!
- GOVNA i dalje u foteljama sa unapred potrošenim još jednim imenom na trenerskoj klupi!


Ne mogu da se setim ali nešto mi je jednom prilikom opasno zasmetalo kod Petrića ali sigurno nije bilo ništa preterano važno čim sam zaboravio tako da bih mu poželeo dobrodošlicu. Ne uliva mi nikakav optimizam njegova biografija a naročito ne njegova pojava. Čovek izgleda kao da je preuzeo da za nekog ide u zatvor na nekoliko godina. Još izjava da će ove probisvete sa terena pustiti da igraju kako znaju, nešto u tom smislu, pa jebote! Nemoj mi više dizati samopouzdanje i nadu leba ti! Pusti me da se patim u ubeđenju da bar ne može gore. Teren će pokazati šta nas čeka. Trener može doneti promenu ali Gordan ne, tako da ukoliko nas u narednih 2-3 kola protivnik ne napadne, sudije nam budu naklonjene, mi dobijemo lagano u smislu otpora protivnika onda sam mišljenja da nas opasno nameštaju, da se opustimo i ponadamo, a onda nas pogane ciganšture odvale! A možda i derbi pokaže ˝svašta˝ i ništa pa bude nula. Ali u ovom momentu je nemoguće da neka ekipa ne želi da nas pobedi, pa i ponizi, jer mi nismo na niskim granama, mi smo sa sve tim granama spaljeni u kabinetu najvećeg GOVNETA koje je ova zemlja imala.
Imamo GOVNA u Upravi, imamo Pinkovih GOVANA u svakoj strukturi kluba, nemamo sportskog direktora jer je bivši zaratio sa GOVNIMA ali zato imamo njegove igrače u timu, imamo od Vazure GOVNETA igrače u timu, imamo ljude u stručnom štabu koji veze nemaju a od kojih je bar jedan rovac GOVANA iz Uprave, imamo igrače pod fantomskim ugovorima koji sutra mogu da se spakuju i odu, imamo dug da se padne u nesvest, imamo raspad tribinu, imamo raspad stadion, imamo raspad medije koji nas prate, imamo idiote koji prenose naše utakmice...

Pa stvarno sve imamo tako da
Brave face.jpg
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.425
Reaction score
11.841
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Petrić na predstavljanju kao da je nateran da dođe...
Nemam informacije, od bilo koga, oko Petrićevog dolaska.
Sam sam došao do zaključka da je morao da se prihvati ovoga da bi očuvao svoje poslove sa gradnjom.
Nadam se da neće moći da nađu sledećeg koji će morati da se prihvati Partizana, već da će sledeći želeti da se prihvati Partizana, uprkos svemu i u inat svima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top