Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Nemoć u odbrani, nemoć u napadu. Ispod svakog očekivanja. Ne verujem ni da su najveći pesimisti očekivali ovako lošu igru danas. O tankoj klupi ne vredi ni pričati. To je posebna tema. Nemamo dovoljno ofanzivnih veznih igrača. Nemamo zamene za Natha i Andradea. Nedopustivo.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Onaj ko veruje u titulu ove godine, ili ne zivi u srbiji ili je lud. Ovde real ne bi bio prvi.
Nemojte ljudi trositi zivce na gluposti. Veliki bi bio uspeh da opet udjemo u neke grupe u evropi i odrzimo kakav takav koeficijent. Meni je zadovoljstvo sto ne gledam Jojica vise jer je ono bilo mucenje prosle godine...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.818
Osećam se bedno.
Da sam neko u klubu, upravi ko odlučuje o igračima, trenerima, logistici, znao bi da sam i ja kriv za ovako nešto, da neznam da radim posao kako treba i time štetim Partizanu. Dao bih momentalnu ostavku i nek dodje ko zna i ko će Partizan da vrati gde mu je mesto i osvaja titule.

Ove uz uprave zabole uvo sve do jednoga.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Pojedinci jedva docekali kiks da bi se lijecile frustracije, ali na pogresnom mjestu iskaljujete bijes. I sta je vise sa poredjenjem trenera? Stanoje, Savo, nijedan titulu nije uzeo u zadnjim mandatima. Zelim da gledam fudbal koji Stolica forsira, ali mi jako ide na zivce sto niko ne pokaze muda i javno kaze sta se u klubu desava. Evo ni Savo ni Stanoje ni rijeci nakon sto su otisli. Valjda se plase za svoje trenerske karijere, da ih buduci poslodavci ne bi izbjegavali jer pricaju protiv uprave…Vole oni Partizan al u kurcu, vole ga dok imaju koristi od njega, a nama skracuju zivote. Upravi zelim sve najgore, zauvijek.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Svako ko spomene stanoja samo jedno pitanje - sta je stanoje osvojio ?!

E to isto ce i stolica... i krenuo je njegovim stopama vec smo "popunjeni", samo jos da nam objasnjava box to box price i tu smo...

ali besmisleno je pricati i o stanoju i o stolici zna se da riba smrdi od glave

Tri titule i Kup Srbije.

Uz plasman u Ligu šampiona i najbolji evropski rezultat unazad 10 godina (evropski fudbal u martu).

Ni mnogo bolji bivši treneri Partizana ne mogu u rang Stanojevića. A ne ovaj sa dvije utakmice na klupi.

Nije sve u osvajanju. Ima nešto i u izvlačenju maksimuma iz onog što imaš na raspolaganju.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
653
Reaction score
5.195
Локација
Nis
Necu besan da komentarisem mec ali me zanima sta se desavalo pre meca pa je Stolica ovo izjavio?
„ Mislim da je ova utakmica izmakla kontroli iz raznih razloga, videli ste način na koji je pristupljeno samoj utakmici. Hteli smo da smirimo to, da unesemo više mirnoće, ali razni faktori su uticali na to da ne bude tako. "
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma nek' su 100 faktora uticala, ovo nije smelo da se igra nereseno. To je ista ekipa koju su cigani deklasirali sa 4:0.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Podrška za momke i trenera !!! Mnogi toga nije štimalo večeras, ali se mora priznati i da je Radnički dobra ekipa. Odvratne njuške, ali znaju fudbala. Ove godine biće iznenađenja dosta...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.087
Локација
Kipar
Podrška za momke i trenera !!! Mnogi toga nije štimalo večeras, ali se mora priznati i da je Radnički dobra ekipa. Odvratne njuške, ali znaju fudbala. Ove godine biće iznenađenja dosta...

U pravu si bre! Nije stimalo ali je Radnicki odlican 5, znaju fudbala. Bice iznenadjenja!
Idemo dalje za sve pare! Srbija do Tokija!
Sta se ovde pise majko moja.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Jako losa energija. Ne smes ni u kakvoj situaciji da dozvolis da te igraci radnickog nadigraju u tom segmentu. Briga me i da imas jednu zdravu nogu.

Agresivnost doneli Belic i Terzic, pogotvu prvi. Imao je par rizicnih dodavanja unazad, ali je bar promenio nesto u igri. Holender zalutao, Lutovac nije za Partizan, Menig medju boljima ali je morao da doda loptu na 1-1. Filipovic da se dozove u pamet, previse ispada. Vezni red los, pogotovu defanzivno - konstantno su mogli da pridju na 40 metara od naseg gola bez vecih problema.
Mislim da nam je potrebna promena formacije. Zdjelar nije tip veznog koji se spusta na stopera, a deluje mi da je takav tip potreban za ovaj sistem (Fejsa), videli smo kako je to izgledalo protiv Fenera gde smo delovali ozbiljnije defanzivno nego veceras. Da nam liga i uprava nije ovakva kakva jeste, verovao bih da moze da se spasi sve ovo, ali ovako tesko.

Ne verujem da ce nam ofanzivni deo ovako lose izgledati jer su ti dva glavna vezna imali ocajne utakmice, ali se plasim za odbranu gde konstantno neko ispada. Siguran sam da je to do sistema, nisu igraci toliko nekvalitetni, videcemo da li ce biti promena tu.

Imao sam osecaj kao da je pola igraca igralo Stanojevicev sistem, a pola Stolicin. Malo bunarimo, malo preskacemo sredinu, pa vezemo par dodavanja, napravimo visak i onda vracamo nazad. Dosta konfuzno i iritantno za gledanje.

Radnicki nista specijalno nije, igraju na Mitrovica pa sta on individualno uradi. Ne treba ih dizati bez veze, dali su nam dva gola na nasa dva ogromna kiksa i nemogucnost da zatvorimo stranu na kojoj on igra.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.541
Локација
Из Чикага (моји...)
''Takođe, visoka trava ne doprinosi kvalitetu. Neko može da pomisli da je meč bio atraktivan zbog broja golova, ali nije dozvoljena prava fudbalska predstava“, kaže Stolica.

знао сам да ће нас неки јад снаћи:cool:
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Никаква подршка ,,момцима", тренеру итд. То је одавно испупшена прича. Подршка ,,момцима" значи подршка управи која их је окупила, а то опет значи пишање себи у уста. Сви имају боље уговоре него ове пичке из Радничког, па ако су они пргави, оштри, безобразни па и ми морамо бити али пута три. Клупу апсолутно немамо, а у оваквом систему такмичења она је један од битних фахтора. Нама измјена значи да смо аутоматски 30% лоши у односу на стартну поставу.
Комплетној управи укључујући и скупштину желим све најгоре у животу.
Уколико коначно не уследи некакав облик организованог бунта на стадиону онда нас и треба јебати на сваком кораку.
Овај тројац из управе наркоман, ретард, удбаш мрзим из дна душе.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Prvi gol koji smo primili je klasicna golmanova greska,balonjara koja polako pada u peterac,morao je da izadje da hvata to,ili bi je uhvatio ili bi se svirao faul nad golmanom. Jako losi smo bili danas,pitanje je dal smo i ovaj bod zasluzili. Vec sam rekao i evo ponovicu,Mitrovic iz Radnickog je igrac koji sa 19 godina pravi ozbiljnu razliku na terenu i morali smo ga dovesti kad smo vec trazili krilo i to bonusa,nadam se samo da nece kod cigana.
Druga stvar,uporedite igrace koji dolaze u ciganiju i novac koji se daje za to sa ovim sta mi radimo,to je trka u kojoj ne mozemo ni da se trkamo a kamoli da pobedimo. Na klupi im sedi igrac placen 2.5 miliona,Motika,i pored toga gledaju da dovedu i Mitrovica malog kao sta?? Trecu zamenu?
Povrh svega toga igraju skoro sve "prijateljske" utakmice u ligi,zna se sve odavno,jednostavno nije ti dozvoljeno da budes prvi. Mi treba da se skoncentrisemo na evropu(da igramo grupe bilo kojeg takmicenja) i na derbi(da im jebemo mamu cigansku svaki put ili da umremo pokusavajuci). Da se da treneru sansa da igramo lep i napadacki fudbal,da se tu i tamo i klincima daje sansa,da se pravi zdrava prica. Jako mi je zao za Banjca sto se nismo ni potrudili da ga dovedemo,em je odbio cigane dva puta em je odlican igrac,kao i ovaj mali Mitrovic,za toliko smo mogli da se isprsimo. Ali da,treba i Vazura da zivi,kakvi kurac transferi i placanje igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top