Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Normalno da je sada nemamo jer ste se svi od reda pravili neutralnim. Pocerali na ovaj ili onaj nacin sve prave navijace i zlo zavladalo. Sad se cudite sto imamo ekipu na istoku. Pa normalno da ce je imati.
Imali ste Zabranjene imali ste posle Partizanovce, oni vam dobri nisu bili da stanete uz njih. E sad nema plakanja kad krenu momci u crnim majicama i sa kacketima da prevaspitavaju istok i zapad.


Ako vama sad nije jasno da odje vise nema podrske ni fudbalerima ni trenernu niti ikome. Ako vam sad nije jasno da svaku utakmicu treba prekidati od prvog minuta i pjevati konstantno potiv uprave..ja onda ne znam sto da vam kazem.

Ako vam sad stanje nije alarmantno onda ajde da dizemo svi ruke i da se oprastamo od fudbala.





Sta to znaci? Da covjek nema kicmu, obraza, pa se prihvatio samo pare da uzme, jer realno on nidje ni priblizno ovolike pare uzet nece.





Prvo ste vi sa istoka i zapada morali to da dozvolite, pa tek onda drzava. Imali ste dvije opozicije na stadionu. I pravili ste se neutralnim jer to nije vas posao, to vas ne zanima, to su navijacke price i te fore.

Ubili smo se da vam objasnimo da nije tako i da nam se pridruzite. Okretali ste glavu svaki put.
Izvolite sada rezultate vaseg rada. I nema potrebe da se zalite vise na tu "paravojsku" kako kazete. To ste birali i eto vam je sada.


Prastajte nervozan sam kao pas od sinoc, ne pusta me i dalje.

Ne pisem vise na FK temi niti cu odgledat ijedan mec vise. Mazohista nisam nitu cu biti, nemam 15 godina da bih se lozio na mazohizam. Ako organizujete neke proteste protiv juga i uprave ja sam tu. Samo javite dan unapred da se organizujem zbog posla i prevoza do BG-a.

Svako dobro, do nekih boljih vremena, ja dizem ruke od fudbala.
Ko je prvobitno doveo na jug ljude koji tu ne pripadaju?? Pa kad se obilo o glavu onda bezanija na istok a neki se i priklonise. Naravno da smo okretali glavu od sranja za koje ni jedan normalan navijac nije odgovoran i puca mi kurac za vase gluposti,to su rezultati vaseg rada,sto ne ispravise gresku ti koji su odgovorni za dolazak zla?? Sad je tebi kriv normalan navijac kojeg zanima samo Partizan i boli ga kurac da ucestvuje u kriminalnim obracunima i da se priklanjama bilo kakvim frakcijama i ljudima od kojih su mnogi odgovorni za ovo? Sramno je da pises takve stvari.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ni da smo duplo jači titulu ne bi videli zbog upravljanja fudbalom od strane najgorih kriminalaca.
Stolica kod mene i dalje ima plus zbog neprodužavanja ugovora sa mnogim polufudbalerima. Zadovoljan sam pojačanjima, Andrade i Dijabate (naročito) biće nosioci igre. Sinoć nismo mogli da probijemo bunker gostiju (da li će tako igrati i protiv čerge ???) prvenstveno zbog nedostatka "poslednjeg pasa", odnosno zbog toga što nemamo niti će nam dovesti pleja. Natko i Andrade nisu profili igrača za tu poziciju, čak mislim da bi Dijabate bio koristan iza Rikarda.
Sve u svemu, ovo nije bitka za titulu, ovo je borba za goli opstanak kluba. Moramo ući zbog finansija bar u LK a o nečemu većem tek kada nestane ovo zlo koje je privatizovalo državu.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nazalost razvoj situacije vec je poznat ! Stolica nece pobediti iduce nedelje u pazaru, smenice ga i zameniti nekom novom budalom (videcemo odakle ce biti izbunaren taj trener) tim nedovoljno dobro selektiran, gde se iz avijona vidi da fali 4-5 kvalitetnih fudbalera. Rezime nazalost jos jedna u nizu sezona za zaborav !
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.087
Локација
Kipar
Odavno jedan remi nije boleo kao ovaj. I ne zbog izgubljenog boda nego zbog beznadja u kome se fudbalski klub nalazi. Atmosfera straha na stadionu u trenutku kada ce se Partizan, sada kao novi stadijum, boriti za drugo I trece mesto vec posle tri kola. Da li nas to pripremaju za novo vreme koje ce ogoljeno imati samo jednog prvaka?
To dovodi coveka u stanje ravnodusnosti i anestezije prema svemu vezanom za fk. To je verovatno I bio cilj onoga kome je san bio da unisti Partizan.
Neverovatno je da smo dovedeni u bezizlazno stanje gde nema ni teoretske sanse da se stvari promene. U zemlji gde je drzava stala iza jednog kluba neverovatno je da Partizan nema nikog svog.
Ostaje samo vera u cudo, neki fudbalski Zeljko Obradovic i to kada se drzavni klub zasiti liga sampiona I titula prvaka. Da li cemo ziveti dovoljno dugo da to dozivimo? Nisam siguran.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.941
Локација
vezenemam
^
Ozbiljnost i ambicija šefa struke vidi se po prisustvu/odsustvu miše-lakmusa (poznatijeg kao miša-pilates). Sve i da Klop dođe, ako je u njegovom stručnom štabu ta kreatura zadužena za kondiciju, od te priče nema ništa, došao je samo kao marioneta. Toliko o "sistemu" i "čekanju".
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
Mene ova ekipa od sada interesuje samo u slucaju bilo kakve akcije za ozdravljenje, po ma koju cenu. Ja da gledam i da se nerviram kako decko koji godinama gine za Partizan stoji mirno pred 50 ciganstura i narko dilera koji su okupirali nas jug, nemam nerve.

slika.jpg
\

Kada neko od nasih velikih imena koji imaju ugled, starih navijaca koji imaju bilo kakve veze u policijskim i drzavnim organima ili vec bilo ko sa nekakvim uticajem pokrene bilo sta, ja sam drugi. Nemam problem da me prebiju i iseku, ali imam problem da nastradam znajuci da gamad nece odgovarati. Ne mogu zbog porodice.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo slađenje nad kiksevima zbog lamenta nad sudbinom Stanojevića je nešto najgluplje ili najbezobraznije na ovom forumu još od čuvene epizode “kafe kuvarice mrze DV”.
Ne znam kako do mozga ne dođe vrlo jasna činjenica, da ne postoji dualizam Stanoje Savo itd, a još manje Stolica Stanoje itd.
To što ovaj tim liči na šta liči, ne znači da Stanoje nije trenerska beskičmena krpa “doktor za bunkere” i cigane al ako im prvog špica igra kaluđerović i vodi ih debeli narkoman iz čačka ili kristić ili ko već, koja će klimati glavom Đuriću na dovođenje Boje i tražiti igrače iz 2010 u 2021 godini.
Ne isključuje jedno drugo ne znam dal je neophodna neka ozbiljna umna gimnastika da se to shvati, i ako dođe sledeći gori od Stolice, to ne znači da je ovaj dobar.
A što se tiče uprave, ja nikad nisam poturao šta treba i kako, ali mislim da je krajnje vreme za potpuni otklon od kluba i apsolutni bojkot, te priče “dođite na stadion, puna podrška pa da ih zajedno oteramo”, to možda kad na kurcu naraste nokat sa sns batinašima koji hvataju običan narod.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Toliko je sve obesmiljeno da ne znam sta pametno da kazem. Ne znam ni sta je resenje. Mislim, znam. Resenje je da pickousti padne sa vlasti, ali to se nece dogoditi u dogledno vreme.

E, sad, da li je poenta da masovno ljudi dolaze, pruziti neki otpor, pa da nas onda biju i hapse neki debili koji imaju odresene ruke i koji nece najebati nikada, ili jednostavno bojkotovati sve utakmice do daljneg, ne znam.

Ali, jedno znam. Ljudi kiji obitavaju na jugu su mi postali ogavniji od cigana. Gomila placenika i bednika koji su tu da stite upravu i pedera na vlasti. Partizan ko jebe. Nisu to Grobari, to su picke.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
I bojkot je nesto konkretno... Drugo trenutno nije realno... Mada njima prazne tribine ne smetaju, naprotiv.

To ne menja cinjenucu da je ovo klub, koji sem boja i grba skoro nista nema sa izvornim Partizanom. Već sada je bivši...

Ovo treba bojkotovati, a ako smo ikad bili klub, ima ljudi koji su u njemu proveli najvaznije godine u zivotu i njima bi trebao da znaci vise nego nama, koji smo sa strane, a pritom imaju i kompetenciju i tezinu da se njime bave. Nek se neko od njih osmeli, ako mu je bitno, pa da ga podrzimo. Ako takvih nema, ako klub u zadnjih 20 godina nije iznedrio jednog takvog, onda nismo ni bili klub...

A organizovani navijaci su postali obicno zlo, hteli to sebi da priznaju ili ne. Da neko postrojava Sasu Zdjelara i Bibrasa Natha, samo zato što ima motku to je tuzno i mene je sramota umesto njih...
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
I bojkot je nesto konkretno... Drugo trenutno nije realno... Mada njima prazne tribine ne smetaju, naprotiv.

To ne menja cinjenucu da je ovo klub, koji sem boja i grba skoro nista nema sa izvornim Partizanom. Već sada je bivši...

Ovo treba bojkotovati, a ako smo ikad bili klub, ima ljudi koji su u njemu proveli najvaznije godine u zivotu i njima bi trebao da znaci vise nego nama, koji smo sa strane, a pritom imaju i kompetenciju i tezinu da se njime bave. Nek se neko od njih osmeli, ako mu je bitno, pa da ga podrzimo. Ako takvih nema, ako klub u zadnjih 20 godina nije iznedrio jednog takvog, onda nismo ni bili klub...

A organizovani navijaci su postali obicno zlo, hteli to sebi da priznaju ili ne. Da neko postrojava Sasu Zdjelara i Bibrasa Natha, samo zato što ima motku to je tuzno i mene je sramota umesto njih...
Ali meni nije jasno sta znaci bojkot? Sta dobijamo sa time....Pa Jna i tako zvrlji prazan na utakmicama bude po 2000 ljudi od toga 1500 na jugu....I tavo ja stanje vec par godina i sta?Zabole njih uvo za bojkote i prazan stadion pa oni to i zele....
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
533
Reaction score
2.144
Локација
45
Стварно разумем сваког ко позива на бојкот и коме се све огадило толико да више ни не помишља да иде на стадион, али како не видите да је то буквлано оно што они хоће? Ево рецимо да се некако сви сложе и договоре и да нас буде НУЛА на Истоку и западу до краја сезоне, шта би се онда десило? Па ништа. Њих 200 би певали и даље сами са собом, вазура би и даље оверавао борделе, илиев наставио да се боде итд..
Једино што бисмо изгубили и ово мало бунта што имамо за нашу душу..
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
I bojkot je nesto konkretno... Drugo trenutno nije realno... Mada njima prazne tribine ne smetaju, naprotiv.

To ne menja cinjenucu da je ovo klub, koji sem boja i grba skoro nista nema sa izvornim Partizanom. Već sada je bivši...

Ovo treba bojkotovati, a ako smo ikad bili klub, ima ljudi koji su u njemu proveli najvaznije godine u zivotu i njima bi trebao da znaci vise nego nama, koji smo sa strane, a pritom imaju i kompetenciju i tezinu da se njime bave. Nek se neko od njih osmeli, ako mu je bitno, pa da ga podrzimo. Ako takvih nema, ako klub u zadnjih 20 godina nije iznedrio jednog takvog, onda nismo ni bili klub...

A organizovani navijaci su postali obicno zlo, hteli to sebi da priznaju ili ne. Da neko postrojava Sasu Zdjelara i Bibrasa Natha, samo zato što ima motku to je tuzno i mene je sramota umesto njih...
Ali meni nije jasno sta znaci bojkot? Sta dobijamo sa time....Pa Jna i tako zvrlji prazan na utakmicama bude po 2000 ljudi od toga 1500 na jugu....I takvo je stanje vec par godina i sta?Zabole njih uvo za bojkote i prazan Jna...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Stojance je ubo sustinu, AS, Savo, Stolica, bukvalno je svejedno, otici ce Stolica, doci ce Kiza, otici ce Kiza, doci ce Djumi, a samo (viv) oni ostaju i ne preuzimaju odgovornost, nizasta. Kivan sam na sve, nek kaze barem neko nesto, ne mora eto ni na av da sere, nek kaze sta radi trojac i nek ogoli stoku, ja bih to uradio pa makar vise dana ne radio kao trener. Medjutim kurac, svima su interesi ispred Partizana. Postrojavanje igraca je odvratno na svaki jebeni moguci nacin.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ali meni nije jasno sta znaci bojkot? Sta dobijamo sa time....Pa Jna i tako zvrlji prazan na utakmicama bude po 2000 ljudi od toga 1500 na jugu....I tavo ja stanje vec par godina i sta?Zabole njih uvo za bojkote i prazan stadion pa oni to i zele....
Zvrji polu prazan, kad bi bio skroz prazan to bi lose izgledalo, pa bi to mozda nesto uticalo...

Ali i sam sam rekao da njima prazne tribine ne smetaju previše.

Pravi protest, bez da ima vec spremna prica, ko klub preuzima itd. je cist suicid... Bez ikakvog efekta. I apelujrm na sve ljude da niko zbog fudbala ne rizikuje da dobije letvu po mozgu.

Ako nam ipak smeta što nam na našem stadionu dovode falange da nas biju ko pse, e za to vredi dobiti po glavi, al to je više u domenu 'borbe za slobodu'.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.169
Bilo je veliki optimizam i kod nekih igraca da ce ova sezona biti mnogo bolja od predhodne kako je pocela bice gora. Stolica i uprava gube nama vreme i godine jer niti cemo videti bolju igru niti cemo nesto osvojiti ove sezone. Kako su poceli da rasprodaju igrace sto imaju neku vrednost valjda se i upravi blizi kraj.Ako se nesto pod hitno ne promeni i to odma ni evropu necemo videti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Стварно разумем сваког ко позива на бојкот и коме се све огадило толико да више ни не помишља да иде на стадион, али како не видите да је то буквлано оно што они хоће? Ево рецимо да се некако сви сложе и договоре и да нас буде НУЛА на Истоку и западу до краја сезоне, шта би се онда десило? Па ништа. Њих 200 би певали и даље сами са собом, вазура би и даље оверавао борделе, илиев наставио да се боде итд..
Једино што бисмо изгубили и ово мало бунта што имамо за нашу душу..
Čisto da budem pre
Стварно разумем сваког ко позива на бојкот и коме се све огадило толико да више ни не помишља да иде на стадион, али како не видите да је то буквлано оно што они хоће? Ево рецимо да се некако сви сложе и договоре и да нас буде НУЛА на Истоку и западу до краја сезоне, шта би се онда десило? Па ништа. Њих 200 би певали и даље сами са собом, вазура би и даље оверавао борделе, илиев наставио да се боде итд..
Једино што бисмо изгубили и ово мало бунта што имамо за нашу душу..
Čisto da budem precizan napisao sam svoj stav, daleko od toga da pozivam na masovni bojkot, ali ga vidim kao najmanje loše rešenje. Prvo da bi nas bilo 10000 na tribinama mora da postoji neka pozitivna atmosfera oko kluba i da navijače na tribinu vrate ili klub ili glavna tribina. Sve tri stvari su nemoguće, poslednji put je brojnost postojala za vreme možda Savinog mandata zbog neke nade u neki novi put, zanimljiv tim koji se kolje s mutd itd, ali i to je bilo kratkog daha.
Dalje sve i da se desi čudo i da se bez besplatnog ulaza omasovi stadion sa 10k plus navijača. Uvek se prvo popuni jug. Zbog cene, zbog mode da su tamo najvatreniji itd i zbog generalne nepismenosti navijača o događanjima u klubu. Tako da direktno imaš već obezbeđenja na bočnim zatvoren sever i dobro pun jug a ti želiš da povedeš neki protest. Praktično nemoguće pogotovo ako kažemo da se masovnost dobija i sa porodičnim ljudima koji žele s decom da dođu na utakmicu.
Dalje pitanje svih pitanja i zašto onaj bojkot sa zekom jeste bio onako mučan je “ko posle”. Nisam insajder ali znam ko je sledeći - Ostojina struja sns koja vreba. Ne kažem da će biti gori, ali teško je čistog obraza reći da želiš drugo sns krilo.
Razumem sva druga gledišta ali kažem meni je bojkot najmanje loše rešenje, u teoriji da nas bude 20k raskurcamo jug i obezbeđenje, ali znamo koliko je realno.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.619
Локација
Beograd
Možda ja dolivam ulje na vatru ovim, ali jače je od mene.
Kad na jednoj strani imaš grupaciju koja brani lične interese koji nemaju nikakve veze sa Partizanom, fudbalom i sportom, a na drugoj entuzijaste, simpatizere i ljude koji to gledaju kroz sportsku prizmu, onda dolazi do ovoga. Jedni su organizovani tako da svim silama čuvaju taj interes, legalnim i nelegalnim sredstvima. Drugi imaju luksuz da imaju mišljenje i potpuno suprotne stavove koji nikad neće rezultovati nekim jakim buntom ili akcijom.
Mi sad ovdje na forumu da dobijemo šansu da zamjenimo upravu ne bi se mogli dogovoriti ko će biti novi ljudi. Stalno analiziramo, gledamo u sitna crevca, ne postoji igrač koji je svakome dobar, a kamoli potencijalni menadžeri i organizatori.
Pričamo o nekim legendama kluba. To su sportske legende, a za vođenje fudbalskog kluba treba naći menadžere, finansijske i marketing stručnjake, ljude od inicijative. FK Partizan je jedno od najvećih preduzeća u Srbiji, sa ozbiljnim novcem u pozadini. Logično je da onaj ko je na vlasti kontroliše takvo preduzeće. Trenutno nije u interesu da to preduzeće posluje pozitivno sa zadovoljnim članstvom. Da li će tako ostati zavisi od procjene štete koja nastaje od tog nezadovoljstva.
Konkurencija igra prljavo, ali glupo. Meni ni oni ne djeluju zadovoljno. Cijela Evropa zna da se sve namješta za njih. Kako onda ti igrači i treneri da imaju prođu vani? Kako da menadžeri i agenti dobiju masne procente?
Ja uopšte ne zavidim ovima iz kolektora. Sve ovo što imaju dobili su na kamatu od zelenaša i sve se dublje i dublje ukanaljuju. Mi i dalje prodajemo više igrača strancima, i dalje postoje neka djeca koja mogu dobiti 3 miliona. Biće ova sezona povuci potegni, ali vidjećete na kraju će opet iskočiti neki talenti i biće dobrih stvari.
Nemojte da se međusobno svađamo, pametni ste ljudi i znate da niko od forumaša nije kriv za ovo što se dešava.
Kad je sledeća utakmica :)?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.483
Reaction score
13.319
Локација
tamo daleko...
Ovo slađenje nad kiksevima zbog lamenta nad sudbinom Stanojevića je nešto najgluplje ili najbezobraznije na ovom forumu još od čuvene epizode “kafe kuvarice mrze DV”.
Ne znam kako do mozga ne dođe vrlo jasna činjenica, da ne postoji dualizam Stanoje Savo itd, a još manje Stolica Stanoje itd.
To što ovaj tim liči na šta liči, ne znači da Stanoje nije trenerska beskičmena krpa “doktor za bunkere” i cigane al ako im prvog špica igra kaluđerović i vodi ih debeli narkoman iz čačka ili kristić ili ko već, koja će klimati glavom Đuriću na dovođenje Boje i tražiti igrače iz 2010 u 2021 godini.
Ne isključuje jedno drugo ne znam dal je neophodna neka ozbiljna umna gimnastika da se to shvati, i ako dođe sledeći gori od Stolice, to ne znači da je ovaj dobar.
A što se tiče uprave, ja nikad nisam poturao šta treba i kako, ali mislim da je krajnje vreme za potpuni otklon od kluba i apsolutni bojkot, te priče “dođite na stadion, puna podrška pa da ih zajedno oteramo”, to možda kad na kurcu naraste nokat sa sns batinašima koji hvataju običan narod.
Nesto slicno sam hteo da napisem, da iskoristim citat.

Dok gubimo titulu u julu, i dok one picketine sa juga vijaju Grobare zbog "vucicu pederu", ovde je bilo 50 postova o Stanoju. To mogu da pisu samo cigani koji su dosli da podjebavaju, ili retardirani navijaci Partizana.

Klub je pod totalnom okupacijom. Na govna sa juga, ne treba trositi reci. Nikada veci sljam nije vodio tribinu.

Ako ne moze 15k ljudi da se skupi i tera upravu na svakoj utakmici, a ne moze, totalni bojkot je jedino resenje. Dalje, gde su legende Partizana da sklone ove barabe iz uprave kluba, da makar probaju. Ili ih sve boli kurac u kompletu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top