Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.763
Локација
Žrnov
Savo ako dodje,on je za mene isto kao Stanojevic i Stolica,saucesnik Vazure i Vucelica(Vučića) u gasenju Partizana.
Izgubice svako postovanje i bice zapamcen kao takav.Stanojevic i Stolica su se popisali po debi i bice upamceni da su sluzili unistiteljima Partizana,nadam se da to nece uraditi i Milosevic.
i isto kao i marko nikolic? posto je saradjivao sa ovom upravom.. a sto savo tek sad da postane saradnik, kad je bio trener pod ovom istom upravom?
Mislim, samo pokusavam da nadjem logiku u ovom sledu misli..
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Aman jebem mu mater, kakav novi trener, ko je postavio stolicu. Ko je tom odlukom napravio finansijsku, takmicarsku stetu koja se ne moze ispraviti vec u avgustu. Koji oni legitimitet imaju bilo koga da postavljaju? Pa da je moj privatni klub, i sina rodjenog da stavim da upravlja, i ovako da zajebe sklonio bih ga, jer ne zna. Mrs iz kluba! Bojkot bre!

Ne treba niko da prihvati da bude trener, da ih svaki trener na ovom svetu odjebe, da pukne sramota, i da shvate govnari da su prevrsili.. Jebi se i ti Savo, drag si mi, al sto dajes legitimitet govnima
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Nadam se da je Savo naucio greske iz prvog mandata.
Da je naucio greske iz prvog mandata - ne bi se vracao
Stvarno ne znam koji mu je q i zasto opet zeli da bude maskota govnima iz uprave, hoce opet da nas uverava da nam ne trebaju pojacanja i da imamo dobar tim (onda ode u novi pazar i zamalo ne primimo petardu)
Mada
Bilo je ljudi koji su bili odusevljeni nekakvim savinim fudbalom koji samo oni vide, pa eto bar zbog njih nek opet uzivaju u vrhunskom fudbalu i -20 u novembru
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ima Savo para da više u životu dinar ne zaradi (u Parizanu ga neće ni zaraditi). Ovo što je pristao da se vrati je čist mazohizam.
Nije ovde reč o parama, već o njegovoj karijeri. Ako me već niko neće i ako nemam gde, ajde onda u Partizan da poturim leđa za sabotersku upravu, kao i moji prethodnici, a i pritom sam rekao da nikada više neću dolaziti ovde da radim...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
i isto kao i marko nikolic? posto je saradjivao sa ovom upravom.. a sto savo tek sad da postane saradnik, kad je bio trener pod ovom istom upravom?
Mislim, samo pokusavam da nadjem logiku u ovom sledu misli..
Nema šanse ni da se povuče paralela M.Nikolić - bilo koji trener koji sad dođe u FKP. Ovo trenutno je otvorena agresija protiv kluba i svako ko sad prihvati da bude pajac ove uprave ništa nije bolji od njih.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Savo VS Stanoje, pisanje posle upozorenja urednika
Savo ako dodje,on je za mene isto kao Stanojevic i Stolica,saucesnik Vazure i Vucelica(Vučića) u gasenju Partizana.
Izgubice svako postovanje i bice zapamcen kao takav.Stanojevic i Stolica su se popisali po debi i bice upamceni da su sluzili unistiteljima Partizana,nadam se da to nece uraditi i Milosevic.
Cisto zbog Stanojevih svedoka.

Da se pridruzim ovom stavu. Isti arsin za svakog.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Dobrodošao Savo.
Kontam da su cigani već obezbedili titulu, pa neće biti prepreka da dovedemo pojačanja, koja nam on preporuči.

Očekujem da se uzdignemo iz pepela i da opet budemo onaj Partizan.

Konačno nešto lepo da se dogodi.
Te priče oko toga da je pogazio reč....
Čovek je došao jer voli Partizan.

Grobarčina i kao igrač i kao trener!

Podrška Savi 101%
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Ne moze da bude u zivotu saucesnik neko ko donese 40 miliona evra u klub, i u derbiju gazi po zvezdi gde ih vidi. I koga sudije sakate gde ga vide, o kome mediji pisu sve najgore i spinuju najstrasnije.

To sto vi niste videli fudbal koji je Savo igrao vise govori o vasem poznavanju fudbala. A cinjenicno stanje je koliko su vredeli ti igraci nakon godinu dana rada sa njim i taj fudbal koji se ocigledno cenio u evropi cim su cene igraca i bile tolike.

A koliko se cenio atomski fudbal nakon toga, najbolje se vidi u tome da smo za 2 godine prodali ukupno nikog osim Milovanovica za kikiriki. Znam da vam je krivo, valjda ce vam biti lakse malo kad pobedimo derbi nakon 2 i po sezone.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Cisto zbog Stanojevih svedoka.

Da se pridruzim ovom stavu. Isti arsin za svakog.
Kao i u slučajevima Marka Nikolića, trenera koji je sarađivao sa okupacionom upravom, Batice Mirkovića, Miroslava Đukića, Ivana Tomića...
Sram ih bilo što su pristali da treniraju Partizan.
Puna podrška Savu, još veća time što je došao u ovako teškom trenutku, isto kao i prvi put. Isto kao i Batica pred Evropski meč sa onim raspadom od ekipe koju je nasledio. Za to ide i dodatna podrška.
Treneri moraju imati podršku od prvog dana, neovisno o govnima u upravi.
Njih je bilo, i, nažalost, biće.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.280
Reaction score
37.198
U slučaju Stolice (retke), čovek nas spasio izbacivanja iz Evrope nakon mečeva sa Ukrajincima, tako da mu za to hvala, a sad što dalje od Humske.
 
  • Like
Reactions: mvp

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
U jednu ruku drago mi je da dolazi Savo, on je čovjek koji želi dobro Paritizanu, a u drugu ruku mi je žao što iko dolazi, jer ova uprava ne zaslužuje ni Stevana Mojsilovića.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja sam potpuno sokiran njegovim prihvatanjem da bude deo projekta unistavanja Partizana. A bojim se da mu opravdanje ne moze biti da je glup, jer nije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top