Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li će Petrić postati legenda malteškog fudbala? Iskreno se nadam da ne, ali se plašim. Najviše me frustrira nemoć koju osećam, okružen nemoćnima. A mi tako nemoćni nemoćno gledamo nemoćne fudbalere kako predvođeni nemoćnim trenerima rade za "moćne" i gase Partizan ko svećicu na torti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
NIKO od novinara da pita Petrića da li je primetio da se ekipa fizički raspada i da smo u svih 6 zvaničnih utakmica bili nadtrčani, svejedno ko nam je bio protivnik, i da li nešto namerava da preduzme povodom toga.
NIKO od novinara da ga pita da nam navede sve članove svog stručnog štaba i objasni zašto se baš za njih odlučio.
Itd.
NIKO.
Kao da im je bilo zabranjeno da postavljaju ova najlogičnija moguća pitanja.
Ili možda i jeste?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.757
Локација
Храм фудбала
Петрић на овој слици са шалом изгледа тужније и од Ненада Чанка.

Уздати се једино да може довољно повиленити да нешто направи.

И даље навијачи треба да у што већем броју прате ФК Партизан и да искористе сваки тренутак да говнима поруче упрАВа напоље!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Letimično sam prešao preko komentara oko dolaska Petrića, i mislim da niko nije pomenuo jedan detalj od pre sedam, osam godina kada je dotični bio deo uprave valjda?

Forumas inženjer, napisao je svoje iskustvo sa jednog gostovanja, ne sećam se koja utakmica je bila u pitanju, ali sam upamtio događaj.

Uglavnom, rezultat nam nije išao na ruku, i malobrojni navijači su počeli da pevaju Vučiću pederu. Kako je Petrić bio u loži odmah iznad Grobara, povikao je ljutito da prestanu sa skandiranjem, na šta mu je inženjer odgovorio u fazonu, da nećemo, kao, šta nam mogu, a Petrić je na to rekao, ma boli me uvo za vas, nego što ću ja da najebem.

Od tada ga gledam kao gnjidu i beskicmenjaka, I baš takav je mogao da prihvati ulogu prvog trenera i ovom trenutku.

Gnjida.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Petrićev posao karijere u Partizanu, do sada nije imao ozbiljan rezultat (Nova)

Dovoljno je pročitati naslov..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Iskreno, očekujem tešku borbu u prvenstvu za drugo mesto i mislim da će biti izuzetno teško doći i do tog drugog mesta.

Bili smo već treći kada je Radnički Niš završio ispred nas pre koju godinu tako da me ne bi čudilo ni ove sezone da ne budemo ni drugi.

Ne vredi više. Govna ne misle da odu. Trener je skroz nebitan u takvim uslovima, rekoh već. A i negde sam čuo/pročitao da je Petrić učlanjen u SNS ali ubijte me nemam pojma gde beše to bilo, tako da ne bih dalje komentarisao.

Loše je, biće još gore.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Miloševićev uslov je bio da dovede svoj stručni štab, ali navodno nije mogao da ih okupi jer nisu želeli da da dodju u ovakvom stanju u klubu. a Savo je smatrao da bez kvalitetnih ljudi u stručnom štabu ne može da bitno popravi stanje i da bez saradnika nema smisla da dolazi.
O ovome je pisano na nekom portalu juče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top