Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nemam informacije, od bilo koga, oko Petrićevog dolaska.
Sam sam došao do zaključka da je morao da se prihvati ovoga da bi očuvao svoje poslove sa gradnjom.
Nadam se da neće moći da nađu sledećeg koji će morati da se prihvati Partizana, već da će sledeći želeti da se prihvati Partizana, uprkos svemu i u inat svima.
Vec vidjeno da do polu sezone odlazi i nadj preuzima...njega su svakako i hteli nego vide da ga navijaci ne vole pa malo da zamaskiraju
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Jebem ti zivot, citam ove seljacine nam prijete da je sad trenutak da nas uzmu. Mamu im jebem svima u sta nas pretvorise. Molim Boga da ih ugazimo danas ko sline male.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.233
Локација
Beograd
Menig, Filipovic i Lutovac nisu na klupi uopste, a nismo popunili maksimalan broj igraca na klupi. Osim ako nisu u pitanju neke povrede za koje ne znamo, ovo mi nema nikakvog smisla.
 
  • Like
Reactions: Zex

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Jel se meni to čini ili je Arena Sport opet pustila neki snimak navijanja sa YouTube-a da se ne bi opet čulo skandiranje?
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Psovanje trenera FK Partizan
sta radi bre ovaj Petric,jel on ima usta???
Jebem ti takvog trenera(rekao bih sve i svasta al necu da me banuju)
Da l je moguce da covek sedi kao da je na pecanju?!
U-Z-A-S!!!(bez obzira na pobedu)
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Lom smo da nema kud ali slađe nije moglo ovim govnima koji će se čergi naguziti i posle toga verovatno napisati nešto na zvaničnoj stranici u stilu voždovca.
VOLIM PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top