Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Bitna 3 boda, igra dosta losa.
Najveci problem ove ekipe je fizicka sprema, dotle smo dosli da ni Urosevic nema snage za preko 70 minuta fudbala. Ne svidja mi se sto ne igramo ful presing nego su protivnici slobodni sa loptom oko centra. Prosto nevjerovatno. Prije kraja prvog poluvremena vec smo bili umorni sto je neshvatljivo.
Filipovic odsutan vec 20 dana i ne nazire se povratak, o cemu se radi?
Sanicanin odigrao mec vrijedan pohvale.
Hamidu Traore za debi sasvim korektna partija. Neka ga je stavio, boljeg nemamo.
Dijabate standardo dobar, steta sto je bio odjsecen i sto nema boljeg beka kao podrsku.
Jovic i Petkovic ne smiju da igraju prije Bazdara pa cak ni na krilu.
Imam osjecaj da u derbi ulazimo sa Traoreom i Fejsom i Natkom ispred njih.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Traore. Ono ljutito bacanje dresa mora mu se spočitovati. Momku do njega, na klupi,, (nisam vidio ko) bilo neprijatno pa mu podiže dres.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.624
cik :buhaha :buhaha kamo srece da sakrivamo da ne mogu da nas procitaju pred derbi
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Pracenje FK sa Petricem na klupi je cist mazohizam.
Otkud sad odjednom da Natko moze da igra 90 minuta…?
Da smo ozbiljan klub, kao sto nismo, Diabate bi bio kaznjen za bacanje dresa pod noge…
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Za moja shvatanja, suviše ležeran bio u nekoliko situacija što je nedopustivo na toj poziciji... nisam imoresionirana, ali tek mu je prva utakmica... valjda će biti bolje..
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
778
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Neko ko je planiran kao prelazno rešenje ne potpisuje na 2 godine.
Na koliko je potpisao Stolica kad je dosao? Da li je Stanojevic produzio ugovor par meseci pre odlaska i ako su svi znali da ce otici na kraju sezone? U ovom cirkusu zvanom dingdong liga gde su planiranje i ozbiljno poslovanje misaone imenice se treneri teraju par nedelja nakon sto potpisu visegodisnje ugovore, a gmazura i udbas se ni po cemu ne razlikuju od lokalnih serifa, partijskih vojnika i ostalog olosa koji vodi ostale klubove. Ako procene da ce im otkaz Petricu pomoci da zadrze fotelje nece ni sekund razmisljati o duzini njegovog ugovora, a o tome koliko je ta duzina ugovora nebitna ako dodje nova uprava da i ne govorim, u tom slucaju ce oni dovesti svog coveka pa makar Petric imao sedmogodisnji ugovor.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Za danas jedino žalim što onaj ciganski smrad Srnić nije dobio lakat u glavu posle onog rušenja našeg igrača sa dve ruke.
Zaboravio sam da pomenem taj detalj,koji me je baš dobro iziritirao dok sam gledao meč.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Само се надам да ће овај несојлук бити наплаћен у сриједу. Колико зло од човјека, колико мораш бити несој да би ово урадио.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Traore je danas na terenu izgledao gore od Fejse, ali sačekamo još malo pre nego što saznamo kakav je igrač.
Prva mu je utakmica, a na svojoj prvoj za Partizan ni Everton nije izgledao mnogo bolje.
Evo nam svima derbi u sredu pa ćemo znati na čemu smo.
I bacač dresa, i vezisti, i trener, i bonusi, i stranci, i domaći, i svi mi skupa zajedno sa njima.

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top