Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
Potpuno nezasluzena pobeda. Grozni smo!
Ovakvom igrom i pristupom mozemo se jedino uzdati u krilaticu: donositi po bod sa gostovanja, i kod kuce uglavnom pobedjivati. Jbg, kapiram da je dovoljno za titulu vicesampiona.
Jovic nemanja- otelotvorenje danasnjeg partizana.
I diabata polako ali sigurno se uklapa u sivi mozaik.
Cak i sudija se sazalio na nas: oprost crvenog kartona za gore navedenog izdanka nase skolice, i nerealnih tri minuta nadoknade.

E da, sacemo karamo ciganku ruzno
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Kakvo smo mi horor prvo poluvreme imali. Ono kada te bivsi (nam) igrac Tomic sa sve bojlerom od 80 litra u pojedine situacije zajebava i stvara nam probleme.
Kako smo mi danas igrali dovoljno je reci da nam je Sanicanin bio jedan od najboljih na terenu.

Mi smo u ovu sns bet ligu toliko hendikepirani sa ovo bonus pravilo da to je strasno. Mali Petkovic celo prvo poluvreme luta ( ne da su ovi ostali na terenu bili nesto mnogo bolji ) ali mi koji god klinac kao bonus da uvedemo smo najebali. Petkovic je jos zelen (mozda i nesto da bude od njega ali za sad tankosava). Jovic, joj braco moja mila sta da komentarisem za njega. Bitno je nabacio tetovaze na ruci 'trajna' frizura na glavu ( u glavi teska promaja), a na terenu najbolji potez mu je bio kad sudija nije odlucio da ga iskljuci iako je bio pecen za crveni. Onaj Belic isto tempirana bomba, nekako u ovom trenutku sto neko rece Bazdar je i najbolji izmedju sve ove tkz bonuse, a i on nije za starter. Ilica kao stopera jos nismo gledali tako da nema sta ni da komentarisem decka.
Znaci nagradno pitanje koju rupetinu od bonusa da ukomponujes u prvih 11 za perhane?


Neznam kako ali ovako razjebani i otpisani ima da nataknemo one prljave cigansture na grobarski kurac.


UprAVo crkni
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Mozda bi ovaj tim delovao bolje, kad bi na klupi imali trenera, a u lozu normalnu upravu koja bi obezbedila nekoliko pojacanja.

Ne vidim cime mozemo kurvu u sredu ugroziti, dok se nase odbrane bas pribojavam, prebrze igrace imaju napred.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Jeben dan je iza nas . Sve nešto maštam da je ova igra zamka za derbi :D
Inače dobijamo po guzici lepo .
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Što se Traorea tiče, jel ono Petrić reče da je on kombinacija Evertona i Moreire?

Jebeš mu mater ako je on normalan kad to izjavi!

Pa jesi li gledao možda Evertona ili Moreiru ili toliko pojma nemaš o fudbalu ili si prosto bezobrazan?

Traore nema voljni momenat ni 1% kao Moreira ili Everton, o agresiji da ne pričamo.

A lik je zadnji vezni?!

Šta dalje da pričamo.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ovaj Petric non stop u fazonu da ne moze nista da promeni za sad…da igraci treba da igraju kako oni misle…ja ne mogu da verujem koji je to lik i razmisljanje…jbt koj si kurac tu,da se zove da imamo trenera?!

Za mene to je neozbiljno i takvo razmisljanje moze da bude samo u nekom nizeligasu,gde trener ne igra toliko bitnu ulogu…
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja rekoh da je trener nebitan sve dok nas ova gamad pod sns-om vodi.

Postali smo sprdnja od kluba i u rangu sa ostalim prosečnim superligašima.

Mogu i ja da pišem kako ćemo rasturiti govna u derbiju ali stvarno ne vidim kako.

Klub nam je pod okupacijom, na Jugu plaćenici i vučićevi vojnici... nema ko da pokrene masu.

Ne sme govana ciganskih biti više u sredu koliko god je zajebana situacija a jeste.

Svi na Istok (ili zapad) da se borimo sa svima pa šta nam Bog da.

Da odbranimo Hram !!!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Ovaj Petric non stop u fazonu da ne moze nista da promeni za sad…da igraci treba da igraju kako oni misle…ja ne mogu da verujem koji je to lik i razmisljanje…jbt koj si kurac tu,da se zove da imamo trenera?!

Za mene to je neozbiljno i takvo razmisljanje moze da bude samo u nekom nizeligasu,gde trener ne igra toliko bitnu ulogu…
On je tu jer niko drugi nije htio.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
On da voli partizan mogao je i on da nece nego vrv da uzme neke male parice dok ne usere i evropu i ligu...jedno nepopularno misljenje,ali koliko god kasne doveli su pojacanja i ovo je respektabilan tim kome fali trener...ovde fali 3 igraca(a kada smo to imali uravnotezen sastav ,uvek je negde falilo) zasto onda neki pravi trener nece pa maakar da se bori za evropu,eto ako stigne ciimirot falice stoper ali opet nije lose za evropu...uprava je uradila ono sto je trebalo da uradi mnogo ranije i trener koji bi dosao imao bi respektabilnu ekipu...i ako ga ne volim ali brt juri tog djukica daj pare bar trener za razliku od petrica ...kada su stavili duljaja u teleoptik zasto mu nisu nudili prvi tim sigurno bi bio bolji...Ovde se naslucuje da do polusezone petric odlazi a ostaje nadj i tu se ne zna sta je gore...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.008
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Izgleda da nikada neću razumeti ogromnu većinu trenera/"trenera" i njihovu filozofiju vođenja utakmica, rezone kod izmena, kao i unapred određene šablone, odnosno neizlaske iz istih.
Toliko bunarimo da će nam pozavideti neke ekipe iz treće lige, koje se bore za opstanak.
Uz svo poštovanje Gordanu Petriću, da li vam on deluje kao lik koji može do maximuma da motiviše ekipu za derbi, a kamoli da spremi neka taktička iznenađenja, da donese bilo kakvu prevagu u derbiju?
Uzdam se jedino u maksimalnu borbu igrača koji budu na terenu, neke individualne poteze i nažalost, sreću.
To dovoljno govori o svemu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Isto mislimo. Samo u igrače se uzdam da će se izdići nekako i dati sve od sebe da probamo da pobedimo u derbiju.

Ako vidim da se bore i daju sve od sebe a opet i tako ne pobedimo ili ne daj Bože izgubimo - ništa im neću zameriti.

Ali moram da kažem da u ovim prethodnim utakmicama nisam video njihov maksimum jer verujem da mogu mnogo bolje.

Trener? Koji trener? Petrić to svakako nije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Petric je ko zalosna sova, bio je dobar igrac ali za trenera jos treba da se dokazuje ali i nije bas sada momenat da se dokazuje u ovom Partizanu koji je potreban iskusan i trener koji zna svoj poso. Po onu izjavu ili se duzi pare igracima ili im neko vrsi pritisak sa kakvom motivacijom igraci ce da igraju u sredu? Dosta je vise brukanja u sredu je potrebna pobeda i nista vise dosta smo gubili bodove potrebno je da se gine na teren ako to nemozes da sprovedes od igrace onda sta si dolazio. I mi navijaci imamo strplenje ali to strplenje je proslo neka se on stavi u nasu kozu ako u sredu opet izgubimo (kako smo igrali protiv Mladosti, Hamruna u goste i juce nema sta da se ocekuje ) ne daj boze.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Pa ljudi Petrica ne zanima da bude trener… sta je vama… pa kad nekog nesto u zivotu zanima da se bavi sa necim, on radi na sebi, uci, zeli da napreduje…

Videti pod Jokan, Paunovic, Marko Nikolic…

Petric je jedan u nizu fudbalera koji su pokusali da budu treneri, ali u maniru ajde daj i ja da probam, sta je to, igrao sam fudbal, nije to nista komplikovano… pa kako bude..,

Videti pod Petric, Mirkovic, Tomic…. Nadam se ne i Sasa Ilic..


Meni samo nije jasno taj mozak gore pomenutih da ne kazu, pa ljudi ja to ne znam da radim, polako…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Свака част играчима на истрајности, дају максимум у овом моменту али лоша игра се наставља - очекивано. Са Траореом смо добили много, адекватна замена за Здјелара, и у екипи има доста доброг материјала за рад, ово је доста боља селекција играча него претходних година али овој екипи очајнички треба тренер и то не било какав тренер већ онај који ће да се уклопи у тренутни састав и извуче и капацитете јер ми више времена и новца за реконструкције немамо па да сваки тренер како му се дигне намеће филозофију. Ми немамо ни два крштена штопера, Петрић прелази на три, па сад опет на два, па у дербију Бог зна шта......то није нормално бре више, па ни далеко јачи играчи се не би снашли, нек унесе неко ред већ једном.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top