Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
132
Reaction score
567
Локација
Beograd
Људи је л разумете ви да исти тај Петрић ког пљујете је неко ко је једини хтео да буде тренер Партизана.
Teško mi je da poverujem u ovo iskreno. Voleo bih ja da je on dobro rešenje za nas, beskrajno ga poštujem, ali nama svaki meč naprave bezbroj šansi. Nikad nisam imao gori osećaj pred derbi nego sad...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Nije istina htio je i Nađ, možda i Pandurović junior.
Možda bi pristao i Jovšić, mislim kad može da bude trener golmana sa 10 odigranih utakmica u desetogodišnjoj karijeri, što ne bi mogao da bude i trener prvog tima.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Sadašnji Partizan je kao neki film novijeg datuma sa Nikolas Kejdžom, Brus Vilisom, Džon Kjuzakom i novim pojačanjem Mel Gipsonom. Sasvim dobra ekipa protagonista, ali loša gluma u skladu s urnebesnom produkcijom, ultimativno netalentovanim i bezidejnim režiserom, još gorim scenaristom... Već viđena predvidiva priča, puna nepovezanih dijaloga i utisak izgubljenih 90 minuta nakon odjavne špice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Gledam ovog našeg giliptera Jovića,pa se pitam kad se bre tako pokvari čoveče?
Koj će ti moj te tetovaže,ta frizura iz crnačkih slamova...ko da se spremaš za zadrugu?
Ccccccccc....
Upropasti se dečko...
Не бих рекао да се покварио већ да му је дата превелика улога. Јовић је имао шансе да покаже таленат и испоставило се да није талентован онолико колико се процењивало. Тај његов животни стил је најмањи проблем. Миловановића је са далеко мање добијених шанси неко одлучио да купи, а Јовић је напунио 20 и даље је ту јер очигледно нема понуда или су оне мизерне типа милион или испод чим се не прихватају. Ми можемо да лажемо себе да је Јовић неки посебан таленат али богатији клубови имају озбиљан скаутинг и тешко да ћемо их убедити да је неко талентованији него што стварно јесте. Од Јовића би могао да постане неки пристојан домаћи играч за Партизан али за нешто више од тога он нема капацитет.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
A šta reći za idiotska odlaganja?
I koliko kikseva će biti posledica nemanja dovoljnog broja igrača? U proseku na 2.5 dana će igrati utakmice do polovine novembra, a jedva skupimo 11 igrača.
 
  • Like
Reactions: Oki

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
607
Reaction score
2.157
Локација
Beograd
Nedostatak igrača se već oseća.
Rikardo, iako povredjen, mora da igra.
Pavlović ne može da igra, jer je povredjen.
Živković igra, jer je Filipović povredjen.
Itd, itd ...
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Nadam se da nisam jedini koji je zaboravio na Andriju Pavlovica, tj da je on nas igrac. Kakve kombinacije...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
949
Reaction score
4.237
Локација
Nis
Sta je bre, sta kukate?! Ovde se slavilo kad smo se otarasili igraca od prosle godine, sad vam ne valjaju ni ovi igraci. Ciganska kucka nije niko koga trebamo da se plasimo, to je pokazala Haifa sa timom koji vredi 17 miliona.
Neporazeni smo na JNA sedam godina. Ne interesuju me ciganski spinovi, kladionice i okupatorska uprava.

Dobicemo cigansku kurvu jer je Petric srecna guzica a ni tim nije tako los kako ga mnogi gledaju ovde.

Samo opusteno braco i sestre.
Napred Partizan
Uprava napolje!!!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ono što me najviše nervira je to što smo taman bili na -7, nismo se nervirali i nadali, jurimo to drugo mesto i to je to. I sad ćemo u sredu da pobedimo, dođemo na -4, dišemo za vrat, i opet kreće loženje, nadanje i nerviranje...

A u pičku materinu, stalno neka sekiracija...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.836
Ocekujem utakmicu vrednu prve runde kvalifikacija za paraolimpijadu od obe strane, pobedu i dva gola Rikija. Kad, ako ne sad?
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.226
Локација
Beograd
Vidim da ljudi nisu zadovoljni kako je Traore odigrao u Kragujevcu, iskren da budem nije mi jasno zasto. Taj nedostatak agresivnosti koji se spominje je po mom misljenju bio iz taktickih razloga gde je njegova uloga bila da ostaje nazad i cuva ledja ostatku veznog reda, a ne da bude agresivan i da rizikuje da ostane ogromna rupa u sredini i da ostavi Vujacica i Sanicanina da sami brane eventualne kontre. Ono sto mi se posebno svidelo je njegova pas igra, jako je bio siguran u dodavanjima, odigrao je nekoliko vrhunskih dugih lopti, 2-3 puta je dodavanjima iz nase polovine stvorio odlicne situacije u napadu, najbolji primer je ona situacija kada je proigrao Dijabatea, pa je Dijabate obisao golmana ali mu je lopta nazalost mnogo pobegla pa nije imao dobar ugao za udarac. Mnogo je podsecao na Zdjelara u tom segmentu. Bilo je nekih losijih reakcija u odbrani, ali osim toga nema mnogo toga sto moze da mu se zameri, a poredjenja sa Djembom-Djembom bar na osnovu ove prve utakmice nisu nimalo opravdana.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nedostatak agresivnosti se moze povezati sa tim da je dosao par dana ranije i pitanje koliko je treninga odradio .
svakako mora da se spoji sa ekipom i iz utakmice u utakmicu moze samo da bude bolji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top