Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.596
Jebes ga, mogli smo i da dobijemo, to sam iskreno najavio pre mesec dana. U ovakvim okolnostima to sto cuvamo nasu kucu vec 7 godina je neverovatno i ne mozes da budes skroz nezadovoljan. Ciganskoj Srbiji jebem majku.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Dugo nisam gledao bolji derbi. Mislim da smo bili blize pobedi. Ova ekipa ima potencijala,treba samo to ukomponovati. Traore i Belic me odusevili,Belic decko preorao teren do izlaska. On bi mi bio bonus apsolutno uvek. Bazdar nekako spor i mlak,Jovic mali propade skroz,svaki duel gubi,brzina ne na nekom nivou,za klasu slabiji igrac nego kad se pojavio,bitno da je frizurica tu...Ali kad se sve uzme u obzir,da smo u kurcu realno a oni kao nikad jaci jebali smo ih na terenu uprkos neresenom rezultatu,ispisam im se po milionima eura i hajpu.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
S obzirom kako smo do sada izgledali ovo i nije bilo tako loše,šteta što Rikardo ono ne dade.Čist penal nam nisu svirali u prvompoluvremenu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Natho Splinter nas majstor je on ali vreme je da mu se nadje dostojna zamena. Mening bivsi fudbaler,Bazdar ima stofa,Andrade usao i doneo nista. Zivkovic bio dobar i stoperi korektni,imamo srece sto su umesto Ohija koji zna fudbal doveli ovo drvo ali to su vec te njihove kombinacije. Petric je malo zaustavio propadanje ali je evidentno da nam fali minimum 5 kvalitetnih igraca,i naravno kompletna uprava. Ova sansa je bila idealna za Rikarda da bude kao Kleo na Marakani kad smo ih okrenuli. Velika zal sto “Vuciceve milionerose” nismo mlatnuli ovako dok smo u kurcu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.367
Bačenih 30 minuta, posle toga smo pokazali da umemo da igramu taj fudbal... kad hoćemo. E sad, zašto uglavnom nećemo...

Pozadi smo bušni kao sito, sa druge strane moćni cigani go kurac.

Šteta. I ovakvi kakvi smo mogli smo lako da ih dobijemo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Како смо се надали добро смо се удали.
Попов гол апсолутно, иди јебо је дан кад си већ кренуо.
У другом показао шта се ради код корнера, поскидао им све лопте.

Штета је што овај тим нема доброг тренера и још већа штета што нема уопште кондиционог тренера сем оног кловна.
Диабате и Траоре могу двије утакмице играти дневно, док не прођу зимске припреме.

УПРАВА НАПОЉЕ!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.961
Natko moj omiljeni stranac u Partizanu do sad. Iz hiljadu razloga, da ne nabrajam. Menig pogubljen totalno, Riki imao dobru sansu, steta sto ga nije ocepilo u derbiju. Zivkovic borben i solidan, stoperi skroz ok, bolje nego sa Sanicaninom. Belic srcan, Traore lose, kao da ima viska kilograma, nema agresije i trom nekakav, ne ide na igraca, a i kad krene nedorecen. Dijabate top, pravo pojacanje, brz, lagan, dug prvi korak. Mali Bazdar ce biti opasna glava, zapamtite. Kapiten kapitenski, tukao je picke ciganske i borben kao i uvijek. Ostali nisu vrijedni pomena. Sto se tice govana ciganskih, jebem im majku pickastu folersku. Uprava nek umre, Partizan vjecan sa bude!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ako bude trebalo, oni ce sve utakmice dobiti do kraja. Da ih 3 puta dobijemo, ne bi bili prvi. Ne zanosite se. Bitno je da nismo izgubili i da smo videli da mozemo kad hocemo. Fali uigranosti u odbrani i u napadu. Ocekujem dosta bolje igre u nastavku, mislim da je ovo bila prelomna utakmica.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
800
Belic prijatno iznenadio, Dijabate dobar.Natho ipak može do kraja,znaci sabotiro ga Stanoje i hoklica. Penal cist ko suza. Traore mi nit smrdi nit mirise. Nije nesto, trom je. Svi su trcali svaka čast. Kad je uso Fejsa, prodjose mi 40 dana. Poce odmah da greši. Jović ima talenat ali je preslab fizički. Menig!? Kao da je zaboravio da igra, nešto se s njim dešava.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Rezultat reziran da cigani budu prvi a mi da ostanemo u trci za drugo mesto, sa rezultatom mi sigurno ne moze da budemo zadovoljni jer oni nama beze 7 bodova.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Опет јако лоша партија, осим гола и оне грешке њихове ми шансу створили нисмо. Сваки пут када су прешли центар нама је гол висио. Дијабате ако је нешто показивао када стигао сада је очај, Андраде никакав, Мениг најгори, Јовић да Бог сачува као и Рикардо . Баждар добар мало играо да показао, Белић изненадио позитивно најбољи наш играч, Натхо такође добар. Траоре јак, јак у дуелима али са лоптом катастрофа.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
Sta sam ocekivao, jos sam i prijatno iznenadjem nasim izdanjem. Petric je pogodio takticki, kao i sa odabirom igraca. Problem je sto nam generalno fali kvaliteta za pobedu. Mozda bi i ispalo bolje da nismo bili losi prvih 20-25 minuta. Branjenje kornera za dobijanje cira.
Belic odigrao korektno
Od meniga nikad veliki igrac za partizan
Traore od ocaja do sjaja
Cestitke stoperima.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Pohvalio bih Petricevo obracanje posle derbija i kvalitetno poprcavanje cigana ali tesko da ce oni to razumeti.

Ja manje vise zadovoljan. U ovom trenutku je suludo ocekivati vise. I opet, kao sto sam pricao na temi o evropi, ovi preko puta su tezak prosek ali to je vise njihov problem.

Uprava napolje!

Volim Partizan!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Како смо се надали добро смо се удали.
Попов гол апсолутно, иди јебо је дан кад си већ кренуо.
У другом показао шта се ради код корнера, поскидао им све лопте.

Штета је што овај тим нема доброг тренера и још већа штета што нема уопште кондиционог тренера сем оног кловна.
Диабате и Траоре могу двије утакмице играти дневно, док не прођу зимске припреме.

УПРАВА НАПОЉЕ!
Pop odlican veceras. Koji bi golman ono odbranio? Realno Rikardo i Mening zasrali kod istog. I na kraju ono nase izbacivanje u korner nam je doslo glave... jebote nije uspeh izbaciti u korner... mislim da su kasnije i nasi stoperi to skontali... previse panike u odbrani na pocetku i krater na sredi. 0% Popova krivica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top