Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.307
Reaction score
37.293
Nije šut sporan, nego centaršut pre toga. Lopta je dugo putovala, on je krenuo pa stao...

A ono se ne brani, odličan udarac plus doza sreće da se odbije kako se odbila. Ja sam kod tog gola ispizdeo na Meniga i Rikarda, blok kao devojčice.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Svaka čast, skoro pa i da nemam zamerke. Svi su odigrali skoro 50% bolje u odnosu na ostale utakmice, nadam se da će nam ovo biti adekvatna prekretnica mada čisto sumnjam. Odbrana i vezni red je bio na nivou, bekovima svaka čast. Pohvale za Belića, Živkovića i Dijabratea.

Andrade, Menig, Rikardo ispod svog nivoa, Jović opet razočarao.

Detalj kada Fejsa gubi loptu kod našeg kornera u 90. minutu je suština oko njegovog doprinosa igri Partizana.

Sa ovakvim partijama i imamo nade da budemo konkretni u LK.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Savo VS Stanoje, pisanje posle upozorenja urednika
Kako ono stanoje… natko 3 minuta da udje u derbiju….

Samo zbog toga ne treeba da bude vise ikad trener…

PrIcao i dosadan sam sebi… natko u nozi vise nego ostalih 21 igrac na terrnu.

Doktor…
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.960
Опет јако лоша партија, осим гола и оне грешке њихове ми шансу створили нисмо. Сваки пут када су прешли центар нама је гол висио. Дијабате ако је нешто показивао када стигао сада је очај, Андраде никакав, Мениг најгори, Јовић да Бог сачува као и Рикардо . Баждар добар мало играо да показао, Белић изненадио позитивно најбољи наш играч, Натхо такође добар. Траоре јак, јак у дуелима али са лоптом катастрофа.
Ja znam da kritikujemo kad useru stvari, ali sta je po tebi Dijabate lose radio veceras i sta je Rikardo lose uradio? Pratim tvoje postove i primjecujem u zadnje vrijeme samo crnilo i negativa i negativni komentari o igri pojedinaca.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Šta reći nakon završetka derbija .
Generalno, po meni..ok derbi, dobra utakmica.
Bilo je uspona i padova u igri.
Ne pamtim kada sam derbi očekivao sa manje očekivanja no večeras.
Iskreno, očekivao sam da će nas ubedljivo dobiti. Realno, kvalitet je trenutno na njihovoj strani.
Ali, čestitke našim igračima na prikazanom. Ovo je jedna od onih utakmica, kada se može reći da su večeras većina naših igrača dali svoj maksimum.
Šteta za bačenim bodovima u prethodnim utakmicama.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.622
Reaction score
5.376
Опет јако лоша партија, осим гола и оне грешке њихове ми шансу створили нисмо. Сваки пут када су прешли центар нама је гол висио. Дијабате ако је нешто показивао када стигао сада је очај, Андраде никакав, Мениг најгори, Јовић да Бог сачува као и Рикардо . Баждар добар мало играо да показао, Белић изненадио позитивно најбољи наш играч, Натхо такође добар. Траоре јак, јак у дуелима али са лоптом катастрофа.
Ne nego oni nisu stvorili sansu. Sansa mening kad je omasio loptu,sansa Svete kad je skinuo govnar i sansa rikarda,ne znam sta bi ti vise...problem je pickasta igra prvih 20 minuta,da smo od pocetka igrali kao posle primljenog gola ko zna kako bi bilo. Belic,Zivkovic,Natho su danas kidali kao i Dijabate... jbg,ovo je najbolja utakmica Partizana u ovoj sezoni. Jovica vise ne ubacivati ni na treningu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Posebno bih pohvalio Belica, Urosevica, Dijabatea i naravno najveceg doktora Natka. Generalno svi su odigrali pristojno osim Rikarda i Meniga koji su bili katastrofalni i to nas je kostalo 3 boda. Svetozar je bio toliko nesiguran u prvom poluvremenu da sam bio u soku, nije mogao da doda igracu na 3 metra, u drugom se stabilizovao i popravio igru.
Ne znam, zao mi je sto nismo dobili, sa sansama smo bili bolji, i ono Menigovo promasivanje lopte u prvom je nesto nestvarno, prosto da se zapitas radi li se o profesionalnom fudbaleru. Rikardo takodje promasuje zicer, velika steta, imali smo ih.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Pop odlican veceras. Koji bi golman ono odbranio? Realno Rikardo i Mening zasrali kod istog. I na kraju ono nase izbacivanje u korner nam je doslo glave... jebote nije uspeh izbaciti u korner... mislim da su kasnije i nasi stoperi to skontali... previse panike u odbrani na pocetku i krater na sredi. 0% Popova krivica.
Код корнера је лопта морала бити његова. Кренуо је на њу и стао.

А убјеђен сам да му је на полувремену сугерисано да излази, јер у првом није ни једном изашао, док је у другом све покупио.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Drugo poluvrijeme je model kako trebamo.
Mada, ko nam se brine o formi igraca, taman to jedno i mozemo igrati, toliko snage imamo
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ja znam da kritikujemo kad useru stvari, ali sta je po tebi Dijabate lose radio veceras i sta je Rikardo lose uradio? Pratim tvoje postove i primjecujem u zadnje vrijeme samo crnilo i negativa i negativni komentari o igri pojedinaca.
Јер ништа напријед урадили нису апсолутно ништа. Рикардо добио поклон гдје морао много боље да реагује. Дијабате мува без главе, направи као неки пробој па заврши са лоптом у гол аут или ако нешто убаци то је очајно.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Šteta za Rikarda, sad na snimku vidim kako je šutnuo, morao je da smiri i da plasira desnom, usrao se baš. Belić nije iznenadio, rekao sam da je dečko radilica i može da izraste u pit bula. Video sam to protiv niša još. Oduzeo je jedno 6-7 lopti večeras i bio na više mesta.

Kriminal smo igrali početak, svesno dali posed a drugo su kurvari pali, samo što smo mi bili dekoncentrisani napred.

Dijabate je zver, ima vic, brzinu sve, fali mu završni udarac, ono je morao da opali desnom on hteo da proigra.

Baždar mora uskoro u 11, i to pod hitno.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ne nego oni nisu stvorili sansu. Sansa mening kad je omasio loptu,sansa Svete kad je skinuo govnar i sansa rikarda,ne znam sta bi ti vise...problem je pickasta igra prvih 20 minuta,da smo od pocetka igrali kao posle primljenog gola ko zna kako bi bilo. Belic,Zivkovic,Natho su danas kidali kao i Dijabate... jbg,ovo je najbolja utakmica Partizana u ovoj sezoni. Jovica vise ne ubacivati ni na treningu.
За ову тројица се апсолутно слажем да одиграли баш мушки. Не кажем да се Дијабате није трудио али за мене вечерас није одиграо добро, морао много конкретније. Траоре ми је одиграо добро држао ствари, држао средину и то очекујем од њега само игру са лоптом да поправи.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Ne razumem zašto smo tako ušli u meč, kako smo ušli, kao da čekamo da primimo gol pa da počnemo da igramo. Bili smo bliži pobedi i baš zato se slažem da su nam Rikardo i Dijabate ostali dužni. Rikardo je jednostavno morao ono da pogodi, a Dijabate definitivno veoma kvalitetan igrač ali je večeras mnogo komplikovao. Uglavnom lepo je što smo odbranili naš hram i nadam se da ćemo podići nivo igre zbog Evrope pre svega, a u prvenstvu je to ionako nebitno cigani će "pobediti" milion utakmica ako treba.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.272
Локација
Beograd
Sta sam ocekivao, ovo je bilo odlicno. I tu pre svega mislim na igru koja u poslednje 2 utakmice lici na nesto za razliku od prve 3 utakmice Petricevog mandata. Nadam se da ce se taj pozitivan trend nastaviti.

Ima nekoliko ljudi koje je moguce izdvojiti, ali bih hteo da izdvojim dvojicu ljudi prema kojima sam bio jako negativan kad su dosli. Petrica, zbog toga sto je doneo jako hrabru odluku da mu pocne Belic sa svojim nenormalno agresivnim stilom igre, i samog Belica koji je odigrao bez greske veceras. Tesko mi je da poverujem da moze da ponavlja ovakve partije na redovnoj bazi, mislim da ne bi bilo dobro ni za njega ocekivati tako nesto, i dalje mi nije neko na koga mozemo da se oslonimo u kontinuitetu, ali to sto je sacuvao najbolje od sebe za najbitniji trenutak mi se mnogo svidja, pokazuje da ima karakter koji mnogim talentovanijim igracima fali, i upravo je to nesto sto moze da mu pomogne da dogura i preko svojih limita. Ja mu najiskrenije zelim da bude tako.

Naravno na kraju ne treba zaboraviti vucelica, vazuru i njihove saveznike, koji su razlog zbog cega je vecina zadovoljna neresenim rezultatom na nasem stadionu protiv ciganjskih galaktikosa. Kakva god uvreda da mi padne na pamet za njih, nije dovoljna. Dok su oni u klubu, mi se ne borimo za rezultate, nego za opstanak kluba.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
539
Reaction score
2.161
Локација
45
Ја не знам када их је неко овако пуштао да нас бију без картона. Требало је 5 да их имају на полувремену још. Навикао сам да им те месарске стартове праштају ту и тамо, али ово данас је баш био тероризам.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top