Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Nadam se da ce ovo malo da nas trgne..
Cestitke sremu
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Kakav savrseni trenutak da ubijes ono malo samopouzdanje koje si teskom mukom skupio pre pauze :banghead: i pritom da se obrukas kao sa Timokom pre 17 18 godina

Igra na terenu, vodjenje utakmice od strane genijalca na klupi (ne mislim samo na Petrica nego i na ona dva teletabisa nadja i pandurovica) i na kraj navijanje vucicevih legionara sa tribine tuzne sve to moze da se opise kao jedna velika mlitava kurcina.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kakva jebena bruka i sramota. Ovo još nisam video.

4 jebena penala - niko ne može gol da postigne pa ni blizu nisu bili.

Ali tačno sam znao... zajebavamo se i čuvamo 0:1 i kada smo primili gol znao sam da ispadamo čim sam video svima usrane face.

Titulu videti nećemo svakako a sad ni utešni kup. Sve je kako treba u zemlji Srbiji jebem vam svima sve.

Verovatno nas čeka ogroman pad u nastavku i totalni raspad - ovakvo šok ispadanje može dovesti itekako do toga.

Bruketina i sramotetina, nema dalje !!!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Sve oko kluba i sportskog drustva je mirisalo na ovo danas..toliko i o Kupu Srbije za ovu godinu!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
Jos jedna sezona bez trofeja... ako budemo iskreni prema samima sebi moze se reci ocekivano, doduse bas na prvoj prepreci ali dobro lopta je okrugla danas svi igraju fudbal itd
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top