Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Direktore,prvo si ga nacrnio da si ga gledao u jednoj utakmici i da je sranjcuga od igraca :) a tad sam napisao,da sacekamo malo pa da mu sudimo jer mi deluje da moze biti nesto od njega,najvise na osnovu biografije. Istina,posle si se ispravio,ne mogu da gresim dusu. Belic ako nastavi ovako ne verujem da cemo ga jos dugo gledati kod nas,jedna od retkih dobrih stvari koje je Stolica uradio je dovodjenje Belica.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo TIMCINO!

Grobari, spremite se za Tango smrti- vol.2
Samo da ovo spremite se znači dodjite na jebeni JNA, pošto je poseta opet bila jad i beda. Ja ne znam šta treba da se desi da ljudi dodju u većem broju..?

Bravo za ekipu i ludog Gordana, nisam ni jednog trenutka sumnjao u 3 boda. Čovek mi razgalio dušu kad je dva puta gurnuo dva gore, prvo Rikardo uz Pavlovića a onda Baždar uz Rikarda. Nema šta da se doda, vidi se da se ne sitničari, već kad nemaš rezultat ideš sa više gore, filozofija jednog veoma napadačkog fudbala.

Belić ne treba da bude više iznenadjenje, dečko je cementiran u 11. Napisao sam šta mislim o njemu još na utakmici u Nišu.

Pavlović jako dobar danas ne računajući gol, kretnja, lopte i dueli koje je izdržao.

Andrade je uz Fejsu bio kriminalan. Eto, dobio je poziciju koja mu prirodno najviše odgovara i dobio je ocenu od mene 5, Fejsa 5.5.

Cigani sa brda nek nam pasu muda!!! Lepa predstava, na stadionu su nas zagrejali golovi Partizana lavljeg srca.

Pomešao si me. Nisam to bio ja, ako jesam javno se izvinjavam. Nahvalio sam ga u meču 3:3 u Nišu.

Imam 0 negativnih upisa za ovog momka :)

 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Direktore,u pravu si,izvinjavam se,PfChampion je to rekao,iz nekog razloga vas mesam a gotivim vecinu vasih upisa. Ti si zapravo isto rekao sto i ja kad smo dovodili Belica,skolovan mladi fudbaler od kojeg moze biti nesto.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma ništa. Zato sam debelo omanuo za Andradea koji je kriminal. Iskreno sam očekivao mnogo više i nadam se da je ovo samo kriza koju će prebroditi do proleća.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Sa Andradeom je cista psiha u pitanju. Decko se nije u glavi namestio ovde,igrao je povucenije u startu,bio deo onog pakla kad smo bili u kanalu,posle je pao u drugi plan i nikad se nije izdigao iz toga. On najvise moze da pruzi kad igra odmah iza napadaca,ali trenutno nema samopouzdanja i pitanje je moze li opet "pronaci" sebe dok je u Partizanu. Steta,u pitanju je stvarno kvalitetan igrac. On je u glavi tamo gde je bio Suma dok nam nije dosao Savo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Браво бре! Каква утакмица. На почетку смо се вукли да бисмо се ваљда одморили па смо кренули да играмо кад смо примили гол. Ипак је и то добро јер су се Рикардо и Натхо одморили. А онда као да је крв јурнула кроз њих након тога и почели смо да мељемо. Још једна гдје смо у више наврата показали карактер. А искрено ми је жао што Саничанин и Андраде нису знали да искористе шансу, али су обојица данас више сметали него што су имали позитивног утицаја на игру. А поготово ми је криво што Мениг није дао гол јер ми је изгледао као прилично расположен за игру. Онако изгледа смотано то што покуша, али скоро сваки пут избаци чувара већ при пријему лопте и направи шансу за себе или другог. А прије него је Чаки дао гол сам управо ту ситуацију замислио да одиграју. Браво за идеју а и реализацију.

Rizikovali smo malo sa postavkom i mislim da je bila greška kad smo Pavlovića izvukli, a uveli Traorea, nekako smo se defanzivno orijentisali, a to je greška sa ovakvim timom.
Ja mislim da je to uradio jer su poceli da nam pice kroz sredinu kao da tamo nema nikoga, makar je meni tako izgledalo.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
322
Reaction score
1.244
Локација
Београд
Нећу да дужим, морало је више људи да дође на стадион. Ова екипа то заслужује. Борба од првог до последњег судијског звиждука, то је оно што навијачи желе да виде. Филијала са Бановог брда је као поклон од источне трибине добила прикладну песму на крају утакмице. Ко је био, зна о чему причам, па нека сада оду да леже на трави.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.396
Локација
Brdo Banovo

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.911
Локација
Kobasicarija "Venac".
Momci, svaka cast! Cestitke za borbu i tesku pobedu. Jeste cuka ozbiljnija ekipa u odnosu na vecinu ligasa, ali odbrana nam je danas bila vrlo kriticna. Uglavnom, nemam puno zamerki za sinocnje izdanje.
Natko ih odzepario za sve novce.
Caki ponovo heroj. Asistencija i gol. Ima dosta gresaka u pasu i resenjima, ali je opet isplivao sa konkretnim ucinkom.
Ajmo sad bez stresa u cetvrtak, ziv vam majka!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.840
Mislim da nam je baš falio neko poput Pavlovića da maltretira odbrane. Oduševljen sam kako napada loptu glavom u 16. Jak karakter, strpio se dobro da dobije priliku uopšte da odigra koji minut. Mislim da sa Rikijem i njim na terenu bilo koja odbrana ima pune ruke posla. A onaj start Belića je za udžbenike... Jbt, mali baš ima muda do kolena. Već sam nas prežalio... I ako već mora da odmara neki defanzivac nek pusti neko dete umesto. Saničanin je potpuno van ritma i forme. Nema svrhe više pokušavati, ako će neko da greši i ispada bolje da bude neko ko će iz toga da napreduje.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Teska utakmica protiv raspolozenog protivnika, i sudije koji je zalutao na teren.
Bravo za Belica,
Sanicaninu treba zabraniti da pridje stadionu.

Uprava napolje
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top