Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
50
Reaction score
325
Bravo za Gordana i igrače, bitna pobeda.

Sad da se malo odmori, pa da se krene sa ozbiljnim pripremama. Ukoliko se makar i 10% obistini ono što je Gordan najavljivao, da ćemo na proleće biti još jači, biću prezadovoljan.

Na nama je da dobijemo prve 4 utakmice u februaru do derbija i prođemo u 1/8 finala Lige Konferencija. I da se nadamo da cigani mogu kiksnuti barem jednom u ta prva 4 kola (imaju težak raspored, ako se za njih može tako nešto uopšte reći nakon današnje njihove utakmice). Ako bismo sa -8 ušli u derbi, pobedom na Krcun Areni bismo se skroz vratili u igru (zbog specifičnosti ove sezone u našoj ligi, ciganima bi čak i na -5 bio enormno veliki pritisak).

Uglavnom, dosta toga je do nas - da budemo još jači na proleće i verujem da možemo i do istorijskog rezultata u Evropi, ako se malo poklope i kockice oko žreba, a i da probamo da se na neki lud način vratimo u borbu za titulu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Пише се на овом форуму о слабој посети Партизанових утакмица, пише се о реновирању стадиона и колики би нам капцитет требао...
Е па да вам кажем нешто: а зашто би уопште ико нормалан пожелео да дође на Партизанов стадион и на Партизанову утакмицу ако ће тамо да слуша бљувотине као ,,нож, жица, Сребреница,,?!
Ја кад сам то чуо, дошло ми да устанем и изађем са стадиона, јер ми част не дозвољава да делим исти простор са таквима који то скандирају. Али нисам изашао јер ми част такође не дозвољава да устукнем пред таквима.
И коме то скандирате?
Партизановој деци Момчиловићу и Станојловићу који сада играју за Нови Пазар?
Детету из Новог Пазара, Самеду Баждару, који је у Београд дошао да би играо за тај ,,наш,, Партизан?
Не могу да вам напишем срам вас било или стидите се, јер много више од тога - МЕНЕ ЈЕ СРАМОТА ВАШЕ СРАМОТЕ!
Као Србина, срамота ме је што има таквих Срба као што сте то ви!

И превише је фудбал небитан у односу на ово што се догађа, и превише сам ја уморан и данас, и ноћас, а и иначе, од свега и свачега, да бих вам тренутно о фудбалу писао...
Кад стигнем, писаћу вам и о томе.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Analiza Ivkovića iz Telegrafa o polusezoni... Dosta toga rečenog samo nije pomenuo da u ovoj ligi svako može da kiksne osim državne miljenice kurvetine... samo to.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Partizanov jesenji rolerkoster: Malo očaja, malo sjaja, pa opet ispočetka

No, kada se podvuče crta, u situaciji u kojoj jedan klub u startu promaši sa trenerom zbog samovolje jednog čoveka, pa potom, pod prisilom rafalne paljbe koja i danas ne prestaje sa tribina, dovodi drugog usred takmičenja. što apsolutno ide na adresu Uprave kluba, potom otalja prelazni rok dok nije dogorelo do nokata, zatim se uplete u unutrašnji rat za prevlast u Sportskom društvu, uvlačeći i sve druge u bestijalnu borbu za lične interese nekolicine pojedinaca sa obe strane, onda je jasno da Gordanu Petriću i fudbalerima treba odati priznanje. U ovom trenutku su dali sve od sebe i izvukli najviše u situaciji koja nikako nije “cveće”, ali jeste “proleće” i to u Evropi.

0mmm4232-830x0.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Па ето, и даље сам под утиском тоталне деградације друштва и свести приличног дела популације у квази државицама екс ЈУ простора која се изражава тим неким примитивним шовинистичким ,,досеткама,, на празњикавим фудбалским стадионима - донекле симболима баш тих и таквих мозгова лажних патриота и лажних верника - унутра јесте празњикаво, а и оно чега тамо има - или је безвезе или плод погрешне или искривљене перцепције света око њих и у њима...

Или плод некакве фрустрације тим својим ,,патриотским,, животима у овим нашим дивним и ,,славним,, државицама, јер је добро познато да се НАШИ људи са НАШИХ простора често сасвим нормално међусобно друже када живе у иностранству - без обзира што нису исте вере или нације...

Додуше, ето, синоћ дође на ред и некакав,,отпор,, Вучићу педеру чак и са трибине Јужне...који је додуше убрзо утихнуо, али се, признајем, то ,,Јужно,, кокетирање са Истоком (који није утихнуо у том смислу) наставило и током великог дела утакмице, и трајало баш док смо давали победоносни гол - надам се да се то чуло и на лажљивој ТВ Арени, а ако није, ево ја вам пишем како је било!
Али... добро се ми сећамо и како је неко (а да то није био Исток!) утишавао оне који су били против тог Вучића педера, не само прошлих сезоне, него и на почетку ове! Што би се рекло, не веруј Данајцима и кад дарове носе, или: вук длаку мења, али ћуд - никако. Додуше, ја одавно ни самом себи не верујем, тако да...

Партизан је победио синоћ и то је лепо, можда није био нарочито моћан, али стварао је неке прилике, нападао је колико је могао, дао је гол...

Нисам за време (а и неко време после) Партизанове утакмице знао за ,,цигански слободњак,, узрокован лахором који је оборио ,,цигањског,, фудбалера, нити сам знао да се и ветрић одсад карактерише као ,,пенал за звезду,, - али, ето сад и то знам и то је још један доказ са каквим нељудима делимо ову државу и како је та ,,држава,, устројена. Или уштројена.

Само, ми за Партизан навијамо, и Партизаном се бавимо, и ако Партизан не може (а не може!) да утиче да ли ће ветар да дува или судија да због ветра дуне прекршај/пенал за звезду, онда дај да видимо како да тај Партизан буде бољи и моћнији па да бар понизи ту исту крадљиву звезду у дербију, или бар да се не брука кад игра са слабијима од себе - јер титулу ове године видети неће, осим ако неки микроастероид у међувремену не рокне правац у ,,рупу,, на Аутокоманди, и тако и тамо поништи апсолутно све тамошње ,,галагтикосе,, и њихове серије победа, али да не оштети ни наш ЈНА и наше фудбалере...

Дакле, ај нек Партизан буде бољи, пусти сад рачуне о титули и бодовима. И зато - како то, немамо кондиције и уморни смо? Како, зашто? Па и други тимови играју своја такмичења па нису уморни? Кад сам видео Телеоптик да је уморан? Никад. О.к. нижи су ранг, али брате...ви сте у Партизану зато што сте ваљда нека фудбалска класа изнад нижег ранга...па и кондиционо...

Баждар. Први пут га гледам у некој већој минутажи, дечко има неописиви таленат да направи решење које нико на стадиону не очекује. Дечко има игру ка НАПРЕД што је срж Партизанштине и онога што навијачи хоће, желе и траже, а то је: НАПАДАЈ, НАПАДАЈ, ПАРТИЗАНЕ НАПАДАЈ! Дечко је играч који може да постане ФУДБАЛЕР због којег се ДОЛАЗИ НА СТАДИОН! Подсећа ме на прве дане Прекија, Чаве, Смаје - има шта да се види кад ДЕТЕ узме лопту!
И још дете све то ради док му навијачи Партизана (навијачи Партизана?! :krsti: ) скандирају о ножу, жици и Сребреници - у преносном значењу како су, и како би, клали и убијали његове сународнике...
Наравно: изгубио је неке лопте. Наравно, није му увек успео дриблинг. Успорио је неке нападе кад није смео да их успори. Није додао кад је требао да дода. Да ли ће бити класа или остати само таленат...то ће се видети тек у будућности.
Али да би постао класа, да бисмо видели хоће ли постати класа - морали би да га прво ,,трпимо,, и када греши.
Само, он НИЈЕ АЛИБИ ИГРАЧ и ХОЋЕ ДА ИГРА ФУДБАЛ, а то је оно што ја ХОЋУ од Партизанових играча и тренера и Партизана!

Попиздео сам кад је Лутовац који је имао хектар празне ливаде испред себе да јурне ка голу НП ,,прикочио,, да случајно не направи ,,рискантан,, потез и евентуално изгуби лопту - уместо да НАПАДНЕ и ДА ТАЈ ГОЛ!
Само се питам да ли му то тренер брани или се сам ПЛАШИ?!
Па да попиздим и на тренера!

Мали Јовић је дао гол и постао херој утакмице, али и он у задњем минуту мрсомуди код аут-линије и чека да истекне време, ја викнем на њега да се окрене ка голу јер има хектар празне ливаде и да да још један гол, па нек тако потроши време, али судија свира крај, а Јовке победоносно стеже песницу у стилу: добро је, сачувах лопту крај аут-линије, задржах време, победисмо страшни Нови Пазар. Вени Види Зихераши Вици.
Јеси, сине, победио си ову, али ћеш због тог зихерашења изгубити неку следећу, важнију, кад ти дође неки Аугсбург, Варбург, Ауспух, како се беше зваше они који играју до задње секунде и нападају да дају гол више...

Јебо то да ли ћеш победити неки НП са 1:0 или не, титулу, као што рекох, видети нећемо, али ради смо да видимо Партизан како напада па макар и у последњем минуту. Немамо кондиције? О.к. Урошевић је хтео да одмори, није ни чудо, али ти сине Јовке ниси одиграо свих 90 минута, свеж си...

Лепо је победити НП и са 1:0, а није ни то лако, али желимо Партизан који ће том НП да да 3-4, 5 голова...и њему и Спартаку и осталим фењерашима и Линглонгашима...па није ваљда мајку му да су сви они неки бауци...

Иде прелазани рок, ајде више, дај да видимо неки бољи Партизан од овога који већ годинама имамо!
Није у питању титула! Не морамо да је освојимо још 50 година, али дај да гледамо атомски фудбал. А ови што краду, нек краду. Такви су они.
А ми хоћемо фудбал и игру и голове!

Надам се да је Рика добро, и он се много троши, Павловић се баш добро гради, може да буде користан...ипак савки ирач који је БОЉИ од некога којег већ имамо је добродошао, па на било којој позицији од 1 до 11 да игра!
Јесте ,,цигани,, краду ,,за све паре,, али и ми сваке године плански правимо тим за друго место...Једне године имаш Јојића који хода кад трчи, друге године доведеш Фејсу који је дефанзивније верзија тог истог Јојића... :krsti:

А да - Дача Пантић. Солидан као клинац и често као још један од беспотребних повратника у Партизан, али синоћ...завидно владање лоптом, завидна техника, лажњак и шут за поштовање! :clap

Не видех гласање за играча утакмице, па онда ајмо овде:

Дача због фудбалског у себи.
Самед због тога што игра фудал.
Јовић због гола...али да сам му тренер...забранио бих му да икад више окрене гузицу ка голу противника и задржава лопту крај аут-линије, па макар било и финале ЛШ или СП! Гледај ка голу противника сине и нападај! Нападач си.

Партизане, нападај!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Па ето, и даље сам под утиском тоталне деградације друштва и свести приличног дела популације у квази државицама екс ЈУ простора која се изражава тим неким примитивним шовинистичким ,,досеткама,, на празњикавим фудбалским стадионима - донекле симболима баш тих и таквих мозгова лажних патриота и лажних верника - унутра јесте празњикаво, а и оно чега тамо има - или је безвезе или плод погрешне или искривљене перцепције света око њих и у њима...

Или плод некакве фрустрације тим својим ,,патриотским,, животима у овим нашим дивним и ,,славним,, државицама, јер је добро познато да се НАШИ људи са НАШИХ простора често сасвим нормално међусобно друже када живе у иностранству - без обзира што нису исте вере или нације...

Додуше, ето, синоћ дође на ред и некакав,,отпор,, Вучићу педеру чак и са трибине Јужне...који је додуше убрзо утихнуо, али се, признајем, то ,,Јужно,, кокетирање са Истоком (који није утихнуо у том смислу) наставило и током великог дела утакмице, и трајало баш док смо давали победоносни гол - надам се да се то чуло и на лажљивој ТВ Арени, а ако није, ево ја вам пишем како је било!
Али... добро се ми сећамо и како је неко (а да то није био Исток!) утишавао оне који су били против тог Вучића педера, не само прошлих сезоне, него и на почетку ове! Што би се рекло, не веруј Данајцима и кад дарове носе, или: вук длаку мења, али ћуд - никако. Додуше, ја одавно ни самом себи не верујем, тако да...

Партизан је победио синоћ и то је лепо, можда није био нарочито моћан, али стварао је неке прилике, нападао је колико је могао, дао је гол...

Нисам за време (а и неко време после) Партизанове утакмице знао за ,,цигански слободњак,, узрокован лахором који је оборио ,,цигањског,, фудбалера, нити сам знао да се и ветрић одсад карактерише као ,,пенал за звезду,, - али, ето сад и то знам и то је још један доказ са каквим нељудима делимо ову државу и како је та ,,држава,, устројена. Или уштројена.

Само, ми за Партизан навијамо, и Партизаном се бавимо, и ако Партизан не може (а не може!) да утиче да ли ће ветар да дува или судија да због ветра дуне прекршај/пенал за звезду, онда дај да видимо како да тај Партизан буде бољи и моћнији па да бар понизи ту исту крадљиву звезду у дербију, или бар да се не брука кад игра са слабијима од себе - јер титулу ове године видети неће, осим ако неки микроастероид у међувремену не рокне правац у ,,рупу,, на Аутокоманди, и тако и тамо поништи апсолутно све тамошње ,,галагтикосе,, и њихове серије победа, али да не оштети ни наш ЈНА и наше фудбалере...

Дакле, ај нек Партизан буде бољи, пусти сад рачуне о титули и бодовима. И зато - како то, немамо кондиције и уморни смо? Како, зашто? Па и други тимови играју своја такмичења па нису уморни? Кад сам видео Телеоптик да је уморан? Никад. О.к. нижи су ранг, али брате...ви сте у Партизану зато што сте ваљда нека фудбалска класа изнад нижег ранга...па и кондиционо...

Баждар. Први пут га гледам у некој већој минутажи, дечко има неописиви таленат да направи решење које нико на стадиону не очекује. Дечко има игру ка НАПРЕД што је срж Партизанштине и онога што навијачи хоће, желе и траже, а то је: НАПАДАЈ, НАПАДАЈ, ПАРТИЗАНЕ НАПАДАЈ! Дечко је играч који може да постане ФУДБАЛЕР због којег се ДОЛАЗИ НА СТАДИОН! Подсећа ме на прве дане Прекија, Чаве, Смаје - има шта да се види кад ДЕТЕ узме лопту!
И још дете све то ради док му навијачи Партизана (навијачи Партизана?! :krsti: ) скандирају о ножу, жици и Сребреници - у преносном значењу како су, и како би, клали и убијали његове сународнике...
Наравно: изгубио је неке лопте. Наравно, није му увек успео дриблинг. Успорио је неке нападе кад није смео да их успори. Није додао кад је требао да дода. Да ли ће бити класа или остати само таленат...то ће се видети тек у будућности.
Али да би постао класа, да бисмо видели хоће ли постати класа - морали би да га прво ,,трпимо,, и када греши.
Само, он НИЈЕ АЛИБИ ИГРАЧ и ХОЋЕ ДА ИГРА ФУДБАЛ, а то је оно што ја ХОЋУ од Партизанових играча и тренера и Партизана!

Попиздео сам кад је Лутовац који је имао хектар празне ливаде испред себе да јурне ка голу НП ,,прикочио,, да случајно не направи ,,рискантан,, потез и евентуално изгуби лопту - уместо да НАПАДНЕ и ДА ТАЈ ГОЛ!
Само се питам да ли му то тренер брани или се сам ПЛАШИ?!
Па да попиздим и на тренера!

Мали Јовић је дао гол и постао херој утакмице, али и он у задњем минуту мрсомуди код аут-линије и чека да истекне време, ја викнем на њега да се окрене ка голу јер има хектар празне ливаде и да да још један гол, па нек тако потроши време, али судија свира крај, а Јовке победоносно стеже песницу у стилу: добро је, сачувах лопту крај аут-линије, задржах време, победисмо страшни Нови Пазар. Вени Види Зихераши Вици.
Јеси, сине, победио си ову, али ћеш због тог зихерашења изгубити неку следећу, важнију, кад ти дође неки Аугсбург, Варбург, Ауспух, како се беше зваше они који играју до задње секунде и нападају да дају гол више...

Јебо то да ли ћеш победити неки НП са 1:0 или не, титулу, као што рекох, видети нећемо, али ради смо да видимо Партизан како напада па макар и у последњем минуту. Немамо кондиције? О.к. Урошевић је хтео да одмори, није ни чудо, али ти сине Јовке ниси одиграо свих 90 минута, свеж си...

Лепо је победити НП и са 1:0, а није ни то лако, али желимо Партизан који ће том НП да да 3-4, 5 голова...и њему и Спартаку и осталим фењерашима и Линглонгашима...па није ваљда мајку му да су сви они неки бауци...

Иде прелазани рок, ајде више, дај да видимо неки бољи Партизан од овога који већ годинама имамо!
Није у питању титула! Не морамо да је освојимо још 50 година, али дај да гледамо атомски фудбал. А ови што краду, нек краду. Такви су они.
А ми хоћемо фудбал и игру и голове!

Надам се да је Рика добро, и он се много троши, Павловић се баш добро гради, може да буде користан...ипак савки ирач који је БОЉИ од некога којег већ имамо је добродошао, па на било којој позицији од 1 до 11 да игра!
Јесте ,,цигани,, краду ,,за све паре,, али и ми сваке године плански правимо тим за друго место...Једне године имаш Јојића који хода кад трчи, друге године доведеш Фејсу који је дефанзивније верзија тог истог Јојића... :krsti:

А да - Дача Пантић. Солидан као клинац и често као још један од беспотребних повратника у Партизан, али синоћ...завидно владање лоптом, завидна техника, лажњак и шут за поштовање! :clap

Не видех гласање за играча утакмице, па онда ајмо овде:

Дача због фудбалског у себи.
Самед због тога што игра фудал.
Јовић због гола...али да сам му тренер...забранио бих му да икад више окрене гузицу ка голу противника и задржава лопту крај аут-линије, па макар било и финале ЛШ или СП! Гледај ка голу противника сине и нападај! Нападач си.

Партизане, нападај!
Gorane, volim uvek da citam tvoje postove, ova zadnja dva si pogodio srz trenutne situacije, kad ih citam dobijem nadu da nije sve tako crno i da postoje ljudi koji jos uvek veruju u bolju Srbiju.

Busanje, provociranje i nepotrebna politika nije Srpski patriotizam vec primitivizam.

Sva ona stoka na tuznoj tribini nebi znala da upali traktor a kamoli da ucini nesto bolje za Srbiju.

Da ne odem predaleko, hvala ti jos jednom na dva lepa posta.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.581
Локација
Beograd
Ogromno razočarenje doživeh pre neki minut kada sam čitao Gordanovo obraćanje u Mozzartu, skoro blizu prezira, kada je gotovo cigansku krađu opravdao rečima, nekad se pomagalo Partizanu! Suzdržaću se ovde, bolje je...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nije prvi put da to govori...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
ajmo da ga se odreknemo i spalimo na lomaci zato sto mozda vidi stvari drugacije nego Pera, Zika ili Mika koju su pravi Grobari za razliku od njega..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Da, rekao je isto ovo jos jednom na nekoj konferenciji prije sedmicu-dvije.
Samo sam htio da kazem da ovo nije bila nesmotrena izjava, nije mu iszletilo vec je, ocigledno, "realni Grobar".
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Pa po mom misljenju press konferencija isto kao Petriceva ocena za nejgovog rada u Partizanu 'niti smrdi niti mirise'.

Kaze da bi hteo da mu dojdu pojacana jos sada u januaru koje ce moci da uigrava za naredno leto. I to je odlicno ali znajuci ko nam je u upravi to je tesko ostvarljivo.

Zamerka za njega koju OPET ponavljam je : Kada je to Partizan bio najveci problem srpskog fudbala? Kad je bio taj period kada su Partizanu onako pomalo ili malo vise pomagali sudije u domace prvenstvo. Jer u Toletovo vreme kad je sudio majo vujovic i slicne lopurde ? Kad da nije bio maja i kompaniju ovi preko puta skupljaci polovnih surovina ne bi prsmrdili ni drugom mestu a kamo li da se bore za titulu. Ili mozda pre toga u period kada je na klupi ciganke bio postenjacina muslin? Opet kazem evo ja se licno ne secam kada su sudije za nas onako podmuklo i pokvareno navlacili.

Druga zamerka je za Partizan.Net. Meni je jasno da nemozete direktno da pitate jeli Gordane sto bre ne najurite onog pilates misu i dovedete krstenog kondicionog trenera ko razume u svoj posao. Ali mogli ste da pitate onako na finjaka jer pored pojacanja na terenu planira i neko pojacanje u strucnom stabu.

Kao sto zameram tako i postujem to sto bar ima muda da kaze da cigani kradu bez blama i prave nas ludi. Za razliku od proslog sefa kome je sve bilo OK i pravio se slep i bilo mu je svejedno dali je 5 ili 2 dok ga nisu pokrali, pa tek onda poceo da se zali kako su ga zajebali i nisu stajali na rec (samo nam nije rekao ko mu je garantovao da ce da budu fini i posteni).

Na kraju sva ova prica nije bitna videcemo na delu na prolece jer moze da rastavi cigane na proste cinioce i da unapredi trenutacnu igru.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ogromno razočarenje doživeh pre neki minut kada sam čitao Gordanovo obraćanje u Mozzartu, skoro blizu prezira, kada je gotovo cigansku krađu opravdao rečima, nekad se pomagalo Partizanu! Suzdržaću se ovde, bolje je...
Ja opet kažem on to da tako ne upakuje, niko ne bi preneo ili ako bi preneo spustio bi ga u mulj ovih što se prepucavaju sa snežinim jebačem a nije Tumba.
S druge strane otkad ja pratim FKP ni jedan trener bez oblandi (vidimo mi sve itd) nije jasno rekao da sudije pomažu ciganliji.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ne bih previše bio razočaran što Petrić pacifista nije otvoreno atakovao na cigansku državu, cigansku upravu, ciganske medije i same cigane na način na koji to ne radi ni tribina, bar ne u celosti a pitanje i da li i u većini. Nismo mu obezbedili leđa za tako nešto da bi to očekivali. Uz to čovek ima taj imidž fer pleja i trudi se da ga održi, čak i napadno, tim (pogrešnim) znacima =. Ali kapiram da je to da bi se izdvojio iz gliba domaćeg fudbala što poštujem.

Tip je tu da dosta limitiran tim prvenstveno psihološki diže i održava, što po svemu sudeći nije uopšte lak posao. Ovo je ekipa sa staklenom bradom koja je upala u kanal posle svakog rezultata koji nije bio maksimalno ostvaren cilja. Česi na strani izuzetak. Sigurno zna da li i kako intrige utiču na igrače koji igraju u jezivoj atmosferi, a mahom i bez ikakve. Znači nije stvar do kondicije, jer se ništa nije promenilo od Stolice do Petrića, stvar je u glavi.

Dovoljno je što ne lupeta kao Stanoje, ne gubi kontrolu i zahvaljuje se bagri, nek ostane na 'između redova' i na svemu što je izjavio o suđenju ciganima, a što nije bilo ni malo između redova, jedino je rečeno tim njegovim mirnim tonom,i to je ok. Sasvim. Neće Petrić ''voditi navijanje'' jebiga.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Zna se ko treba da se bavi tim stvarima. Poturaju da se trener bavi vansportskim pitanjima, gospodja sa informera mu postavlja to pitanje. Da sam na njegovom mestu rekao bi da nije moje da komentarišem i pored toga što nisam zadovoljan. Ne treba on da se linčuje zbog svojih izjava.

Gde su gmaz, vučela da bilo šta kažu u javnosti? Smejurija od uprave iskreno.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Pa bolje bi bilo da nije komentarisao, nego ovo sto je rekao.
Sta je pozitivno u tome sto je rekao da su prije pomagali Partizanu, a sad pomazu ciganima? To je ono sto su do sad samo "realni cigani" govorili, sad imaju "priznanje" nekog ko je u to vrijeme bio generalni menadzer.
Ekstra je upakovao...

Generalno, sve osim tog dijela je bilo sasvim ok. Zeli igrace odma, hoce da uigra i unaprijedi tim do juna, trebaju mu brzi igraci, drugaciji od ovih sto imamo... To je upravo ono sto nam treba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Reko je u kontekstu želim fer sudjenje. Naveo primer kad je Menig zaslužio žuti i da mu takva pomoć ne treba. Opet, fokus je bio šta je rekao za cigane iako smatram da trener nije taj koji treba da rešava ova pitanja.

Sportski deo je bio dobar, to me najviše zanimalo. Potvrdio ono što svi vide, sredina mora da se pojača i to sad za leto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top