Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Reakcija Meniga i Diabatea na 'rad u tereteni'

sta-ti.gif
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.625
Локација
Novi Sad
Nema prenosa ni na ytube ni na areni.... kakvi nesposobnjakovici..

Evo i flashscore izbacuje da vodimo 1:0 iz penala.... kakav skup mamlaza, bice izgovor da je duvao vetar ili padala kisa.

Edit: uspostavljaju satelitsku vezu...

Evo pocelo
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Nisam gledao, ali teske noge, radi se jako na kondiciji, ne moze se odmah ocekivati leprsava igra i dodajte floskule po zelji...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
778
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Prvo poluvreme tu i tamo, mada nije bilo prenosa prvih 15 minuta, drugo poluvreme dosta lose. Bazdar se bas istakao u pozitivnom smislu, svidelo mi se i kako su igrali Belic i Pavlovic, a i Natho je imao vrhunski pas za Rikarda koji je promasio jedan na jedan, dok su Sehovic, Zivkovic, Petkovic i Petrovic bili dosta losi. Treba naravno uzeti u obzir da je ovo njima generalna proba pred sampionat, i da im je verovatno igrao najjaci sastav, dok smo mi dosta kombinovali, pritom nam je prva utakmica. Jedino sto me malo brine je to sto je Sehovic bio bas los, izmedju ostalog je i skrivio penal, posto Caki nece igrati protiv Napretka i Serifa zbog kartona. Ako ovako bude izgledao i na ostatku priprema, ne bi me iznenadilo da Filipovic pocne levo, a Zivkovic desno na tim utakmicama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
U drugom poluvremenu oni stalno držali loptu, a mi se istrčali...u želji da uzmemo tu loptu... ali...prva pripremna utakmica zaista retko donosi neke ,,zacementirane,, utiske...
Sastav u kojem smo igrali to drugo poluvreme verovatno je zaigrao sad pa nikad više...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Dobro ljudi, uzmite u obzir da nisu igrali Dijabate, Traore i Urošević, te da se u ovakvom tipu utakmice od igrača više traži da trče nego da imaju izglancane akcije umjetničkog dojma...
Doduše ja (i ne samo ja) već godinama tražim od FK Partizana taj umjetnički dojam i igrače koji su u stanju da izvedu tako nešto...ali to stvarno nije baš do prve pripremne utakmice u polusezoni i momaka koji su danas nosili naš dres...
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
929
Reaction score
7.158
Šta se dešava sa danasnjom pripremnom sa CSKA,na Google servisu piše da je otkazana?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top