Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
... i kasa punija za nekih 100K.

Gledam slike i naidjem na 3 matora parazita koji se na Partizanov racun slepaju godinama. Kako ce tacno ekipi da pomogne boravak Trailovica, Rebica i Rajica u skupom hotelu u Turskoj? Igraci bolje treniraju, vise trce, motivise ih pogled na te mudre glave....?
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
927
Reaction score
7.127
Mogli su da istrče i na Tari i na Zlatiboru, da se bezveze ne tumbaju do Turske.
Još je sad podloga natopljena snegom, taman bi imali pokriće kad budu kazivali kako su noge teške od priprema.
U vreme Tumbe sve zimske pripreme su bile na planini(većinom Tara) i imali su kondicije igrači da istrce dve utakmice za redom..da ne pricamo koliko su više u tom trčanju igrali i fudbal.. Ova igra koju sada igrači pokazuju je za plakati..travestija nad fudbalom..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Po dobrom, starom običaju nastavljamo i na pripremama da branimo prekide,
tako što ih ne branimo.

Ja se ne sećam naše ekipe koja je taj segment lošije branila od postojeće.

Minut nakon primljenog, sudija je neopravdano poništio drugi gol CSKA. Trenutno ova postavka ne liči ni na šta. Kretnje i otvaranja su sačuvaj me Bože, jedino ajde, ako su noge teške i slično, ko je trenirao, zna da to ume biti jako opterećujuće, ali ovo ne liči ni na šta za sad.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
650
Reaction score
5.172
Локација
Nis
Pozitivno je sto Jovic obecava kao i Andrade. Videcemo.
Inace, utakmica jako teska za gledanje. Da li je do toga sto su noge teske, igraci su vec u mislima u Bg-u, nastaviti po zelji... Ali ja ne mogu zaboraviti kako su ovi momci igrali pre svega dve utakmice protiv Kelna tako da sigurno je da umeju da igraju iako to nismo videli na ovim pripremama...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
1 pobeda iz 7 utakmica, ovo je smesno cak i za pripremni period. Ipak je poenta da se rastrcimo, kako struka kaze
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Pritom, nije imalo smisla igrati drugo poluvreme. Popović šutira popularnu bekovsku, lopta se vrati gotovo do penala u našem 16-ercu. Ni jedna duga lopta nije mogla lepo se poslati.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
UŽAS!
S ovom igrom napadamo ... šta?
Jesu li ovi Rusi prejaki ili su naši neka grupa veterana što voli pobjeći iz kuće na rekreaciju s rajom? Je li Petrić zadovoljan? Može zakuska poslije ovog druženja?
Svaki naš igrač koji je primao loptu ili mu je upučena imao je na sebi ili oko sebe bar jednog, a često i više napaljenih protivničkih igrača koji su očigledno i fizički i tehnički daleko bolji. Kad su oko 60. minuta Rusi zamijenili gotovo cijeli tim, vjerovatno rezervama (iskreno, ne znam), i dalje su bili za nas a la M. City.
Zaista je iluzorno očekivati da bi se pojačanjem sa jednim ili dvojicom igrača na pozicijama koje se stalno spominju mogla ova ekipa učiniti konkurentnom i u domaćem i u ovom evropskom rangu. Puno ih je tu zalutalo. Neće treća zvjezdica dugo na naš grb. Jbg! Neki se mire zbog vlasti, ja ne mogu. Dopizdilo. Ne bih želio nikog od naših igrača uvrijediti, oni su to što su, ali klub pravi pitu od g**ana.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
650
Reaction score
5.172
Локација
Nis
Rezime priprema. Kaze Petric da moze sa ovim igracima da izgura do juna.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
JOJIĆ NE OSTAJE U PARTIZANU

Gordan Petić je želeo da angažuje Miloša Jojića, koji je bio sa ekipom u Beleku, ali od povratka iskusnog veziste u crno-beli tabor izvesno neće biti ništa.

„Joja je bio na Teleoptiku, hteo sam da potpiše za nas. U tom momentu smo imali problem sa vezistima. On je bio izričit da neće da nastavi saradnju sa Partizanom iz njemu znanih razloga. Ja sam rekao da to mogu da hendlujem, da li on ima neki problem sa navijačima ili bilo kim... Nije realno da potpiše, iako je on kvalitetan igrač i uklopio bi se u svlačionicu i način igre u narednom periodu. On je pokazao da je pravi profesionalac. Naći će klub, verujem vrlo brzo“.
Iz kog razloga si ga vodio onda na pripreme? Ovo stvarno nema smisla.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Petrić se ponaša kao da nije trener.
Doveden je tu da ugasi požar kao neko prelazno rešenje uspeo je i hvala mu na tome.
Ali ovaj prelazni rok,izjave koje daje blago rečeno neozbiljno.
On trenutno nema nikakvu odgovornost.
Prvi ne može da bude i to mu niko neće zameriti.
U Evropi je prezimeo,šta god da uradi dalje biće bonus.
Iz kupa je ispao opet niko mu nije zamerio niti se postavilo pitanje odgovornosti.
Bolesno je i nedefinisano stanje u FKP.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Имам утисак да нас више поштују и воле навијачи ЦСКА и клуб него ми њих. На пријатељску у Белеку их дошло поприличан број.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top