Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Cccc...obrukah se!Al gledam on je 14 god.u klubu.Znaci bio je i tu i kad se osvajale titule i cuvene duple krune 2017.Pre ce biti da su ovi dovodili skart robu.Andrade,Traore,Fejsa,Sanicanin da ne nabrajam.To nije Misa doveo.Kako je znao 17-te da spremi Leonarda?Mislim kao i vi treba da dodje bolji kondicioni.Čudno je da je bio kad smo bili dobri.Mozda i on ima nalog da sabotira!?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.074
Reaction score
36.066
Kolega majonez je ili Pilates lično ili neki njegov rod... ili je samo popio nešto ovako "rano". :D

@RotoShack
Moguće, ali je Miša i dalje bio na platnom spisku.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Pa neko je Tata Mata a neko je pilates..nas klub je smejurija od kluba, ali mi kao navijaci koji jedini i volimo Partizan, drugi klub nemamo! Nadj ne zna da je Petric otisao, znaci pravi prostor za sebe i ne planira da ode..Sve je isto, samo se bezkicmenjaci menjaju..malo po malo, niko normalan nece ni doci u klub da popije kafu ako uopste neko i dolazi..dovoljan je ovaj prelazni rok da se vidi kuda ovo ide, od svih timova u ligi najmanje smo doveli igraca, a ulog nikad veci..u svakom slucaju cemo biti drugi, svi srecni!
Najgore od svega sto kad budemo vezali tri pobede sve ce se zaboraviti, jer ta ljubav nasa i zelja da eto Pfc pobedjuje veca je od svega, novo prividno stanje a klub sve vise propada..sneg jedva da je pao, ali eto nema ko da ocisti..grejaci ne rade, tacnije ne postoje a i nema Mise Tumbasa da dodje i da lopata!
Sve u svemu super! Uprava sedi negde i cirka, puse tompuse a kurve cuclaju ispod stola..a mi cuclamo redovno, sto od Mladosti, sto od Serifa.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
587
Reaction score
2.091
Локација
Beograd
Ne verujem da grejači nisu ugradjeni, ali njih treba održavati
bez obzira da li se uključuju ili ne tokom sezone, a svako
uključivanje košta mnogo-mnogo.

Ako rade na električnu struju, a mislim da rade, jasno je zbog
čega nisu uključeni.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
336
Reaction score
2.294
Локација
Pozega
Valjda će sutra konačno ogrejati iznad Humske ulice.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne znam zašto se smejete. Ovo je sve samo ne smešno. Ja razumem da je neko besan, tužan, ljut,...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top