Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Sve se skockalo protiv nas, usrani vođa, političko mafijaški rival , a i mi sa jednim od najlošijih sastava u istoriji Partizana.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd

jel moguće da na njihovom stadionu, uz pratnju policije, moraju da iznose zastave? :buhaha
zar nisu oni cigani najjaci su najjaci što skidaju po evropi neke krpe italijanskih simpatizera???

videli kako su naši momci prebili na terenu njihove, pa se uplašili da i naši navijači ne urade isto :buhaha:buhaha
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.254
Reaction score
6.864
bilo bi divno da neko nasamara onog ciganina sto puca ka nasim navijacima. Upravi kao u uvijek, dvojcu VV, duga i teska bolest, najteza. Ciganske pickurine su toliko jadne da to vise nije normalno. Jebem im majku svima i njima i sudijama.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
400
Reaction score
984
Локација
Pozarevac

jel moguće da na njihovom stadionu, uz pratnju policije, moraju da iznose zastave? :buhaha
zar nisu oni cigani najjaci su najjaci što skidaju po evropi neke krpe italijanskih simpatizera???

videli kako su naši momci prebili na terenu njihove, pa se uplašili da i naši navijači ne urade isto :buhaha:buhaha
Ovo rade već 15 godina zato njima ne padaju zastave
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Par pozitivnih stvari

Belić će kod Dukija da bude tek zlo.
Kolorado zna fudbala.
Postavka u drugom model za dalje.
Igor Duljaj je TRENER


Šlag na tortu ceo stadion ćuti na vučiću Pederu
Džabe vam Netflix koreo cigani kad ste vučićeva kopilad.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.113
Локација
Ivanjica
Mi se malo trgli u drugom, cigani kurac . Dobili nas na dž-bu a ne na ono sto je prikazano na tabeli .
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
307
Reaction score
1.902
Локација
Beograd
Predlazem hitnu akciju pocev od sledece utakmice. Igraci Partizana na celu sa kapitenom treba da sednu na travu nakon pocetka svake utakmice i time pokazu protest protiv ovog zla! Neka reakcija na ovu ociglednu kradju mora da se pokaze! Za ovo veceras...Bravo!

Edit: Divno je bilo biti navijac Partizana veceras u rupi! Onaj tajac na poluvremenu...neprocenjivo! Na navijace koji nisu ostavili klub na cedilu i igrace koji su se potukli sa tri puta skupljim protivnikom sam ponosan! Napred Partizan!!!
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.148
Reaction score
18.191
Локација
U Kinšasi
Sad kad je Rikardo popio crveni, naš rezervni napadač ima priliku da se dokaže. Ah, nemamo rezervnog napadača, jebi ga.
Jesu li se momci izljubili sa Kataijem posle utakmice? Ili im je jasno da sa ciganima može samo đonom u glavu?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.277
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbt kakvi orkestrirani napadi na Popovića zbog one izjave, do sad sam mislio da je samo slučajnost što ih je to toliko pogodilo sad sam siguran da se krije nešto iza toga.
Sa druge strane, videli smo da mladi golman koji je jako talentovan iznosi svoje mišljenje, na koje nema pravo, govori da je sramota, a danas uliva saigračima nervozu i nesigurnost. Nema veze što je Zvezdin gol autogol, nisam golman, ali ono je reakcija uplašenog momka koji mora da izbije", kazao je Iliev tokom gostovanja na TV Arena Sport.
"U drugom poluvremenu reagovao je nervozno na pokušaje sa strane, nesigurno i od običnih pokušaja pravio je nešto veliko
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
968
Reaction score
7.331
Za sve sto sam poštovao i cenio Uroševića(nadimak mu suspendujem), sada ga upravo za toliko ne podnosim.
Napušavas svoje navijače koji ti slomljenog srca plaču sto izgledate kao babe na terenu protiv najblaže rečeno nižerazrednog kluba,a ovamo ciganštura reseta tribinu i to na go za koji je on i samo on kriv(stajao predaleko od igrača) i ti gledaš kao pičkica.
Znam da rizikujem poene,mozda i ban..srce mi krvari,"stranci" su za ove naše primadone(jedini izuzetak Belka) Grobarština na kub!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top