Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.398
Локација
Brdo Banovo
Opet uprava ovo ono...ajde navedite mi razloge zbog kojeg je uprava toliko kriva posle svih ovih navedenih tvojih 5 tacak!a, sta bi ti to uradio bolje I ko da zameni upravu ??? Ko ? Da nece mozda" ekipa" s juga da vodi klub? Koje je resenje ,dajte ljudi resenje, lako je oterati ove ko ce da vodi KLUB? Nemoj mo biti povrsni ,velika je odgovornost voditi klub imamo li mi spremne ljude za to,sta ako dodju jos gori??? Lako je vikati uprava napolje ..razmislimo glavom prvo da se nebi kajali
Tebi sam ovo poruku odobrio samo iz jednog razloga- DA TE ZAMOLIM DA VISE NIKAD NE NAPISES NI JEDNU RECENICU OVDE.
"sta bi ti uradio bolje".
Dobronameran savet, predji na citanje i komentarisanje na b92, kurir, novosti i gledaj jutarnji program tv pinka. Nije obo za tebe.

Zamolio bih ostale clanove da ne odgovaraju, nema potrebe!
 
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
"Četiri godine bez pehara, četiri godine bez pobede u derbiju, četiri godine bez gola na Marakani"
Nazalost danasnji naslov u moCZartu vise kaze od svega, dok mi mozemo da otvaramo diskusiju kako je drugo poluvremene pokazatelj kako treba da izgledamo, da je Duljaj taj koji nam je bio potreban... Arhivirajmo lepo borbu protiv uprave i sportski udjimo u novi krug pakla sa potrosenih jos par igraca i trenera i produzavanjem niza iz ovog porazavajuceg naslova i jos crnje statistike. Nece nam biti prvi put...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Jedno brdo, dva univerzuma. I dva stadiona. Jedan na brdu, a drugi u rupi ispod brda.


Em nisam bio na utakmici, em nisam gledao prenos, em mi ni TV ne radi kako treba pa sam jedva nazirao snimak kasno sinoć...ali svejedno, sve mi je bilo jasno...

Jel može neko da nađe na Jutjubu kako je Kristijan Belić brutalno fauliran?
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Na terenu - još jedno poglavlje na temu zašto imamo 20 pobeda manje u derbijima. Kad je realan rezultat nerešeno - mi izgubimo. Kad je realan rezultat naša pobeda - bude nerešeno. Jednostavno, olako gubimo, a teže pobeđujemo. Zato i jeste, statistički gledano, pobeda Partizana najređi ishod u derbiju. Ovo je nešto čime bi jednog dana, kad dođe neka uprava kojoj je stalo do Partizana, trebalo neko malo ozbiljnije da se pozabavi. Nismo mi navijači rezultata. Volimo mi Partizan i kad gubi. Ali zašto da izgubi ako može da pobedi? Zašto da prepusti titulu ako može da je osvoji? Zar ne?

A na tribinama - odavno nije bilo manje Grobara, ali... Onaj momenat u pauzi, pred početak drugog poluvremena, kad smo isprozivali cigane zbog Vučića, je nešto zbog čega je trebalo doći na ovaj derbi. Ako neko misli da nije ništa propustio - propustio je. Grobari u pravoj akciji. Nešto što je trebalo raditi svih ovih godina, da nam je tribina bila slobodna. Stadion se umirio, a jug i grobarski istok krenuli sa ,,Jebo vas Vučić! U dupe jebo vas Vučić!", pa ,,Vučiću pederu!", uz ,,Javi se sever!", ,,Javi se zapad!", ,,Ajmo ceo stadion", ,,Zašto ćutite?..." ,,Dela govore! Dela govore!" Cigani su, naravno, ćutali kao pičke, poput svog trenera na konferenciji za štampu, na pitanje o podršci Vidiću ili Džajiću. Može se reći da su poniženi u rođenoj kući. Ismejali smo se kao da im dajemo dva gola i pravimo preokret na terenu. Eto, mala uteha za poraz.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja sumnjam da mi imamo boljih 11 od ovih što su izašli na teren. Rikardo je morao da pogodi u onoj situaciji mada bi sudija to sigurno poništio, dva igrača su ležala u šesnaest u tom trenutku. A sudjenje, zašto kažem da bi poništio taj gol koji se nije ni desio, pa u svakom trenutku kad je situacija 50 50 nekako, gle čuda, tas prevrne na njihovu stranu. Davio je Moreiru gaj, ako se ne varam, borjan je davio Sumu, ne dobiše ni žuti, Rikardo je dobio crveni ko iz pičke. Everton je, ako se dobro sećam dobio crveni što je slavio pred gejlijama, sinoć ono malo ciganče ide pred jug, nema reakcije sudije, naših igrača, najgore je što nema reakcije kapitena. Kod onih situacija na kraju, dragović juri sudije da daju crveni, naši ko pilići pred klanje, napravi pritisak krv mu jebem. Da ne pričam onaj start na Beliću, ali u tome je i čar navijati za tim kojeg sudije malo kraduckaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.515
Локација
Žrnov
Ponoviću - oni ovakav Partizan mogu da pobede samo ovako, uz 2 oprostena crvena i beznroj zutih kartona, i nas autogol.
Da smo jos 3 dana igrali oni nam gol ne bi dali.

Plaše se i polumrtvog Partizana!

Nemamo mi čega da se stidimo - ni sa tribina ni sa terena! Naprotiv!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.913
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pratim već odavno ponašanje Uroševića, nisam hteo da komentarišem, zato što ovde ima forumaša koji se kunu u njega. Igrački, nije toliko sporan, jedan od retkih u našem rosteru. Bahatost, nevaspitanje, prepotentnost nisu odlike koje treba da ima kapiten Partizana. Smučio mi se posle one rasprave od prošle nedelje... Sine, šta ti glumiš, čovek možda odvojio poslednji dinar da bodri svoj klub, a ti se teatralno vraćaš, raširenih leđa, sa seljačkim stavom za tuču. To može u Napretka iz Kruševca, mada si tamo za takvo ponašanje dobio po ušima. Gde ti je hrabrost da reaguješ kod radovanja onog argentinskog kepeca ? Zreo si za gubitak trake ...
Bibars Natho je odavno trebao postati kapiten partizana. Zbog igrackih kvaliteta, renomea i sto je najbitnije, velike doze iz kategorije “stalo mu je”.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.647
Локација
"preko bare"
Na stranu očajna i nesposobna uprava, mnooogo toga u samom timu i stručnom štabu ne štima i nije logično već jako dugo.
1. Izbor trenera. Partizan može i mora da vodi samo trener koji se već dokazao i, po mogućnosti, osvajao trofeje ili bar bio u igri za iste. Potrebna je procena stila, taktike, dostojanstva i odnosa ka medijima. Sitne duše ne prate veličinu kluba.
2. Sportski (tehnički) direktor + skauting služba. To braćo kod nas ne postoji. Ivicini amaterski solo pokušaji da odabere stranca, među ponuđenim, koji ima neki kvalitet koji odskače su bili povremeno uspešni. Međutim, niko ne vodi računa o potrebi da baza tima budu domaći igrači. Uvek ih je bilo i biće po manjim klubovima. Raća, Ostojić, Zajić pa i Belić su dokaz. Potrebna je mreža bivših fudbalera i stručnjaka po regijama gde žive i/ili rade, kako bi se putem preporuka formirala baza iz koje bi se izvlačio bar 1 po prelaznom roku.
3. Fizička sprema. Godinama u nazad, igrači su najspremniji po dolasku u klub. Onda kreću da tonu. Svi znamo da je pilates deo problema.
4. Napredovanje i razvoj igrača. Isto kao i prethodno. Stranci po dolasku bljesnu a onda tonu. Domaći ako odskoče odlaze ali većina je sve gora kako vreme odmiče. Čast izuzecima poput Čakija. Ovo je možda i najveći problem kluba.
5. Prelazni rok. Živa stvar, zavisi od odlazaka itd. Dokle? Plana bez. Forsiranje potrošenih igrača da bi se izvukla neka para je put ka paklu. Svi vidimo slaba mesta u timu. Vide to i oni. Postoje određeni nosioci igre u manjim klubovima koji bi taj problem bar delimično rešili. Svi stranci koji kod nas završe, tu su jer na drugom mestu nisu uspeli ili nemaju gde. Nemam ništa protiv stranih igrača, čak naprotiv, ali treba biti svestan da su kbalitetnije ekipe već konstatovale njihovu limitiranost.
6. Taktika. Nadovezuje se na prethodno. Tehnička i taktička limitiranost igrača se nadoknađuje timskom igrom koja opet zavisi od taktike kojom sve najbolje karakteristike igrača treba da budu iskorišćene do maksimuma. Kod nas se forsira jedno te isto. Takođe, postoji i dosta grešaka u pozicijama igrača za koje se iz aviona vidi da im ne leže, Pantić, Menig, Jović itd. Priča da se taktika prilagođava protivniku je za malu decu. 4-2-3-1 igramo godinama bez igrača nepohodnih za istu. Npr, ako imaš sidraša poput Rikarda, puniš ga sa krila centaršutevima. Ne igraš krilnim napadačima sa kontra nogom koji pri tom ne znaju da šutnu. Sve Roben do Robena za siromašne.
7. Natko. Ok, dečko zna fudbala ali je, nažalost, trenutna personifikacija Partizana. Spor, nervozan, nedorečen. Bljesne na momenat pa bude mrtav 70 minuta. Jel toliko teško naći agilnog plejmejkera sa mekanom loptom?
8. Nekvalitet. Preterano i konstantno pružanje druge, treće i pete šanse potrošenim igračima kao i onima koji su nas uverili da ne poseduju kvalitet je katastrofa. Partizan nije socijalna ustanova. Ima tu dobrih momaka ali brate, u ovoj zemlji postoji bar 25 profesionalnih klubova. Neće da umru od gladi. Nema tu emocija. Preveliki je ovo klub da bi se neko šlepao.
9. Rezervni igrači. Selekcija igrača u rosteru se svodi na to da kad nam zaškripi ubacujemo klince ili nemače pojma ili igrače van forme!? Postoji ozbiljan broj superligaških fudbalera u ranim i manje ranim 30im koji imaju emociju ka Partizanu. Nisu za 90 minuta, nisu za da igraju stalno ali da povuku pola sata kad ne ide, kao nacrtani. Ne koštaju mnogo, ne opterećuju budžet, neće da beže na polusezoni. Tu su da treniraju, uče klince fudbalu i dostojanstvu a pomalo i životu i služe svrsi kad zatreba. Setimo se Ostojića, Vulićevića pa i Stolice.

Zaključak traktata: Gde ima volje ima i načina.
Volim Partizan!
Uprava napolje!
Čekaj. Napišeš "na stranu očajna i nesposobna uprava" i onda navedes 9 stavki koje direktno zavise od te iste uprave. Mogu se složiti sa tobom sa većinom, ako ne i svim problemima koje si naveo, ali se oni ne mogu riješiti dok ova govna ne napuste klub.

Da li će nova uprava, dovedena u ovim uslovima, moći (htjeti) da riješi probleme, je već pitanje za sebe.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
972
Reaction score
7.355
Zna li se kako je Belka, ima li kakvih posledica?
Procitah negde da je prebačen u bolnicu posle tekme..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ponoviću - oni ovakav Partizan mogu da pobede samo ovako, uz 2 oprostena crvena i beznroj zutih kartona, i nas autogol.
Da smo jos 3 dana igrali oni nam gol ne bi dali.

Plaše se i polumrtvog Partizana!

Nemamo mi čega da se stidimo - ni sa tribina ni sa terena! Naprotiv!
Možemo da se stidimo sebe samo, pošto nam je Jug bio poluprazan.
Kapa dole svima koji su došli, ostali nek čekaju bolju upravu. Postoji play off da se ispravimo. Bolje od ovih na terenu trenutno nemamo, a na klupi nam je Igor Duljaj. Ako je to malo da se napuni tribina na derbiju ja ne znam šta treba da se desi?

Očekivali su da nas torpediraju a na kraju su preživeli uz pomoć onih koji su glumili sudije.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
307
Reaction score
1.902
Локација
Beograd
Igor duljaj (veliko I samo zato sto je pocetak recenice) razlog da napunimo tribinu? Igor duljaj, sto sam danas saznao jer sam se time bavio, je clan skupstine FK Partizan, covek koji uredno ucestvuje u izboru organa kluba,usvaja izvestaje i sve po redu. Zbog njega i njemu slicnih nas klub je juce imao podrsku kakvu je imao. Njegov trenutno najveci kvalitet je sto lici na Mileta Kekina. Za mene, igor duljaj, je mrtav i moze da kupi prnje odmah iz Partizana i to ne zato sto je na klupi, ne zato sto je izgubio derbi jer sam vec konstatovao da sam i na navijace i na igrace ponosan, nego zato sto je u skupstini kluba! On i njemu slicne "legende kluba" kralj, pandurovic, ivica, vulicevic, zajedno sa zekom koga iz Partizana izgleda ne mozemo oterati ni govnjivom motkom, curkovicem i ostalim metuzalemima jasu i upropascavaju klub vec skoro deceniju, mnogi od njih i duze. Navijaci Partizana treba da napune stadion ne zbog rezultata vec samo da se ova banda otera.
Sto se Argentinca tice, naravno da nije dobio zuti jer se za tako nesto u Srbiji ne dobija zuti. Ako se okrenes na drugu stranu, kao onomad Everton, e onda ide direktan crveni,ovako zbog igora duljaja i njemu slicnih legendi koje obe ruke dizu za vuceline izvestaje i vazurin integritet i petogodisnji mandat, se ne dobija karton! Izgleda da cu morati malo na ladjenje jer mnogo sam besan. Sinoc sam se na stadionu osecao ponosno sto sam Grobar, a danas od kad sam procitao par stvari o duljaju sam bas ispizdeo.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Vi kao da ste juce pali sa kruske .

Mi ne smemo da budemo prvi . Stanje u drzavi nam je takvo , na svim kljucnim pozicijama su oni .
I da oteramo ove , samo ce imena da se promene , situacija ce ostati ista .
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
#1 "uprava " NAPOLJE ! "skupština" kluba NAPOLJE ! razni odbori NAPOLJE ! marketing NAPOLJE ! prezimena na ćirilici, na dresu, (jbm. vas koga kopirate) NAPOLJE ! Urošević, kao kapiten = OUT, #10 kao kapiten = IN.
Pitanje svih pitanja, uprava NAPOLJE.
Od ovih u istoriji NIJE BILO GORIH, u zaista oštroj konkurenciji. Ko god i kako god da dodje, posle ovih, gori ne može biti. Ovi su dno kace.
Meč sam gledao, jer Volim svoj FKP.
Ništa ne zameram. Jedino jednog Batu Mirkovića ili Nišu Saveljića, da polomi nos onom argentiskom dripcu, koji strelja...uh ...
Dalje, FKP je veliki, bez obzira na sve.
To pokazuje i meč. Na terenu. A van, tamo gde se odlučuje, e tamo smo mali, i bićemo, dok ovi dripci sede u kanc. JNA.
Međutim. Ničija nije do zore gorela. I ovo će proći. Ima Partizanovih ljudi, čistih, koji mogu da spasu klub. Na njima je...
NAPRED PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top