Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ovo nema veze sa sportom. Ovo što se nama dešava nije ni loša sreća, loše pripreme, niti bilo šta slično. Ovo su radnje van terena koje poprimaju druge oblike. Do sada bi svako normalan podržao struku, ali ste kod mene potrošili sve kredite.

Od uprave pa do poslednjeg igrača na terenu, vi ste svi jedna bruka i sramota koji niste vredni imena FK Partizan. Ne bi vam dozvolio prilaz stadionu. Partizan je iznad svih vas bagro jedna seljačka.

Za dobrobit Partizana, smaknuće uprave i sa njima u paketu ova gomila egzotičnih amatera sa zelenog terena.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
gde je Vujacic od petog stopera bude prvi, ko bi rekao pre dve godine da ce ti kapiten biti Urosevic, za tu ulogu treba imati malo harizme, nesto vise fudbalskog kvaliteta i glavudzu sa vise inteligencije, i Dacu (treci put medju grobarima, jednog od sinonima nase propasti) ) da okrece utakmice
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Ne bi ni jednog igraca zadrzao.Imali su dosta prilika bez obzira na sve pokazu nesto.Uprava napolje ,sportski sektor i svi igraci.Niko nije dostojan Partizana!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
148
Reaction score
464
Локација
Ruma
Jesu ovi naši igrači limitirani, ali ljudi moji nisu baš toliko loši. Jednostavno koliko smo mi izgubili volju da pratimo taj FK, tako su i oni izgubili želju da igraju. Pa ne bi ni košarkaši bili ovo što su sada da nemaju svaku utakmicu skoro 20.000 grobara uz sebe, jednog Željka i normalne uslove za rad. Ovima su tribine prazne, naravno opravdano, pripreme kriminalne, struka smešna, i onda nemaju skoro nikakav motiv. Još kada znamo ko ih vodi, o čemu uopšte pričamo. Neko će reći neka se bore za sveti dres i klub, a ovamo se mi ubismo od borbe za ojadjeni Partizan. Tako da ono sramota je svakako šta se sve dešava, ali oni su tu najmanje krivi, mnogi su već dugo tu, mnogi su se kao i mi tokom zadnjih par sezona dizali sa kakvom takvom nadom, pa opet padali. Istrošili su se i svakako je potreban celokupan remont tima, ali sigurno ne zaslužuju isti tretman kao gmazovi u upravi, pa i treneri koji su se smenjivali.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Tim koji je jesenas rutinirao bundesligaša, sad gubi kod kuće od timova sa dna tabele uz 6 primljenih golova?

Aha, oće to. Kad bi se zezali.

Nemam nikakav dokaz za ovu tvrdnju: Na delu je sabotaža unutar uprave, tima, igrača ama celog jebenog kluba.

Ceo jebeni klub iznutra radi da ugasi sam sebe.

Svesno.

Jer su pičke koje se plaše žvalavog čipuljičkog ciganina.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.877
Локација
Beograd
Ajde još jednom
-Ne tražite zaključavanje tema, nije vam ovo pokojni rsb. Ubuduće po laganih 3 poena za takve nebuloze, da se ne ponavljam stalno kao papagaj.
-Ne pljujte i ne psujte igrače i trenera (može kritika, čak i poželjna, ali naš jezik se sastoji od miliJon reči, odaberi neke koje nisu psovke)
-Svi znamo da igramo bedno, da ličimo na terenu na amatersku ekipu, niko ne brani da se kritikuje igra, igrač, trener, ali sa dozom poštovanja prema pravilima Foruma, a i samom Forumu kao i nama mazohistima koji ipak odemo na stadion (da li da jebemo mamu upravi ili da aplaudiramo igračima - nije ni bitno).
-I na kraju krajeva, ako vam se ne svidja ovo sve, najbolje na stadion pa UPRAVA NAPOLJE i VAZURA UMRI celu utakmicu. Borba preko twitera, instagrama i sličnih online zajebancija neće ništa novo, a ni dobro doneti, niti je ikad.

Evo, 01.04, subota, 17h, Novi Sad, stadion gradske kurve. Zapad će goreti, odzvanja sve dok im jebeš mater gore u loži. Dodji, daj neki doprinos u teranju uprave, a ne serendanjem po twiteru.
Ok, 1.4. Zapad, Novi Sad... Racunajte na mene!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Navijači Partizana su šlapali ciganke po dupetima,..
ne znači da Marija Katić, Snežana Filipović treba da se prodaju dušmanima. SARS itd...?!

Pre 50 godina, tako neke 2 vojne žene iz plavih formacija su otete i konvertovane bezočno samo zbog dobacivanja na ulici crvenim. Desio se HIV i 1999. bombardovanje.

Ako Vaterpolo klub Partizan stao na 29 titula, Natho na 26 penala,...
To znači da su diktatura i tiranija njihovi limiti i prokletstvo.

Neki su zaboravili da posle +19, drugi sveti ponos je da smo se izjednačili po fudbalskim titulama sa čergom 27:27,..
začepili gubicu ne samo musljinu već i timofejevu.
Nazadovanje za tako šta, skupo će nam platiti!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ni u najcrnjim snovima ne bih pomislio da Partizan, posle svog onog brukanja koje nam je već priredio, može još i da izgubi kući od Radnika iz Surdulice.
Ali sam se prevario.

Ali, ako ste vi pomislili da ću ja da odustanem od praćenja Partizana ili pisanja komentara o njemu, onda ste se vi prevarili.
Jednostavno, imam toliko obaveza na poslu, da ne mogu uvek na utakmicu, ili ne stižem da odmah nešto napišem, ali...tu sam...i živ sam...još uvek.

A juče...

Idealno vreme za fudbal, i Radnik koji nam stvara tri prilike, dok se mi mislimo šta sa loptom i zašto napred kad može popreko ili nazad.
Duljaj je ubio Dijabatea sa time što ga je poslao u sredinu a Filipoviću dao da igra krilo, jer su tako bili smušeni i jedan i drugi - ili bar ničemu nisu koristili...
No, ja pamtim da me je taj neprestani ulazak krila u sredinu nervirao i kad je Duki počeo da trenira Teleoptik, ali pamtim i to da je na kraju polusezone taj isti Teleoptik, kod tog istog Duljaja, funkcionisao kao švajcarski sat...
Dakle, da li je ,,švajcarskom satu,, potrebno vreme da profunkcioniše, ili nijedan trener ne zna da popravi ovaj raštimovani Partizan, ili su ovi igrači takav krš da tu nijedan trener ne bi pomogao...
Ostavljam svakome da traži sebi odgovor.
Jer nisam siguran da može da ga nađe.

I, dok su naši pokušavali da urade nešto, Radnik je u 2-3 poteza znao da nam da gol. To jest, dao nam je dva.

Ajmo, drugo poluvreme...

Dali smo podršku timu, ja sam sišao do blizu terena, davao savete kako se igra fudbal, izvikao se na jednog radnika obezbeđenja (koji ništa nije bio kriv), sa drugim neprestano pričao o tome kako Partizan igra pogrešno, itd...

Duljaj je izvadio napolje Belku, jednog od retkih u timu koji liči na fudbalera, ubacivao je ofanzivce, Baždara, Pantića, Pavlovića...i ne može se reći da je Partizan bio bez šansi...bilo je dosta prilika za gol...ali kome je to bitno kad smo izgubili...

Svako od naših fudbalera pokazivao je sve svoje mane.

Kolorado, jedina Kraljeva akvizicija, igra kao nešto, ali nama treba pobeda, a ne nešto.
Pantić opet nije prelomio neku utakmicu (a kad pa jeste?)
Baždar okrene dupe ka golu Radnika a gleda u Uroševića koji treba da mu da loptu, umesto da traži PROSTOR gde može da pobegne, licem ka golu, i da šutne!
Menig je brz kao vetar, sa promajom u glavi, koji uvek pobegne i izabere pogrešnu odluku.
Dijabate je juče bio nula.
Odbrana sklona kiksu (a kad pa nije?)
Natho je bio najgori. Njega je prvog Duljaj trebao da izvede, ali...u koga bi umesto njega imao više poverenja?

Naravno da Nathu ne zameram promašen penal! Zameram mu što NIJEDAN korner nije izveo kako treba, a celu utakmicu trči sa jednog ćoška ka drugom da ih izvodi. I svaki očajno loše!!!
I zameram Partizanu što od Natha koji treba da uđe na 20 minuta pravi ,,sindrom Saša Ilić,, da ti je tužno da gledaš nekada velikog igrača, i vidiš da zna (sve osim kornera), ali više ne može, a ti i dalje cediš tu ,,suvu drenovinu,, jer NISI DOVEO NIKOG DA IGRA DESETKU!
NIKOG!

Jebeš fudbal gde krila nisu na krilu, jebeš fudbal u kome kad ubaciš dva špica nema niko ko ume da im nabaci loptu, jebeš fudbal gde napadači neprestano dupetom gledaju ka golu protivnika, jebeš fudbal gde dva zadnja vezna dođu jedan do drugog i igraju ping-pong loptom, ja tebi ti meni. Na centru igrališta. Jebeš fudbal gde u timu nemaš igrača koji je u stanju da driblingom prođe i uradi posle nešto, umesto da samo dribla sam sebe.


Fudbal se igra ka napred, za gol više, za pobedu. Brzo i još brže. Kao što je Radnik sjebao nas.
A to što su posle ležali i zajebavali nas. Može im se. I to što im je to sudija tolerisao. I njemu se to može.

Na kraju utakmice, naši su izgledali toliko jadno i sjebano, da niko nije imao srca da im uputi neku lošu reč. Nathu je poraz najteže pao. Navijači su naše fudbalere ispratili pesmom i svaka im čast na tome! I hvala im! Meni tako nešto ne bi ni palo na pamet. A ovim momcima u našem dresu je potrebna bilo kakva podrška. Koliko god da su loši ili da ne znaju ili da ne mogu.
I prema Duljaju imam ogromno poštovanje. Znam da čovek želi najbolje i da se neće predati. Bez obzira na to kakav je kao trener, i da li se ja u svemu slažem sa njegovim vođenjem utakmice...
Jer, ljudi moji, a kojeg to boljeg fudbalera možemo da dovedemo, kad žutu banku nemamo? I koji to bolji trener hoće da dođe da nas vadi iz...? Sa upravom koja je...?

Ovi rezultati su tako loši, da je treneru i igračima potrebna bilo kakva vrsta pomoći...doduše, drugo poluvreme protiv ,,cigana,, i jučerašnje obilje prilika pokazuje da i mi možemo nekad bar nešto da odigramo... nisam gledao kako je bilo protiv Kolubare, ali...
Da li neko nešto namerno sabotira...ja to ne znam, ali što reče neko, zašto bi oni sabotirali upravu koja im je omogućila da igraju u jednom Partizanu, kad kod neke normalne uprave tu priliku nikad ne bi ni dobili...Doduše, verujem da im se duguje novac...

No, to je sad već za neku drugu temu...

Da li ćemo igrati LŠ, LE, LK ili šta već...sad je manje bitno od toga da li ćemo mi uopšte da igramo fudbal dostojan jednog Partizana ili smo se već sveli na nivo Kolubare, Radnika i Mladosti GAT (ili čak nešto ispod toga)?!

:napred-partizan:
















:napred-partizan:
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kod prvog gola je ostao na ničijoj zemlji, umesto da mu skrati ugao istrčavanjem, da mu udje u šut, on je čekao. Kod drugog gola, isto, krenuo je pa stao, sa 6 metara je primio gol glavom. Odbranio je onaj šut na kraju tako što je uradio ono što nije u prethodna dva puta. Nije on kriv što je linijaš, tako su ga naučili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top