Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
Jeste, ali Popović kao Popović je nebitan, Bufon iz najboljih dana bi zaboravio da hoda, a ne da brani, u ovakvom Partizanu. Kriminalna uprAVa, "treneri" koji se uče i pristaju da gutaju sve što im gazde serviraju, igrači koji osim kod nas mogu još samo na nekoj seoskoj svadbi da igraju...

Najlakše je upirati prstom u jednoga i reći on je najveći krivac. Kada budemo došli do toga da nam je golman najveći problem bićemo na zdravim nogama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
igrači koji osim kod nas mogu još samo na nekoj seoskoj svadbi da igraju...
:buhaha
Ulepšao si mi dan sa ovom fudbalskom doskočicom! :clap

O.k. svi mislimo da se razumemo u fudbal, pa tako i ja, što naravno ne mora biti tačno, ali da imam neko prethodno fudbalsko posmatračko iskustvo - ipak imam.
I upoređujem ga sa onim što direktno gledam na utakmicama...

Evo, juče:

- 100 puta Belić donosi loptu do Kolorada ili Kolorado do Belića i onda ja tebi ti meni, umesto da lopta ide unapred ili da ako već nema drugog rešenja onda loptu sigurnim PASOM pošalješ kolegi a ne da pešačiš do njega da bi mu loptu doneo. Potpuni besmisao i gubljenje vremena nizašta.

- 100 puta naš bek donosi loptu krilu, ili krilo beku, i onda guše jedan drugog i navlače odbranu na sebe, nijednog duplog pasa, guze se da uđu u zgusnutu sredinu umesto da razvuku protivnika bežanjem po boku i do korner linije, može li neki centaršut? Može li neka povratna? Dijabate-Filipović uopšte nisu fizički spori igrači, a nisu to baš ni Urošević-Menig. A rezultat svega toga je isti kao da smo po bokovima imali 4 kornjače. A nismo! Nigde smisla, niđe veze!

- 100 puta su naši igrači bili u prilici da upute šut sa distance a nisu nijednom...
Ima li u ovom današnjem Partizanu neko dovoljno muda, mozga ili snage u nozi pa da je ošajdari sa 20-30-40 metara???!!!
Udariće u blok? Pa nek udari! U tome i jeste stvar! Opičiš fudbalera loptom u muda, ili ga ošajdariš loptom u glavu, ili mu izbiješ vazduh loptom u telo, pa da vidimo ko će sledeći da postavlja blok mudima, grudima, stomakom ili glavom, ili će radije da ogrene guzu - jer ako udari u guzu, manje će da boli!
Jeste vi gledali nekad kako je šutirao Prekazi? Čakar? Niste? E pa kome onda ja nešto pričam...

Kreneš bre sine na šut sa 30 metara pa ga razvališ loptom, ako već nisi u stanju da potrefiš gol...pa sledeći put kreneš isto, ali ne moraš da šutneš - on okrene glavu, poturi guzu, ti uradiš lažnjak, pa daš pas slobodnom igraču, ili dobiješ priliku da tačnije gađaš mrežu...
Fudbal je MISLEĆA igra. Ko zna da misli. Samo što ovde retko ko zna da misli. A i nije mu baš nešto do fudbala.

- Nije nas bilo baš puno na stadionu, pa verujem da su me bar neki igrači čuli, ali hajde da ponovim i vama:
Pa jebeš poraz, nema veze, izgubite utakmicu, ali igrajte taj fudbal! Dajte da vidimo da vam je stalo! Svi ćute, svi glavu dole, niko da vikne na nekog, pa i nek se posvađa sa nekim, niko da uleti nekim startom u protivnika, da ga izbaci u aut, da dobije i neki karton zbog ŽELJE, STRASTI, BORBE...

Aca Trifunović je bre davio Borotu zbog onog Šestićevog gola, Lesor je hteo da obriše parket sa Petruševim, dajte bre, finoća je za van terena, na terenu moraš da budeš zver gladna krvi! Nema to veze da li dobijaš, gubiš, ili šta već - od prvog do zadnjeg minuta BORBA, jebeš rezultat utakmice!

- A kad smo već kod rezultata...
Gubimo utakmicu, imamo korner negde pri samom kraju...Popović uredno statira kod našeg gola...šta će on tad tamo? Čuva gol? Da ne primimo još jedan? Pa čekaj, jel jurimo da (bar) izjednačimo, ili je važnije da ne primimo još jedan?! Zašto i on ne ode u napad! :banghead::banghead::banghead:
Ne zna da skoči, ne zna da igra glavom? Ne zna da šutira nogom? Šta?
E to je ovo današnje jebeno ziheraško bezmudaško shvatanje fudbala koje tera navijače sa stadfiona: bolje da izgubim sa 2:1, nego sa 3:1, umesto bre: SVI U NAPAD!!!!!!!
Pa kraj je utakmice, zadnja šansa da izjednačimo, kakva crna odbrana i zaštita sopstvenog gola! Nema bre više vremena za odbranu! SVI U NAPAD I GOLMAN U NAPAD!!!


- Rekao sam na početku posta da imam određeno fudbalsko iskustvo, evo izvolite, tema Mlađe kategorije, FK Teleoptik, strana 136, 1.10.2023, utakmica Sinđelić-Teleoptik, baš Duljaj je bio trener Teleoptika...
I Teleoptik je vodio 1:0, ali je golman Sinđelića pri kraju utakmice otišao u napad - ZATO ŠTO JE SINĐA ŽELEO DA IZJEDNAČI! Imate to u mom tadašnjem izveštaju.

E sad ja da vas pitam, ZAŠTO jedan Sinđelić (i more drugih klubova u svetu!) daje sve karte na napad u poslednjim minutima utakmice koju gubi...i golmana u napad, naravno...
...a zašto jedan Partizan u istoj takvoj situaciji i dalje drži svog golmana uredno ,,zakucanog,, pored sopstvenog gola?

Zašto?
Zašto?
Zašto?

Zašto ja sa tribine imam više želje da zubima pregrizem gvozdenu ogradu nego što naš golman ima želje da ode u napad na naš poslednji napadački korner na utakmici?
Nema želje, zabranio mu trener, nije mu rekao trener...svejedno...

To nije fudbal!

A to nema veze sa time da li ćeš utakmicu dobiti, izgubiti, igrati nerešeno, koji ćeš biti na tabeli...jebeš to, IGRAJ FUDBAL!
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Kakvu tacno motivaciju imaju ovi igraci kada im je u startu onemoguceno da budu prvi?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
kакvu tacno motivaciju imaju ovi igraci kada im je u startu onemoguceno da budu prvi?

Да извину даме, али да разбијеш пичку оном ко је прекопута тебе на терену.

Одрастао сам на фудбалу где је 100 000 људи пунило стадион да гледа велике асове, али и на фудбалу који је гледало само пар људи у коме су се ти људи на сеоским теренима и по барама и по пљуску или по тврдој сувој ораници борили до крви због неке тамо победе.
Иако им те утакмице уопште нису доносиле прво место.

Фудбал се игра да се бориш и да победиш, или и да изгинеш ако треба - због фудбала, а не само због победе, бодова или титуле...то дође или не дође, али...

Нисам сигуран да је вама, генерацији мобилних телефона јасно шта ја причам...ја потичем из неког другог, прошлог, заборављеног света...
Пита ме јуче на ЈНА неки младић да му дам неки лист новина да седне на њих...а ја се мислим...паметни сте, млади сте, све знате са мобилних...па онда седи сине на мобилни, што ја да ти дајем моје застареле, превазиђене новине...

Наравно, нисам му то рекао, али... :D
Не може се баш све мобилним... :icon-rolleyes:
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Podneće se višemilionska tužba protiv Partizananovih "vlasnika", za svaki poraz od malih i glupih timova i položaja na tabeli koja nama ne dolikuju?!!!!

Mnogo je jadno da svakih 10 godina neki zlikovci zasednu i viču:

'Eno ih oni Golčevi što hoće kanonade golova, pa makar nam fudbali bili tuđi.

'Eno ih oni Santrači koji pune boranije, pa makar privreda nam osiromašila.'

...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Pali smo na trece mesto pitanje je dali cemo opet na drugo ili tonemo jos dole.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Činjenica je da Popović nije golman za Partizan, ali lako je njega kriviti. Za golmana je jako bitno da ima pouzdane štopere ispred sebe. Partizan nikada nije imao goru štopersku liniju, to potpisujem. Vujačić i Saničanin su katastrofa, Marković takođe, veliki kikser. A ne tako davno imali smo Blekija, Pavlovića, Ostoju....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Kako lako izgleda postići gol posle kornera kada ga mi primamo...imamo 100 stručnih saradnika koji prave analize, i verovatno posebno uvežbavaju odbranu, posebno napad, posebno sredinu, i životnu i zdravstvenu okolinu...ali bolje bi bilo da umesto svih njih imamo tri krštena fudbalera na terenu!


 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Činjenica je da Popović nije golman za Partizan, ali lako je njega kriviti. Za golmana je jako bitno da ima pouzdane štopere ispred sebe. Partizan nikada nije imao goru štopersku liniju, to potpisujem. Vujačić i Saničanin su katastrofa, Marković takođe, veliki kikser. A ne tako davno imali smo Blekija, Pavlovića, Ostoju....
Dečko nema muda da budr golman i tu svaka diskusija staje. Želim mu sve najlepše ali u klubu koji nije Partizan
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Kakva je ovo organizovana hajka na Popovića dok štoperu ispred njega lopta prolazi ispod stopala. Dečko je imao vrhunske partije i kad je bilo najpotrebnije branio je vrhunski. A očekivati od ovako mladog golmana utakmice bez kikseva kao da ispred njega stoje Kafu, Maldini, Nesta i Stam je krajnje bezobrazno, pogotovo nakon ovakvog rasula od igre.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Livadarski golman sa sve nepismenom odbranom. Ajde ovi pajaci ali Sveta koji je prošao našu školu... Baš sam se razočarao u njega. Sad vidim zašto je g.Savo bio pametan pa ga klupirao u sezoni 18/19
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Debil sa telećim osmehom se oglasio. Zadatak ispunjen - bićemo drugi. E, sad će psiho da vas dodatno ponizi, da ne da ni to drugo mesto. Kakve mi kreature držimo u klubu, užas !!!

 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Imaćemo ogroman problem ako se ne plasiramo u ligu šampiona sledeće godine. A verovatnoća da se plasiramo je minimalna.. Bićemo u situaciji da cigani igraju dva puta za redom LŠ, uz naravno ogromnu finansijsku pomoć i zaradu. S obzirom da su i trenutno nedostižni, biće katastrofa i verovatno situacija kao u hrvatskom prvenstvu gde Hajduk glumi fikusa. Titula je nedostižna narednih 10 godina posle ovoga. A glavni krivac je uprava koja je i dalje tu i niko se ne buni..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top