Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
moram da priznam da sam u Mostaru (protiv zrinjskog) bio IZUZETNO LJUT na grobare ali za ovo danas KAPA DOLE!!! :respect Stop UNIŠTENJU FK Partizan! :partizan-fan:

Da li si ti realan? Sram te bilo.
Po cenu i da dobijem ban ali ovako nesto da se dopusti da napise, a vrlo dobro se zna sta smo sve prosli tamo je sramota.

Toliko od mene, necu se upustati u dalju raspravu.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Petak i utakmica protiv Panatinaikosa je kao nacrtana posle ovog brutalnog napada na Grobare.

Utakmica koju će gledati skoro cela Srbija, i pola regiona, koja je polutakmičarska, i koju ćemo svakako dobiti , najbolja je prilika da 20,000 Grobara pokaže svoj stav, i CELU utakmicu posveti skandiraju protiv Vučića pedera, i uopšte da ceo repertoar bude protiv pederčine, vlasti, policije, i uprave fka.

Pa da vidim kako ce sport klub da utiša ton kada dvadeset hiljada navijača pevaju Vučiću pederu dva sata bez prestanka.

To je najmanje što možemo da uradimo za početak .

Kada nepravda postane zakon, otpor postaje tvoja dužnost!
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ako se ne varam( ispravite me) to su oni isti navijači koji su tukli obične navijače i simpatizere po hali i i stadionu, sprečava li pevanje žvaljavom ciganskom vođi, obezbeđivali njegove skupove, tukli zajedno sa murijom demostrante po Beogradu i drugim gradovima setili se da im je Vazura kriv ali naravno ciganski vođa ove napaćene zemlje nije. Kako oni kažu ne mešajte politiku i sport a žvaljavi će im oprostiti što ih je tukao. Pljuc....
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.246
Локација
Nis
Mora pickourasni da padne!...ovako ce uvek biti, nek sjase kurta da uzjase murta. Ovo sto se radi je samo obracun dve usrane strane...a mi smo tu da odgledamo kraj.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Ako se ne varam( ispravite me) to su oni isti navijači koji su tukli obične navijače i simpatizere po hali i i stadionu, sprečava li pevanje žvaljavom ciganskom vođi, obezbeđivali njegove skupove, tukli zajedno sa murijom demostrante po Beogradu i drugim gradovima setili se da im je Vazura kriv ali naravno ciganski vođa ove napaćene zemlje nije. Kako oni kažu ne mešajte politiku i sport a žvaljavi će im oprostiti što ih je tukao. Pljuc....
Нису исти, кажем ти као навијач Партизана који није на југу од лета 2011. После много година југ воде млади момци који нису у криминалним водама и који су бар заслужили да им се да шанса. Ова борба против управе и Вазуре је нешто у чему сваки навијач Партизана мора, уколико желимо добро нашем фудбалском клубу и неко боље сутра, да им помогне како би отерали лопове из клуба. Много је људи похапшено, још више брутално пребијено, подршка за све те момке.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Дефинитивно најлошија екипа Партизана у историји. Управа се са тренерима генерално спрдала, јер ни један од њих ове сезоне није прошао крај тренера. Управу нема потребе ни коментарисати. Али...ови самопрозвани најватренији навијачи какав је то склоп ретарда то није виђено никад. Ми други у овом нашем распалом првенствену не можемо бити. Да човјек не повјерује, али опет кад се сагледа све горе наведено не може се бити ни изненађен. Право чудо је поред толико рушилачких елемената кроз све ове године да ми уопште и постојимо. Штета за ову сезону и прилику коју ће да искористе други, иако смо ми скупљали еврободове. Надам се да ће ово мало да их тргне из мртвила и биједе коју приказују у овој години сви до једног у нашем тиму.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
972
Reaction score
7.357
Jedino se postavlja pitanje,zaslužuju li naši momci da ih tako ispratimo u četvrtfinale..posle svega što su nam pružili na terenu.
Slažem se da se moramo oglasiti povodom svega ovoga što se izdešavalo danas, i da je utakmica u petak odlična prilika da se zaori bunt iz 20000 ljutih grla..to je apsolutno naša obaveza! Samo apleujem, kako vama tako i sebi, da naši heroji na terenu ne osete da su izgubili naš fokus..jer itekako zaslužuju noć za pamćenje za sve što su postigli do sada ove sezone.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1
Svaka cast Grobarima koji su bili na utakmici. Napokon smo dobili muda. Ovo moze da bude pocetak neke bolje Srbije. Psihopate sa vlasti ce da se sruce na njih 500 najstrasnije, u sopstvenom strahu za foteljom, ali mora se izdrzati.

300 Spartanaca i 500 Grobara. Istoriju menjaju mali brojevi i velika srca.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
307
Reaction score
1.902
Локација
Beograd
Sve ovo sto se danas izdesavalo je nesto sto mi se uopste ne svidja. Ne mogu ni da definisem svoje emocije niti mogu naci prave reci, a da ne budem ovde pogresno shvacen i osudjen. Smatram da je danasnje desavanje dokaz da uprava ima ozbiljna ledja i da ih cuvaju kao malo vode na dlanu. Cak i kad im je situacija u potpunosti izmakla kontroli odbijanjem igraca da nastave mec, pronadjeno je solomonsko resenje i utakmica odlozena za sutra. Da li ce je igraci igrati? Odgovor je potvrdan! Da li ce trener sedeti na klupi? Odgovor je potvrdan! E zato su je i odlozili za sutra, s tim sto ce se igrati bez prisustva publike i sve ce biti sjajno i bajno.
Odmah se ogradjujem od bilo kakvog napada da navijam protiv Partizana ili da zelim da izgubimo sluzbenim rezultatom,budemo drakonski kaznjeni i slicno. Ne! Zelim da Partizan pobedi uvek ali mi sve ovo danas nije jasno. Navijace podrzavam! Odluku trenera i igraca, ako su je zaista doneli onako kako se predstavlja, podrzavam! Ali cemu to sve ako ce se sutra ionako ograti? Danas je napravljen ozbiljan presedan i dato pravo ciganima da za godinu,dve,tri, kada njima bude trebalo,odbiju da igraju i sve bude potpuno OK.
PS Posle ovoga danas priznajem da sam ispao magarac verujuci nekim ljudima da je uprava bivsa i to isto izneo na fudbalskim temama. Posle ovog danas jasno mi je da ih cuvaju i zbog toga sam jos uvereniji da borba protiv ove gamadi mora biti najradikalnija moguca i to na punom stadionu FK Partizan! Ne u Areni!!!!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Нису исти, кажем ти као навијач Партизана који није на југу од лета 2011. После много година југ воде млади момци који нису у криминалним водама и који су бар заслужили да им се да шанса. Ова борба против управе и Вазуре је нешто у чему сваки навијач Партизана мора, уколико желимо добро нашем фудбалском клубу и неко боље сутра, да им помогне како би отерали лопове из клуба. Много је људи похапшено, још више брутално пребијено, подршка за све те момке.
Kad budem od njih čuo skandiranje Vučiću pederu možda promenim mišljenje do tada ostaje ono pljuc.....
Jesu li ti ljudi pohapšeni i prebijene zbog borbe protiv ciganskog vođe i li Vazure i uprave?
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
339
Reaction score
2.364
Локација
Vukovar
Nisam bio na Partizanovoj utakmici dugo dugo vremena,ne znam tačno koliko ali ima više od 10 godina, da sam potpuno digao ruke od odlaska na Jug i uopšte stadion, distancirao sam se potpuno od svega toga iz razloga što nemam želudac za taj trulež.

Ne poznajem uopšte sadašnju garnituru koja rukovodi južnom tribinom , niti ekipu koja ide na taj jug, predpostavljam da su većina klinci.
Ne znam koliko su ti ljudi iskreni u svojim namerama i da li su instruisani od strane nekoga ili nisu , ali od mene imaju podršku za teranje uprave.

Svaku sledeću utakmicu treba prekidati dok god se ova bagra iz uprave ne otera.

Nama uopšte nije važno hoćemo li biti peti ili drugi na tabeli, i da se dokopamo drugog mesta a ova bagra ostane mi ništa time nismo dobili, bolje je ne igrati evropu sledeće sezone ali očistiti klub od ovih parazita, pa se nadati da će na njihovo mesto doći neki malo manji paraziti.

Ako vas oteraju sa stadiona nekom zabranom prisustva gledalaca, postoje i druge metode za teranje bagre, tu je ulica, samo je pitanje koliko današnji Grobari imaju snage za tako nešto u žabokrečini od Srbije.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Kad budem od njih čuo skandiranje Vučiću pederu možda promenim mišljenje do tada ostaje ono pljuc.....
Jesu li ti ljudi pohapšeni i prebijene zbog borbe protiv ciganskog vođe i li Vazure i uprave?
Имао си скоро дерби на Маракакани па си могао да видиш да су и они скандирали психопати, заједно са нама на истоку. И да, срам те било за ово на крају, момци су данас малтретирани и унакажени од стране полиције, а ти ме питаш да ли су пребијени због вучића или управе. Шта то значи, већу би вредност пребијање имало да су пребијени због вучића, а овако нема везе што су малтретирани, јер се десило због управе клуба. Ево, да те питам, па чија је та полиција што их је тукла, Вазурина или вучићева?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Skandirali su na derbiju, a i uhapseni su nakon ciganskog napada u bloku kada je povredjen i klinac od 13-14 godina a drugom momku smrskana lobanja
Uhapšeni su zbog tuče a ne borbe protiv Vučića eto danas ih teraju sa stadiona ali Vučko se ne spominje. Što se tiče derbija možda grešim ali mislim da je Istok bio taj.
Vučiću pederu!!!!
A vi terajte Vazuru
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top