Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Neko od tih igrača je pomogao upravi da namesti utakmicu a možda i više. Tako da nek kukaju mami svojoj i nek ih mlati obezbeđenje banatskog dvora jebe mi se tačno. Niko nije podigao glas sem golmana koji je sklonjen. Ko je učestvovao u nameštenim utakmicama kolena ne treba da ima.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.016
Reaction score
7.635

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.768
Локација
"preko bare"
Ne bi me začudilo da prva usna uleti u klub u pola noći da "pomogne" i otjera ova govna. Opet će postaviti nekog svog, "preporodiće" nas da sljedeće godine budemo lagano drugi i imaće "dokaz" da nikoga ne favorizuje. Smiriće situaciju, a realni Grobari će biti prezadovoljni. Win win situacija za njega.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neko od tih igrača je pomogao upravi da namesti utakmicu a možda i više. Tako da nek kukaju mami svojoj i nek ih mlati obezbeđenje banatskog dvora jebe mi se tačno. Niko nije podigao glas sem golmana koji je sklonjen. Ko je učestvovao u nameštenim utakmicama kolena ne treba da ima.
I ja juče lepo kažem, zabole me što su ih bili. Trebali su još. Neka ih biju na svakoj narednoj.

A evo trenerov skor do sada i to bez odigranog derbija. Goreg ne pamtim.
Screenshot_2023-04-21-16-30-59-132_com.android.chrome-edit.jpg
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Sve ovo i celo prvensrvo je izgleda pozorište i film za nas mavijače, samo što mi nismo znali kakav je tačno kraj, pa se nerviramo i madamo ko zna čemu. Ali reditelj, režiseri i glumci su izgleda znali i pre počerka.

Sećam se još na početku prvenstva Stolice koji je isticao da mu je cilj da napravi dopadljivu igru koja će vratiti navijače ma stadion ali nikako nije smeo da izgovori da mu je cilj titula, nije smeo ni on ni iko tada u Partizanu. Reč titula je bila kao zabranjena ili su možda nešto unapred znali a možda i sada znaju.
Počeli su pojedini redom da napuštaju klub Ilijev, pa Petrić pa spiker ali neki kao ljudi u upravi i njihovi saradnici su tu i na pamet im izgleda ne pada da odu kao da je ovo za njih sve normalno.

Ovo će sve jednom biti istorija sa rečiju "Neponovilo se"
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Ne može niko da me ubedi da bukvalno ispunjavaju želju debila iz uprave za praznim tribinama koji najpre i dok nema kazne, stavljaju paj' sad, termin, petkom u 16h(?!) ili ponedeljak u 13h, a videvši da će ići malo radikalnije sve od sad i da je zaista moguća poprilična brojka koja bi im jebala mater i vrlo moguće napravila i totalni pičvajz to veče ...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Neko od tih igrača je pomogao upravi da namesti utakmicu a možda i više. Tako da nek kukaju mami svojoj i nek ih mlati obezbeđenje banatskog dvora jebe mi se tačno. Niko nije podigao glas sem golmana koji je sklonjen. Ko je učestvovao u nameštenim utakmicama kolena ne treba da ima.
Vise puta ponavljas ovo, a nemam pojma na sta mislis...

Popovic je valjda bio ljut sto se iz utakmice u utakmicu povlace i prepustaju protivniku inicijativu, nisam shvatio da, ni izmedju redova, aludira na namjestanje.
Nemam pojma jesam li propustio jos neku izjavu, ali nikako da ukacim na sta mislis?
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
800
Aiii...traži av odma da mu se da onih sakupljenih 500.000 od juče. Žuri mu se mnogo.Sta je sa Andradeom, Koloradom i Traoreom...dal moze od njih da se napravi jedan kasvetan igrač!?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ne bi me začudilo da prva usna uleti u klub u pola noći da "pomogne" i otjera ova govna. Opet će postaviti nekog svog, "preporodiće" nas da sljedeće godine budemo lagano drugi i imaće "dokaz" da nikoga ne favorizuje. Smiriće situaciju, a realni Grobari će biti prezadovoljni. Win win situacija za njega.
Realni grobari nisu zadovoljni drugim mestom u ligi gde se unapred zna da je kurva prva.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nemam pojma jesam li propustio jos neku izjavu, ali nikako da ukacim na sta mislis?
Isprati reakcije Petrića, Ilieva i kluba na tu rečenicu.
Pri tome banalna rečenica krajnje, sa strane zvuči kao da se odnosi na taktiku, niko od njih ne bi reagovao da se nije osetio prozvan.
Užasan smo klub.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Isprati reakcije Petrića, Ilieva i kluba na tu rečenicu.
Pri tome banalna rečenica krajnje, sa strane zvuči kao da se odnosi na taktiku, niko od njih ne bi reagovao da se nije osetio prozvan.
Užasan smo klub.
Ja sam je i shvatio kao prozivku trenera i taktike, a i Petriceve reakcije se donekle uklapaju...

Nemam pojma, nisam stekao utisak da je Popovic tom izjavom aludirao na namjestanje, sto ne znaci da ga nije bilo.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
svi treneri posle Nikolica su saradnici okupatora, sada sam ubedjen (posle objave krivog da ce nam pomoci) da je ispadanje od serifa vec bilo reseno jos u novembru
i pored svega toga ne verujem da bi bilo koji tim iz supak lige bio bolji sa sanicaninom-vujacicem i ispred njih fejsa-i daca od miloste :pop
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
A jesu li i svi fudbaleri koji su ostali da igraju za FKP isto saradnici okupatora, ili su to samo neki? I po kom kriterijumu?
I šta smo mi, koji idemo na utakmice FKP-a, isto saradnici okupatora, ili samo domaći izdajnici, ili možda neka urbana ili ruralna gerila, ili ubačeni anti-državni ili režimsko-državni elementi...?

Više od pedes' godinica pratim taj FKP, i neće valjda tamo neki Vazura i Vučelić da me odrede ko sam, šta sam, i zašto sam tamo...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ajd sad cisto fudbalski. ne mogu a da se ne otmem utisku da ovakvi kakvi smo, necemo uspeti da obezbedimo kvalifikacije za evro sezonu iduce jeseni. da li je bojkot, bedan igracki kadar, pizdamaterina, sta god...katastrofa smo. pratim klub preko cetrdeset godina, i ne secam se ovakvog raspada. ono sto je sigurno je da vv rade na destrukciji, ali kao da su se malo previse zaigrali.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Država tj znate ko nudi kao pomoć. ali ne verujem da ćemo dobiti reset kao što je dobila ciganka kada je oko ponoči ušao u njihov klub...naprotiv meni deluje više kao mogućnost neke pomoći da se sačuvaju VV, jer mi smo državni klub i da se ne lažemo neko iz države postavlja uprave a postavlja ih kakve im odgovaraju a i menjaju kad njima ne odgovaraju.
Suština svega je da je država duboko naklonjena ciganki i njima donekle odgovara ovakvo stanje u Partizanu, čak se nasladjuju našim neuspesima i što bi oni nešto menjali ako im to odgovara i to je razlog što su Vazura, Vučelić i ostali još uvek tu, sve im ide po planu.
Jedini problem može im biti kada shvate da bez Partizana u grupnoj fazi nekog evro takmičenja nema bodova za Srbiju a ni ciganki direktno igranje LŠ ili čak i teže kvalifikacije.
Za sada im izgleda smetaju naši navijači i eto silnih kazni jer misle ako i nas ućutkaju da ulaze u mirne vode i da do beskonačno mogu raditi šta god hoće.
Kako se boriti?
Pogledati šta im smeta i to je lek, a smetaju im stabian Partizan sa nezavisnom upravom koja bi se borila za rezultate, titule i stalno jačenje elipe i smetaju im naši navijači očigledno.
Uprava, kako takvu izabrati bez privatizacije, jedinu uz pomoć velikog broja navijača i stalnim pritiscima.
Jedina nada smo mi navijači i možda je ključ u nama, jer nas nema baš malo smo je problem da se okupimo kao na košarci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sam je i shvatio kao prozivku trenera i taktike, a i Petriceve reakcije se donekle uklapaju...

Nemam pojma, nisam stekao utisak da je Popovic tom izjavom aludirao na namjestanje, sto ne znaci da ga nije bilo.
Nisam ja rekao da je Popović jasno aludirao na nameštene utakmice, nego da je njegovo pitanje oko rekao bih motivacije (zašto se povlačimo), naišlo na jake osude iz kluba i te osude zvone jače nego 10 drugih izjava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top