Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Duki radi sa igračima koje nije sam selektovao. Sa timom koji nije profesionalno izbalansiran kako treba. Sa upravom koja tim igračima nije u stanju da obezbedi plate. Sa navijačima koji ili ne dolaze na utakmicu, ili ne mogu da dolaze...ili neki dođu da ga vređaju... Sa mrežama koje sve znaju osim rešenja...
Ubeđen sam da neki od vas nisu ni odgledali utakmicu a napisali su komentar.

Dakle, ako ste je gledali (u TV prenosu ili snimku) - koliko puta je Čukarički šutnuo na naš gol?

Zauzet sam nešto ovih dana (a i inače) pa ne mogu (bar trenutno) da pišem još nešto više o današnjoj utakmici, ali nikad ne bih pljunuo na ljude kao što su Duki, Adi, Klinča, Bajro...
Stariji će se možda setiti zašto...

20 000 vas je u Areni da gleda KK koji je uspešan i imao je obezbeđen budžet da dovede pojačanja, malo vas je da gledate FK koji je neuspešan i nije imao budžet za pojačanja...
U oba slučaja, i oko uprava, i oko budžeta, i oko dugovanja i poreza, pitao se Vučić.
Razmislite malo o tome.

Hvala lepo doviđenja prijatno. Laku noć. Dobro jutro.

Deremo ,,cigane,, u derbiju.

:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
FK je pokazna vežba kako bi KK izgledao da nema Žoca a nije da nismo bili u sličnim govnima.

Nervirate se bez veze i ovi paraziti bi pobegli sad iz FK-a da smeju.

Da sve prođe po planu a onda duha koji lebdi nad čmarakanom vetar nanese malo na JNA da bude mesijah i izvadi nas iz govana da manje strepimo od muštiklinih brđana i orbanove šes'et i četiri županije dok njegova kurva za to vreme igra rekreativno po srBskim livadama i uveseljava vaskoliku ciganiju smrdije.
Био је и КК у сличној ситуацији када нас је н.п. одвео малтене у пропаст. Али ови су посебна сорта зла која је ушла у клуб. Фк нема ни неког попут Муте а камоли Жоца.
Није проблем бити ни 5ти једну двије године ако имаш план који је трећу годину уродити плодом. Ако имаш момке који трче који гину. А ми немамо ништа.
Не морују да гледају КК нега гледају ОК, РК гдје момци гину гдје здрава средина.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Zamisli da moras da radis na poslu gde ti je Vazura sef... ili si glup ili si bas u nekim velikim problemima...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
jebi ga ljudi...danas mi se prvi put u zivotu desilo da umesto prenosa pfc gledam neku drugu tekmu. sve ovo danas sam video juce, i resio da ispratim mnu-brajton. ni volje ni snage nisam smogao da gledam novo brukanje na banovu brdu.
ponavljam: od svega je najgore sto opozicija vv-u ne postoji, a navijaci nemo posmatraju krah svih krahova.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja sam još uvek jedan od mazohista koji gleda utakmicu, mi smo sporiji za jednu brzinu od ovakvog čukaričkog, gol koji je primio naš golman je za verovati ili ne, naša sredina ne postoji, Dača Pantić je bivši igrač, Kolorado je to što mu ime kaže, Dijabate je već mislima u drugom klubu, jedino je Belić igrao onako kako očekujemo da igra prvotimac Partizana. Rikardo je pogodio stativu iz poluprilike i Dijabate je imao jedan šut koji bi profesionalni fudbaler morao da realizuje ali je to bilo toliko traljavo da je bilo za podsmeh. Partizan je igrao kao nekad čukarički protiv Partizana. Kad te jedna ekipa dobije u nekoliko dana dva puta, to govori samo za sebe. Nadam se da je ovaj sunovrat programiran da ovi dzukci odjebu od kluba. I nadam se da će kad tad ti isti dzukci snositi neke posledice u životu za ovo što su napravili klubu. I nadam se da ćemo mi pokazati malo više gradjanske hrabrosti!
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
344
Reaction score
2.422
Локација
Vukovar
Postao sam ravnodušan prema FK Partizanu ima tome već dosta vremena, tako da me ovo i ne potresa previše,ali da je tužno i žalosno jeste.

Nego da kažem nešto o nečemu što u ovom trenutku i nema neku veliku važnost za FK Partizan ali je meni odmah zapalo za oko.

Duljajeve izjave nakon ovih poraza su tako prazne da je to teško uporediti sa bilo čim.
Inače sve njegove izjave od kako je postao trener Partizana su mizerne, da čovek nije u stanju da formira nekoliko smislenih rečenica, da se nekakav zaključak može izvući iz toga šta taj čovek uopšte misli.
Taman posla da iz njegovih izjava možemo zaključiti ima li on uopšte nekakav plan da unapredi igru ,ili da ukaže na konkretnu stvar , na konkretan problem u igri, pristupu, bilo čemu.

Svega sam se nagledao u Partizanu ali ovakvog lika u trenerskoj ulozi nikad, toliko je bezličan da ga ne mogu ni slušati ni gledati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
umesto prenosa pfc gledam neku drugu tekmu
Postao sam ravnodušan prema FK Partizanu
Није проблем бити ни 5ти једну двије године ако имаш план који је трећу годину уродити плодом. Ако имаш момке који трче који гину. А ми немамо ништа.
Не морују да гледају КК нега гледају ОК, РК гдје момци гину гдје здрава средина.
ima li on uopšte nekakav plan da unapredi igru
Е ја нисам равнодушан према ФК Партизану! Сам себи једем џигерицу и због оваквог пада и због тога што не могу на утакмице, и због стања и ставова на форуму...и у 21.веку...

Синоћ сам са посла стигао таман на време да одгледам репризу на Арени, хронично сам уморан и неиспаван, а нисам ни 100% здрав, тако да сам и предремао неке од делова утакмице, ипак, мислим да сам видео више од оних који би да коментаришу - али нису ни гледали...
За оне неке прошле утакмице које нисам ни стигао да видим не знам како је било, али за ову од јуче знам бар нешто!

Е, како не могу да спавам ни кад имам времена за то (и због Партизана, али и из неких других разлога), ето мене опет да митраљирам по тастатури!

Дуљај је такав какав је, смиреног темперамента, вредан, радан, одрастао у пекари, није професор књижевности, па да вам држи говоре и саставља реченице!
Већ сам вам написао са киме и са чиме ради, заборавих да напишем и да ради са СД Краљем, који је од појачања зимус (кад су нам преко потребне победе и офанзива) довео само задњег везног...
Да ли се може унапредити игра са оваквим фондом играча то не знам, али приметно је било да Партизан јуче игра БРЖЕ него код неких бивших тренера, да се не мрси мудима по средини и не враћа лопта бесомучно уназад, него да се свака прилика користи да се ШТО ПРЕ шаље лопта ка боковима где би брзи играчи као Мениг или Дијабате остварили неку предност...
Ако већ наша веза НИЈЕ У СТАЊУ да господари тереном... А није.

МЕЂУТИМ!

У Србији се игра изузетно ПРЉАВ ФУДБАЛ, сваки старт на наше нападаче јуче је био или фаул или на граници фаула, Мениг, Бата и Рика су се јуче надобијали батина, а нису много боље пролазили и наши везисти...
Шта може судија у таквом случају?
Може да свира фаул сваких 5 секунди, да подели картоне домаћој екипи, да прекине утакмицу кад више не буде довољно играча за наставак исте...
Али како се у Србији утакмица може прекинути због навијача, али не и због играча, јер то није у интересу срБског фудбала, судија ће једноставно дозволити такав критеријум и ,,пустити игру,, - прљаву, али игру...

Е сад НАШ је проблем што ми тим састављамо од играча који нису довољно техничари да могу да техником победе, али су зато физички инфериорни у односу на један Чукарички!
Чука нас је јуче убијао пресингом на нашу задњу линију, а да не говорим како су стартовали на наш напад. Брзи, су, јаки су, имају воље. Имају кондиције!
Ипак, и поред тога, није тачно да смо ми јуче били тим који се брани, напротив.

И није тачно да наши фудбалери неће и да не трче! Хоће они, и трче и гину, али не могу! И нису бржи и јачи од фудбалера Чукаричког!
Поредите их са ОК и РК и КК, али узмимо у обзир и каква је атмосфера у и око тих клубова а каква је у ФК-у!
У ФК-у, вероватно домаћи играчи завиде страницима којима понекад капне нека плата, а странци се питају који сам курац овде уопште и дошао!

Сећам се колико пута су неки тражили Пиромана на голу уместо Попа, ево вам Пиромана, мада ни Поп није голман какав Партизану треба! Колико у лиги има голмана бољих од њих двојице?

Филиповић је лошији играч од Миљковића, то сам више пута рекао.
Ако се неко труди, онда је то Урошевић...

Да ли су наши штопери међу бољима у лиги?

Колорадо - Белић, солидан пар задњих везних, Белка одличан...само да се чува да не добије црвени картон до краја утакмице...

Дача има технику, али далеко од тога да резерва Чукаричког може да доноси победе Партизана у континуитету! Од одласка Доктор Моа ми немамо оно што нам треба ко хлеб насушни, писао сам о томе 1000 пута. Леонардо је био нападач који решава утакмице, наравно, играо је само једно ,,лето,, - јер код нас такви најбрже оду. Или буду отерани.

Натхо је човек на заласку каријере, не може ни он да нам доноси победе у континуитету нити да физикалијама парира зверима Супер лиге...

Рикардо је одличан шпиц али није сидраш! Само се троши и добија батине у примању дугих лопти које не може да задржи или проследи...или нема коме да их проследи...Треба неко да га храни лоптама па да даје голове, али ко да га храни кад Дача или Натхо буду срушени још тамо на центру игралишта.
Уосталом Рика је већ давао 20-30 голова по сезони, па не може човек тако у бескрај! И њему полако иду године, а вероватно га полако стижу и последице тога што игра (или је играо) повређен и под инекцијама!

Мениг јесте брз, али увек је помало мува без главе, ретко финишира то што уради, уосталом зато је и доспео у Њива лигу и банкротирани Партизан.

Бата је чукнут у главу чим је дошао код нас, јесте вашарски тип играча-забављача, али док у Европи има ливаду да протрчи и побегне и уради нешто конкретно, овде ће добити или њиву да се саплете, или ће бити удвојен, утројен, фаулиран, пребијен - лопта може да прође, али он неће сигурно.

Баждар вам је примерак наше школе, уче их техници (односно селектују такве који имају технику у некој мери) - никоме да падне на памет да је 21.век и да се сад неупоредиво више игра на снагу, снагу, снагу, трчање, трчање, трчање, пресинг, брзину, брзину, брзину, кондицију, физикалије, фаулове, грубост!

И поред таквих играча какве имамо, изволите па погледајте хајлајтс од јуче, Чукарички је једном шутнуо како треба и остварио победу, али фудбал је таква игра.


Нема потребе да пљујемо играче и тренера, могу они да изгубе и без тога, већ више пута су то показали.

Али ја бих радије на неку утакмицу да им дамо подршку, већ су ,,на дну каце,, јел треба још да пробушимо дно, па да копамо још ниже...

И, да, свакако да верујем у победу у дербију. Као и увек. Ја се никад не предајем.

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
ЕДИТ:
Много лепа песма. И много леп текст. Нек стоји и на овој теми.
Или смо навијачи Партизана само кад крене по добром, па ћемо и на ФК доћи кад једном буде тако...
Е, децо, децо...ништа, слушајте музику и спремајте се за Каунас...има нас довољно који ће доћи и на ФК кад год буду могли...
Таман лепо, неће бити гужве и позера, мож да бираш где ћеш да седнеш... Опростите ми што не могу дуго да стојим и скачем, и што морам да седим - остарио сам уз Партизан. И оседео.
И није ми жао.

 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
nije za ovu temu ali je simpatično mišljenje da pičkoustoj nakazi trenutno smeta naš pohod na F4, upravo zbog toga on dobija ogromno poverenje značajnog broja navijača Partizana (čime direktno opstaje na vlasti), razvija svoj ekonomsko-propagandni program, cementira poziciju i sl. a daleko grđe stvari se rade FK gde su mnogi navijači okrenuli leđa - za šta ih ne krivim, ovo nije borba protiv vetrenjača već cunamija koji dolazi da te oduva a ti se braniš šatorom od kartona

mnogo je gore što su neki ljudi s kapacitetom da pomognu i nešto kažu zaćutali i podržali ovo
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
30 година се боримо против управа у ФК и онда се неко чуди што су навијачи уморни. Најчешће шта је скандирано на стадиону је "управа напоље". Далеко је од тога да је сјајно у КК али једноставно знамо да имамо људе који воле клуб и спремни да се боре. Ту су Дуле, Жељко, Саша, Даниловић, Владе, Новица, сјутра ће то бити Богдан, Луча, Гаги, па и страни играчи. Код фудбалера тога нема више, нико да се огласи.

@Goran Tomić
Какви год да смо сигурно да ТСЦ и Чукарички немају боље играче, једноставно никога није брига. Јуче гледам као и предходне утакмице нико емоцију да покаже макар и фрустрацију нервозу ништа.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Sramota je ljudi da nas Partizan ne igra kvalifikacije za ligu sampiona velika sramorta. Duljaj ako zaista volis klub nemoj da skidas gace nego budi mangup i daj ostavku nemoj da dajes i dalje legimitet raspale uprave. Ovo posrrtanje donece posledice za koj mesec kada nema pare za pojacanja za funkcioniranje kluba za porez... sve ovo ce da se odrazi uskoro.Gde su sada clanovi skupstine kluba da objasne za koga dajete podrsku? Za upravu koja ne moze da bude druga u ping pong ligu da klubovi sa Banovog brda i Backe Tople a uskoro i lale iz Novog sada za nas nepobedljivi i rivali koji ne mozemo gol da damo. Zaistaa ovo je velika sramotaaa za klub kako sto je Partizan klub sa duge tradicije i uspeha.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
344
Reaction score
2.422
Локација
Vukovar
Дуљај је такав какав је, смиреног темперамента, вредан, радан, одрастао у пекари, није професор књижевности, па да вам држи говоре и саставља реченице!
Већ сам вам написао са киме и са чиме ради, заборавих да напишем и да ради са СД Краљем, који је од појачања зимус (кад су нам преко потребне победе и офанзива) довео само задњег везног...

Ne možeš staviti Mlatu zamlatu sa pekarskim iskustvom da ti bude prvi trener.
To može samo u Partizanu i eventualno u Monty Python-u.

Ono što je on pokazao u ovih nekoliko nedelja bivstvovanja u Partizanu jeste da je ozbiljan beskičmenjak.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
У нормалним средима гдје имаш здраву средину и да једне године не играш Европу није страшно. Јбг слабије играо и то је то. Али овдје тек слиједи потоп јер немамо чиме да надокнадимо Европу.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Šta dobijamo time da Duljaj da otkaz?
Da sedne Nađ na klupu? I onda? Da on da otkaz, pa da sedne Stojanoski? I onda?

Svi trojicu sam gledao kao trenere Teleoptika, bilo je pobeda i poraza, nečeg dobrog i nečeg što bih ja drugačije...
Ali sva trojica hoće da rade i rade najbolje što mogu...

NEMAMO u fudbalu nekog Žoca koji bi došao da nas restartuje, niti budžet koji bi se dao za kvalitetniji tim... imamo to što imamo i od trenera i od igrača...
U redu je, možemo da pričamo o fudbalu i o greškama, ali ne bih da se izrugujemo fudbalerima i treneru...

Zašto mislite da fudbalerima nije stalo da pobede? Mislite da je Nathu, Rikiju, Belki, Čakiju prijatno da gube? Da je Piromanu prijatno što je primio onakav gol?

Zašto je Duljaj veći beskičmenjak od Save ili Stanoja ili Gordana?
Prvo što je rekao bilo je da bi iz Šahtojra doveo predsednika kluba. Šta treba da radi? Da obara Vučelu i Vazuru? Da sruši Vučića?
Čovek došao da bude trener. Pokušava da igračima vrati samopouzdanje. Da ubrza igru. Rotira. Celu utakmicu prestoji, viče, priča, trči po loptu kad je u autu...
Ne ide mu, ne ide nam...
Da se vratim na početak - da on ode? O.k. i, šta dalje?

Mi skupljamo pare za porez KKu...FK nam je u minimum četiri puta goroj situaciji. Trenutno.
I to samo što se novca tiče.
A može da bude i puno gore.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Šta dobijamo time da Duljaj da otkaz?
Da sedne Nađ na klupu? I onda? Da on da otkaz, pa da sedne Stojanoski? I onda?

Svi trojicu sam gledao kao trenere Teleoptika, bilo je pobeda i poraza, nečeg dobrog i nečeg što bih ja drugačije...
Ali sva trojica hoće da rade i rade najbolje što mogu...

NEMAMO u fudbalu nekog Žoca koji bi došao da nas restartuje, niti budžet koji bi se dao za kvalitetniji tim... imamo to što imamo i od trenera i od igrača...
U redu je, možemo da pričamo o fudbalu i o greškama, ali ne bih da se izrugujemo fudbalerima i treneru...

Zašto mislite da fudbalerima nije stalo da pobede? Mislite da je Nathu, Rikiju, Belki, Čakiju prijatno da gube? Da je Piromanu prijatno što je primio onakav gol?

Zašto je Duljaj veći beskičmenjak od Save ili Stanoja ili Gordana?
Prvo što je rekao bilo je da bi iz Šahtojra doveo predsednika kluba. Šta treba da radi? Da obara Vučelu i Vazuru? Da sruši Vučića?
Čovek došao da bude trener. Pokušava da igračima vrati samopouzdanje. Da ubrza igru. Rotira. Celu utakmicu prestoji, viče, priča, trči po loptu kad je u autu...
Ne ide mu, ne ide nam...
Da se vratim na početak - da on ode? O.k. i, šta dalje?

Mi skupljamo pare za porez KKu...FK nam je u minimum četiri puta goroj situaciji. Trenutno.
I to samo što se novca tiče.
A može da bude i puno gore.
kada on ode jedino resenje je dovesti kvalitetnog stranog trenera za dalje...nesto tipa lotar mateus
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top