Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Po cenu bana, imam jednu poruku za sve bivše, sadašnje i buduće igrače: Ko vas jebe glupe kada po 5 puta sadite tikve sa istim đavolom na isti način. Razumem da prvi put niste znali, pa čak i drugi... Hoće centrala da pogreši jednom, ali ne sto puta.

I da, ovo gore nema veze sa tim što traže svoje pare. Kako god da su zarađene ili ne zarađene na terenu, njihove su po ugovoru i treba da dobiju svaki cent.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
453
Reaction score
1.215
Drug koji ima neku menadžersku agenciju održao je sastanak sa Kraljem u vezi sa pojačanjima za sledeću sezonu.

Iz onoga što sam čuo, oni (uprava) svakako planiraju da tu budu i dalje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Živim za dan kada u FKP više neće biti povratnika koje niko neće pa se onda oni vrate kod nas da bi umesto para opraštali dugove za čiste papire kako bi mogli da odu negde i onda da se vrate jer ih niko neće da bi opraštali dugove... Jbt, perpetuum mobile. :D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Utisak koji su ova trojica ostavili u poslednjem mandatu ne menja činjenicu da bi raspadi u upravi drugačije postupili i prema bilo kom drugom bivšem fudbaleru koji bi se našao u istoj situaciji.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Ja koliko negde cuh, problematika je sto ovi ne mogu da zatvore papire i da zbog toga ovaj citav haos oko toga sto nece da odu
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Jadni mi kad smo skoro milion evra bacili na ove.
S druge strane, svaki dinar koji se duguje po ugovoru treba da se isplati.
A to da neki igrači nisu poželjni oko stadiona, pozdravljam
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Posle utakmice sa vojvodinom jedno 47 postova koji se uopšte ne bave utakmicom i jedno 7 postova koji su sa bar dotakli nečega što ima veze sa utakmicom...
Izvolite pa prebrojte i ispravite me za koliko sam ,,omanuo,,...
Aman bre više ljudi!

Imate temu Uprava i marketing, prebacite se tamo za opise uprave i ostalog u vezi sa njima...

Tužno (i otužno) je da skoro niko ne pomene bez obzira na upravu i bez obzira na to šta mislili o treneru - da je mladi Ilić odigrao svih 90 minuta...da je Vujke izginuo da pomogne mladom kolegi da to bude što bolje...da je Urošević napustio utakmicu zbog bolova...da je Belić preorao teren...da je Natho opet igrao fudbal kao da je šah...da je Rikardo još uvek prvi strelac lige...da su Dijamantskibata i Kvinsi igrali sasvim solidno ali da ih gol nije hteo...i da nas je sudija kraduckao...

I 47 postova to ič ne interesuje... :icon-rolleyes:

Potpuno je bizarno i neshvatljivo da tim koji dva pobedi nemacki klub i nadigra francuski klub u jednoj sezoni, na kraju zavrsi cetvrti u srpskoj ligi koja nije bas da je najjaca u svojoj istoriji.
A da ne bi bio četvrti, morao je da ispobeđuje i još mnoge srpske klubove a ne samo dva puta taj nemački...ali nije...
I šta je tu bizarno i neshvatljivo? Danas pobediš, ali sutra, ili za 7 ili za 14, ili mesec, dva, tri...ne pobediš. To je sport.

KK Partizan pobedi Real a ne pobedi SC Derbi, jel i to bizarno i neshvatljivo? Ne to je sport.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
da je mladi Ilić odigrao svih 90 minuta...da je Vujke izginuo da pomogne mladom kolegi da to bude što bolje...da je Urošević napustio utakmicu zbog bolova...da je Belić preorao teren...da je Natho opet igrao fudbal kao da je šah...da je Rikardo još uvek prvi strelac lige...da su Dijamantskibata i Kvinsi igrali sasvim solidno ali da ih gol nije hteo...i da nas je sudija kraduckao...

I šta mi imamo od toga? Nemamo ništa od toga.
Ljudima se više ne živi dan mrmota niti većina ima želudac da 6 godina gleda najnameštenije prvenstvo u Evropi i pri tom komentariše taktiku, stil igre i pojedinačni učinak igrača dok se sa seoskim klubovima borimo za što bolji plasman od pozicije 2 do 5. I dok nas na sve to buše sa svih strana.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
805
Reaction score
3.799
A da ne bi bio četvrti, morao je da ispobeđuje i još mnoge srpske klubove a ne samo dva puta taj nemački...ali nije...
I šta je tu bizarno i neshvatljivo? Danas pobediš, ali sutra, ili za 7 ili za 14, ili mesec, dva, tri...ne pobediš. To je sport.

KK Partizan pobedi Real a ne pobedi SC Derbi, jel i to bizarno i neshvatljivo? Ne to je sport.
Jeste, to je bizarno. Jer klub koji je u stanju da nadigra nemacke i francuske klubove ne sme da zavrsi cetvrti u srpskoj ligi. Drugi da, cetvrti ne.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Jebem ja tu ligu usranu cigansku gdje Partizan ne moze jednom u 6 godina da bude prvak drzave. Problem pored uprave lezi i u drzavnom vrhu. Mi nismo imali valjanu upravu od kako su sranja 90-ih pocela. Prije toga se znalo u komunistickom sistemu ko vodi klub, al i u tom sistemu kakav god da je bio, nije dinar smio da fali iz kase. Neko bi na golom otoku cupkao travcice. Po mom misljenju je utakmica protiv Vojvodine bila losa, iz razloga sto nismo pobjedili. Jos mi je gore da je trener Partizana zadovoljan ”lijepom fudbalskom predstavom”. Gdje je jebeni takmicarski duh? Mi se smijemo onom ludaku iz Stitara, ali recenica ”mi smo Partizan uvijek moramo po pobjedu”, treba da je svakom igracu mantra u pola noci i u pola dana. Ja razumijem da nasi igraci nisu nivo za lige petice, zato su tu gdje jesu, ali ne razumijem da profesionalni fudbaler nema snage i koncentracije za 90 minuta. Amar Osim je jednom pricao na tu temu i slazem se s njim, ali to vazi za lige petice. Ako nisi spreman da u 90 minuta pretrcis i otreses svakog igraca iz domace lige, onda si druze za te klubove, a ne za Partizan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Ni tad. Moj pokojni ćale je uvek govorio: boli me q što je ceo razred dobio keca, zašto si ti dobio?

Samo prvi dolazi u obzir, a za njih me zabole da li su 2. ili 22.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top