Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2024/25

Статус
Затворена за писање одговора.
Ljudi ne nadajte se velikoj posjeti. Pričate o periodima iz prošlosti kad se igrala ozbiljna liga. Te lige više nema.
Pored toga, u pravu je kolega koji je napisao da se nema vremena za loš fudbal. Problem sa posjetom na stadionima postoji otkako možemo da pratimo sve najjače lige na tvu. Ljudi koji danas idu da gledaju FK Partizan vrlo su svjesni da oni idu da gledaju uprkos svim ogromnim manama tima i lige. To su pravi entuzijasti. To ne može da se poredi sa periodom prije 40 godina kad je realno fudbalska liga bila na nivou Francuske, a nije bilo prenosa uživo liga petice.
 
  • Like
Reactions: Zex
Na sve to dodaj komfor, koji je u gotovo svakoj zemlji miljama ispred nas, a kod nas je zaista čin hrabrosti, kada odlučiš da se kao odgovoran građanin olakšaš na mestu predviđenom za to. Jer na Istoku mnogi poteškoče to i završe posao uz zid...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top