Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2025/26

Статус
Затворена за писање одговора.
Ovakav intervju se ne pamti, još od vremena kad je Anđus shvatio da neće biti portparol.

Napriča čovjek svašta, samo u onoj rečenici kad je stidljivo pomenuo prodaju Kostića, ne reče za koliko ga je prodao?

Htjeli da garantuju svojom imovinom, pa vas je i tu Mijatović spriječio?

Ne reče ništa ni o istorijskom trećem mjestu, sa trenerom kog je on doveo?
Meni je zanimljivo što je intervju za Novosti... Te je indirektno pohvalio rad prethodnika...
 
Mislim da sa mijatovicevim svedocima treba kao sa cacijima, isti je tip osobe. Ili retardiran ili pokvaren. Ni jedno ni drugo nije vredno truda. Ko je doveo Poltera da da golova koliko i Milosevic i stavio Cakara za trenera, taj nek objasnjava trece mesto. Samo je on 6 bodova prosuo, i to protiv konkurencije.
 
Kakvo blamiranje celnika Partizana. Na nivou rijaliti prepucavanja.
Ja bih poverovao onome ko bi se samo dzentlmenski povukao bez davanja prizemnih intervjua. Ali to ocigledno od ove postave necemo gledati.
Danko je i ćutao dok je trajala sezona, da je ćutao i dalje ispalo bi da se krije jer zalizani je u kampanji vec 4 meseca..

Nekada moraš da skineš rukavice...ili prođeš toplog zeca,kao Željko u KKP..
 
Mislim da sa mijatovicevim svedocima treba kao sa cacijima, isti je tip osobe. Ili retardiran ili pokvaren. Ni jedno ni drugo nije vredno truda. Ko je doveo Poltera da da golova koliko i Milosevic i stavio Cakara za trenera, taj nek objasnjava trece mesto. Samo je on 6 bodova prosuo, i to protiv konkurencije.
A sa milkinim svedocima?
To su tek apsurdni ljudi, koji misle da su Rasim i Milka na studentskoj listi.
 
Ovakav intervju se ne pamti, još od vremena kad je Anđus shvatio da neće biti portparol.

Napriča čovjek svašta, samo u onoj rečenici kad je stidljivo pomenuo prodaju Kostića, ne reče za koliko ga je prodao?

Htjeli da garantuju svojom imovinom, pa vas je i tu Mijatović spriječio?

Ne reče ništa ni o istorijskom trećem mjestu, sa trenerom kog je on doveo?
Ovakav upis na forumu se ne pamti jos od ne znam kog upisa gde su se ljubile stope vaseg svetog Mijata. Ovako pisati je jako pokvareno i sramno. Namerno izostavljas sprdnju sa "trenerima" Stojakovicem i Cakarom i sva ona sranja koja je radio zalizani smrad i nacine na koji je unistavao ovaj klub a sve da bi bio u milosti svog pickoustog gazde. Da ovde vidim da neko toliko ne voli Partizan a navodno navija za njega jer ne mozes voleti Partizan a slepo podrzavati i pravdati one koji ga unistavaju. Bruka i sramota.
 
A sa milkinim svedocima?
To su tek apsurdni ljudi, koji misle da su Rasim i Milka na studentskoj listi.

Od polusezone zna se i ko je i sta je uradio, nema tu diskusije niti nepostojece debate o doticnom. O ostalima moze kad radna grupa precka bude na madridskoj hirurgiji na odeljenju za otkljanjanje cizme iz bulje...
 
Od polusezone zna se i ko je i sta je uradio, nema tu diskusije niti nepostojece debate o doticnom. O ostalima moze kad radna grupa precka bude na madridskoj hirurgiji na odeljenju za otkljanjanje cizme iz bulje...
Uvijek ima diskusije, makar među civilizovanim ljudima, valjda se zalažemo za društvo u kom se diskutuje i razmijenjuju mišljenja, bez obzira da li se slažemo ili ne?

Naročito treba da bude između nas ovde koji ne jedemo ‘ljeb od Partizana, samo treba da je svedemo na civilizovan nivo.
 
Možda je realno da visina Andrejevog transfera na kraju dogura do 5-6 miliona, odnosno da se ostvari jedan deo bonusa (eventualno i procenat od narednog transfera).
 
Kostić ide prvo u onaj Milan Futuro (ili kako se već zove), pored nepoznate da li će se bonusi desiti, treba dodati i kad će se desiti.
 
U utakmici bez rezultatskog značaja, a značajna samo po odlasku Natha, našao se Milanov mali kurčiti nakon asistencije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top