Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
U peščari bi se stvarno spremili, onaj bazični deo, šuma,vaduh, staze sa pešaćenje/trčanje, ogromini disklejmer ne skreći sa staze mogu vuci da te izjedu, jest da je relativno blizu Bg-a ali relativno se i lako izbubiš ako ne znaš , pa tako jedno pogrešno skretanje te odvede u sred šume , po putu koji je sve sem put, a mrak, a čuju se razni zvuci, pa ne bi se baš neko zeznuo 2 puta da krene da se provodi tokom priprema.
42024472.jpg
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne svaljujte sve na Snezanu, jer nas dobri Bane ima hotel na Zlatiboru, odnosno suvlasnik je istog...
Aha...a taj isti i "sneguljica" nemaju ništa zajedničko osim partije, jel da? Da pitam kurac. Ali bukvalno. :D
Al' nezavisno od toga - imao je "dobri bane rolex" taj hotel i ranijih godina...ali ranijih godina nije bilo "sneguljice"...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Šta god ko mislio o njemu, kad su stvari u pitanju kao što su profesionalizam, disciplina, posvećenost treningu i pripremama - Nađ je "pašče". Taj nikad nije bio iz "fele" igrača koji su zabušavali, jurili kurve, eskivirali rad na treninzima i slično...igračima će on i bukvalno biti "kapo" tokom priprema, u smislu "treniranja strogoće"...sad je još "osiljen" novom i značajnijom funkcijom, tu zajebavanja neće biti nimalo...

Не сумњам ја у рад и посвећеност Алберта Нађа, али његов највећи проблем је сујета као и недостатак ширине за један такав посао, који укључује свакодневну комуникацију са фудбалерима и генерално с људима.

Dvije suve istine.
 

Dr.Hofmann

Guest
U peščari bi se stvarno spremili, onaj bazični deo, šuma,vaduh, staze sa pešaćenje/trčanje, ogromini disklejmer ne skreći sa staze mogu vuci da te izjedu, jest da je relativno blizu Bg-a ali relativno se i lako izbubiš ako ne znaš , pa tako jedno pogrešno skretanje te odvede u sred šume , po putu koji je sve sem put, a mrak, a čuju se razni zvuci, pa ne bi se baš neko zeznuo 2 puta da krene da se provodi tokom priprema.
42024472.jpg


Nije ni pescara sto je nekada bila, to je suvise fensi za ove nase...:D

Odricem se Deliblatske pescare trazim drugu lokaciju..., au sto bi voleo da docekam da odu u neku vukojebinu na pripreme srce bi mi bilo na mestu onda.:D

S obzirom kuda nam klub ide nije nemoguce da se i taj scenario relativno brzo ostvari.

Ali sada bez zajebancije, ja zaista mislim da bi njima koristilo da se ode u neku skromnu vukojebinu gde nemaju apsolutno nista zivo, barem na par dana, cisto da ih se malo spusti na zemlju, znacilo bi im na psiholoskom planu.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Deliblatska pescara je uvek slobodna i prosto vapi za nasom ekipom!


Znaci Sneza je izgleda glavna u klubu, vuce u svoj rodni kraj ...

Ja sam bio vise puta na terenu po pescari(jurio zmije zabe i ostale zivuljke) i mogu reci da bi pescara bila idealna za pripreme jer pod

1: mir i tisina
2:klima i uslovi idealni
3:jeftino

ima sigurno jos ali da smo normalan klub kao sto nismo rekli bi da ako vec nema novca hajde da pripreme odradimo skromnije sa iskim ako ne i boljim uslovima za rad.

Za pripreme ti ne trebaju kurci palci kafici i neki socijalni zivot,potreban ti je teren,teretana,trim staza i eventualno bazen,topla voda,restoran i mesto za spavanje! Ako je vec do marketinga i do nekih atraktivnih protivnika u priipremnom periodu(kao sto radi Real,MUTD i ostali) onda treba imati nekakav plan,neko potencijalno trziste a ne neki oruk fazon. :pop
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Originalnu poruku postavio Je-Ne-A

Šta god ko mislio o njemu, kad su stvari u pitanju kao što su profesionalizam, disciplina, posvećenost treningu i pripremama - Nađ je "pašče". ...sad je još "osiljen" novom i značajnijom funkcijom, tu zajebavanja neće biti nimalo...

Originalnu poruku postavio Crno-beli

Не сумњам ја у рад и посвећеност Алберта Нађа, али његов највећи проблем је сујета као и недостатак ширине за један такав посао, који укључује свакодневну комуникацију са фудбалерима и генерално с људима.

Takvi ljudi kao Nađ i jesu najgori kada dobiju neku funkciju, tada dolaze do izražaja svi njihovi kompleksi. Pas je pas i on treba da jede sa zemlje !!

Što se "širine" tiče, on je bio preuzan i za funkciju "koordinatora". Daleko je on od direktora bilo kog sektora, pa i higijenskog. Nije on planiran ni da sada, kao direktor nešto odlučuje, međutim možda će mu funkcija dati za pravo da se drzne. Ponavljam, to je takav profil...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ali sada bez zajebancije, ja zaista mislim da bi njima koristilo da se ode u neku skromnu vukojebinu gde nemaju apsolutno nista zivo, barem na par dana, cisto da ih se malo spusti na zemlju, znacilo bi im na psiholoskom planu.
Kao sto je Klop odveo igrace Majnca na pripreme u neku vukojebinu, na neko ostrvo bez hrane, struje, a igraci morali da love ribu da bi nesto jeli. Znas kako bi posle toga grizli za sveti dres, znali bi da cene gde su i sta imaju.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nisam znao za ovo, evo sada sam prvo isao na google da proverim da li se to stvarno desilo ili si sarkastican i zajebavas se...:D

Znaci isto razmisljamo Klop i ja...:D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Daj trazi od Joce da ti srede licencu preko veze:D
Treba biti malo ekscentrican da bi bio jako dobar trener. Pogledas Klopa, Murinja, Fergija, Vujosevica:D Dule stalno pokusava da nase igrace malo duhovno opismeni (i dobro mu ide), uvek izmislja neke nove stvari. A kod nas uvek ista prica PS, stoni tenis, Kurta i kuci. Treba da se posalju na neku radnu akciju da izgrade deo pruge, da jacaju timski duh:D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da, a svih prethodnih godina su se tako dobro spremili na Tari i posle pocepali sve po Evropi i kvalifikacijama. Nemojte da se zajebavamo.

A da je muljaža i nameštaljka, to je više nego očigledno. Ako se ne varam 90-ih je Partizan imao jedne pripreme na Zlatiboru, ispravite me ako grešim, vi stariji.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Миљковић да ми гради пругу... :D

Па тај би и нацртану овцу успео да изгуби. :)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Prvi cilj: Uprava napolje! Za druga dva se dogovorite.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
mi svake godine imamo ova 3 cilja, i ako neki i ne ostvarimo, djura kaze, pa sta ostvarili smo ostala 2 ili 1, ili sta smo ono Nadju ostvarili, ko uopste igra za nas i jeli ovo fudbalski klub...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Zadovoljan sam kada vidim s kim ćemo ovog ljeta igrati prijateljske.

- Lokomotiva je bila 9. u Rusiji
- Petrolul Ploiesti 3. u Rumuniji
- Metalist Kharkiv 2. u Ukrajini

Pretpostavljam da ćemo na turniru u Poljskoj odigrati 2 meča.
Ne znam tačno protiv koga‚ ali mislim da su svi učesnici (pored
nas: Legia‚ Austria i Fluminense) aktuelni šampioni svojih država.

Prezadovoljan bih bio da još‚ recimo‚ sredinom avgusta odigramo
generalku sa nekim top timom iz Zapadne Evrope.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Каже ми друг који константно прати млађе категорије да је Клемпави тежак радохоличар, да испрати све могуће утакмице млађих Партизанових категорија и после оде на најближу друголигашку, трећелигашку утакмицу да види дал има нешто да ваља.
Искрено без обзира што о њему као човеку имам лоше мишљење мислим да такав човек добро дође клубу.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Е Стојанче, да ти право кажем да већ 2-3 дана о томе размишљам! Можемо ми мислити и причати о Нађу шта хоћемо, можемо говорити да је глуп, да је овакав или онакав, можемо га оптужити да је продао Петах Тикву, али има милион примера где га сви памтимо као гробарчину до коске! Па јебо мајку, кад је већ и курта и мурта добила шансу нека је и њему, можда баш убоде некако! Можда будемо памтили и клицали Нађу годинама, а све захваљујући Ђури мутавом:D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zadovoljan sam kada vidim s kim ćemo ovog ljeta igrati prijateljske.

- Lokomotiva je bila 9. u Rusiji
- Petrolul Ploiesti 3. u Rumuniji
- Metalist Kharkiv 2. u Ukrajini

Pretpostavljam da ćemo na turniru u Poljskoj odigrati 2 meča.
Ne znam tačno protiv koga‚ ali mislim da su svi učesnici (pored
nas: Legia‚ Austria i Fluminense) aktuelni šampioni svojih država.

Prezadovoljan bih bio da još‚ recimo‚ sredinom avgusta odigramo
generalku sa nekim top timom iz Zapadne Evrope.


eh, da fluminense dodje sa prvim timom, to bi bila provera. inace, i ja sam vrlo zadovoljan izborom sparing partnera. posle ovakvih utakmica kad ti dodje jedan skenderbeg, otreses ga k'o seljace slinu. zajebite kineze i ukrajinske drugoligase.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.671
Na turniru u Varsavi prvi mec igramo sa Legijom
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Gledam juce na sosu Alberta a lepsa polovina ce: "Uuu ovaj neki zajeban lik". Hahah
Topalovic ga pita sa kojim klubom igramo,sa astrom ili sa petrolulom a ovaj nije siguran. OOO boze ,pa bilo koji forumas da je sportski direkor znao bi sve igrace napamet i ocene istih u okruzenju od 1000 km u svim kategorijama. A ovaj nije siguran sa kim igramo na pripremama.
Svaka cast na igrackoj karijeri ali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top