Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.218
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne brini, nisam rekao da ti ne vjerujem, samo da vise vjerujem drugima. :)

Sto se tice ostalog, ako je Curkovic urgirao da se odgovor na eventualnu zalbu odmah da, znaci da ne treba brinuti!?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
SONY
odgovor na to je vrlo kompleksan.
da je ona stara komisija u pitanju mogli bismo da nakrivimo kapu.
medjutim u pitanju su prilicno nezavisni ljudi, sudije raznih zemalja.
sa druge strane jos se za neke stvari tu pita platini, pa on placa te sudije.
vrlo bliska buducnost ce dati odgovor na nasa pitanja.
nadam se pozitivan

izmena ono sto je sigurno fss ce platiti debelu globu, a vrlo je moguce i nesto mnogo gore
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.218
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da, i Lakovic je onomad posredno rekao da nema uticaj na ovu nezavisnu komisiju. To su prave sudije iz Lihtenstajna, Luksemburga itd, nisu ovi iz Belgije, Ceske itd sa kojima bi ovi iz Saveza pregovarali, nagodili se i sl.

To je jos jedna stvar koja nama ide u prilog, tj koja nece valjda odugovlaciti sa odgovorom na eventualnu zalbu cigana.

Kroz desetak dana cemo znati definitivan rasplet, ali svakako mozemo biti optimisti.

Sto se tice te mnoge gore kazne za FSS, nadam se da ne mislis na kaznu za sdve klubove, mada bi i eliminacija reprezentacije bila ogromna kazna.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na zalost sve je moguce.
ipak malo je verovatno da ce zbraniti svim klubovima evropu.
u ovom trenutku realna je finansiska kazna+ uslovna koja bi u slucaju ponovnog sranja ugasila ceo nas fudbal.
cigani se zalazu za to da ako im se odbije zalba(a oni znaju da hoce) da sve izbace iz evrope da bi jebali nas.
samo cigani jebace vas curkovic:D
odoh na spavanje, cujemo se sutra
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Da dodju sva ova pojacanja, ja bi pristao i na Babonju :D

Klasika kod nas, najave bombe, pa neke solidne i na kraju dovedu neke povratnike ili na pozajmnicu...Samo nek ostave Lukaca, Vulicevica, Drincica i Skuletu, to je prioritet i osnova. Ostalo se moze uklopiti.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Uopšte mi nije jasna ova priča oko Trajkovića...

Pa pisalo se da je veoma problematican van terena.
To je ono sto sam procitao.
Ono sto sam video je da je on teska kiksara i koji god razlog da ga odvede iz kluba, neka. Isto mislim i za gospodina Milana Obradovica velikog grobara.
Ko nas je kleo sa tim stoperima,nije dangubio. Ne mozemo da ubodemo,pa to je. Nema sezone od kad pratim Partizan da tu uvek nije bila neka rupa kao krater.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Trajkovic je za mene najvece razocarenje zimskog prelaznog roka.
Bio sam ubedjen da ce on i Vulicevic daleko odskociti u odnosu na prvotimce iz jesenjeg dela, ali to Trajkovic nije opravdao.
Nervozan, nesiguran u predaji lopte, sklon kartonima.
Moralo je to mnogo bolje...

Edit: kakav crni babovic? nadam se da je sala.
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Dodje li Lomic a ostane Lazovic,eto novog dvoboja...polozite opklade unaprijed ;)

Spisak je korektan,pitanje je koliko je realan.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Saviće ga Lomić, koju mi kvotu daješ?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
To je to što se tiče sezone 2013/14. Nema potrebe za nekim grandioznim i predugim analizama kada se sve može sažeti u jednoj rečenici - Partizan je završio na drugom mestu zbog nebrige sopstvene uprave i sakaćenja tima u leto 2013. a zatim i zbog nezabeležene krađe i otimanja titule tokom "zvezdinog proleća" 2014. Diskusiju nastavite na temi FK Partizan 2014/15.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top